OFFICIAL DONK PLAY THREAD

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #256
    Re: OFFICIAL DONK PLAY THREAD

    Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    ei saa asjale pihta lihtsalt...

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    ilma levelita:

    see on lihtsalt nii standard stackoff vastasel, sest NL5 on täis mängijaid, kes panevad villaini seal 78 peale ja bustivad 94ga, rääkimata straight/flushdrawst või paarist.
    Täpselt sama olukord kui villainil oleks praegu 22 ja ta teeks foorumisse teema, et huvitav mida sa küll mõtlesid.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #257
      Re: OFFICIAL DONK PLAY THREAD

      Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
      ok minu plaan oligi seal CRAI reppimaks made straighti
      Top 2paariga üritasid bluffida? Kahju, et ei õnnestunud ja juhmakas oma saastaga callis. Loodetavasti tegid talle pärast chatis selgeks milline räim ta on.

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #258
        Re: OFFICIAL DONK PLAY THREAD

        Antud käest rääkides.... ok minu plaan oligi seal CRAI reppimaks made straighti aga vastase mäng - nagu WTF?
        ehk keegi seletab mulle lollile selle lahti mille kuradiga see mees seal mõtles ja mida ta oma arust üldse seal tegi....
        Vaata see juhmakas seal mõtles oma 65'ga, et ajaks kõik saasta potist välja ja repiks mingit ebaloogilist rida. Kahjuks oli BB'l liiga hea mängija selle jaoks ja jagas biiti, et tema 2 paari on seal liiga hea liiga tihti ja tegi easy calli. Lisaks sellele et ta sai veel tasuta floppi näha.

        Comment

        • JaanusX
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2010
          • 392

          #259
          Re: OFFICIAL DONK PLAY THREAD

          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
          Top 2paariga üritasid bluffida? Kahju, et ei õnnestunud ja juhmakas oma saastaga callis. Loodetavasti tegid talle pärast chatis selgeks milline räim ta on.
          Ma olen talt NL25s juba 9BId saanud (tema minult 1e riverdatud 2 outeriga - mida ma talle veel ütlema peaks ja milleks?
          Lihtsalt imestan kuidas ta NL25s võitev mängja on :D
          Igastahes tänud raha eest ja eks lüpsan teda edaspidigi...

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #260
            Re: OFFICIAL DONK PLAY THREAD

            Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
            Ma olen talt NL25s juba 9BId saanud (tema minult 1e riverdatud 2 outeriga - mida ma talle veel ütlema peaks ja milleks?
            Lihtsalt imestan kuidas ta NL25s võitev mängja on :D
            Igastahes tänud raha eest ja eks lüpsan teda edaspidigi...

            Comment

            • JaanusX
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2010
              • 392

              #261
              Re: OFFICIAL DONK PLAY THREAD

              Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
              Vaata see juhmakas seal mõtles oma 65'ga, et ajaks kõik saasta potist välja ja repiks mingit ebaloogilist rida. Kahjuks oli BB'l liiga hea mängija selle jaoks ja jagas biiti, et tema 2 paari on seal liiga hea liiga tihti ja tegi easy calli. Lisaks sellele et ta sai veel tasuta floppi näha.
              MÄH?

              Vaatan kui saan siis otsin välja tema vastu mängitud käed.... siis näha kui hea mängja on
              Last edited by JaanusX; 16.10.11, 13:11.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #262
                Re: OFFICIAL DONK PLAY THREAD

                Ole õnnelik lihtsalt, et ta siukse play tegi ja call it a day.

                Laasil on selles suhtes õigus, et kui tal tal seal set oleks siis ta teeks samasuguse teema ja kirjutaks wtf sa seal oma kahe paariga tegid. Wtf sa üldse siukse limbi tegid preflop 3 handed või wtf yldse maailmas toimub :(.
                Fold või raise preflep. Super bad on seal limpida, eriti 3 handed. Ainuke võimalus kätt võita ongi kui sa midagi seal tabad, aga meil on vaja kahte võimalust....ja selleks raise nupp ongi leiutatud.
                Move on ja ära muretse mängijate pärast, ma loodan, et sa teda ei baretinud veel chatis. Siuksed vennad ajavad veel eriti vihale kes vastasele halva play prst midagi chatis tootma hakkavad. Ole õnnelik, et siuksed lohhe veel jätkub ja enjoy the money.

                Comment

                • JaanusX
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2010
                  • 392

                  #263
                  Re: OFFICIAL DONK PLAY THREAD

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Ole õnnelik lihtsalt, et ta siukse play tegi ja call it a day.

                  Laasil on selles suhtes õigus, et kui tal tal seal set oleks siis ta teeks samasuguse teema ja kirjutaks wtf sa seal oma kahe paariga tegid. Wtf sa üldse siukse limbi tegid preflop 3 handed või wtf yldse maailmas toimub :(.
                  Fold või raise preflep. Super bad on seal limpida, eriti 3 handed. Ainuke võimalus kätt võita ongi kui sa midagi seal tabad, aga meil on vaja kahte võimalust....ja selleks raise nupp ongi leiutatud.
                  Move on ja ära muretse mängijate pärast, ma loodan, et sa teda ei baretinud veel chatis. Siuksed vennad ajavad veel eriti vihale kes vastasele halva play prst midagi chatis tootma hakkavad. Ole õnnelik, et siuksed lohhe veel jätkub ja enjoy the money.
                  Ok unustasin lisada et callisin kuna 3s mees oli eelnevalt super agro.... eriti postflop. 2nd pairiga läks AI ja kogu aeg panustas või tõstis flopis ja callis enamus tõsteid seal maha...

                  Ei ma mölisend seal miskit - Don't Tap The Tank! You'll Scare Away The Fish.... kuigi jah vahest mõnele kes juba maiteamitmendat suckouti teeb ütlen vahest natuke halvasti :(

                  Ty for the kind words
                  Last edited by JaanusX; 16.10.11, 13:40.

                  Comment

                  • bauss
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 737

                    #264
                    Re: OFFICIAL DONK PLAY THREAD

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #265
                      Re: OFFICIAL DONK PLAY THREAD

                      Mina ei saa enam aru, mis toimub. Limbivad ja mitte need tüübid, kes igal juhul flopi nägema peavad, g*ybetivad multiway pankades, limp/call jne. Pärast teevad oma tzurkade foorumis teema, kuis nende ässad ära kräkiti või AK ei saanudki setile vastu. Massiline ja kole, palun jätkake..

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #266
                        Re: OFFICIAL DONK PLAY THREAD

                        Taolised vennad kes teevad KK-ga expert play ja siis whinivad chatis, et KK ära craciti andes ära kõik oudid mis veel võimalik?

                        Eilsest turniirist pärl.

                        Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t3000.00/t6000.00 Blinds - 9 players - View hand 1483827
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        MP2: t99150.00 16.52 BBs
                        CO: t67780.00 11.30 BBs
                        BTN: t325065.00 54.18 BBs
                        SB: t179993.00 30.00 BBs
                        Hero (BB): t322429.00 53.74 BBs
                        UTG: t86114.00 14.35 BBs
                        UTG+1: t179284.00 29.88 BBs
                        UTG+2: t111490.00 18.58 BBs
                        MP1: t132242.00 22.04 BBs

                        Pre Flop: (t9000) Hero is BB with T 7
                        1 fold, UTG+1 raises to t12000, UTG+2 calls t12000, 6 folds

                        Flop: (t33000) 2 K 4 (2 players)
                        UTG+1 bets t18000.00, UTG+2 calls t18000

                        Turn: (t69000) Q (2 players)
                        UTG+1 checks, UTG+2 checks

                        River: (t69000) A (2 players)
                        UTG+1 bets t30000.00, UTG+2 raises to t80490, UTG+1 calls t50490

                        Final Pot: t229980
                        UTG+1 shows 5 3
                        UTG+2 shows K K
                        UTG+1 wins t238980.00

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #267
                          Re: OFFICIAL DONK PLAY THREAD

                          Tilti väga ei ajanudki, seega panen siia.. ei teagi kes seal donk nüüd on, mõtsin et teen nalja lihtsalt natuke ja ei saanud aru miks stäkk nii väikseks jäi..

                          $20.00 No Limit Hold'em - 6 players
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          CO: $17.47 - VPIP: 51, PFR: 30, 3B: 7, AF: 2.0, Hands: 57
                          Hero (BTN): $20.56
                          SB: $21.66 - VPIP: 23, PFR: 20, 3B: 4, AF: 2.9, Hands: 519
                          BB: $28.65 - VPIP: 64, PFR: 14, 3B: 11, AF: 1.7, Hands: 369
                          UTG: $13.40 - VPIP: 13, PFR: 13, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 8
                          MP: $19.76 - VPIP: 67, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0.5, Hands: 12

                          Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with K K
                          UTG raises to $0.70, MP calls $0.70, 1 fold, Hero raises to $2.60, 2 folds, UTG raises to $4.50, MP calls $3.80, Hero raises to $18.30, UTG calls $8.90 all in, MP calls $13.80

                          Flop: ($50.30) K 5 3 (3 players - 1 is all in)
                          MP checks, Hero bets $1.40, MP calls $1.40

                          Turn: ($53.10) 4 (3 players - 1 is all in)
                          MP checks, Hero bets $0.20, MP calls $0.06 all in

                          River: ($53.22) 2 (3 players - 2 are all in)

                          Final Pot: $53.22
                          Hero shows K K
                          UTG shows J J
                          MP shows J A
                          MP wins $38.48
                          MP wins $12.08
                          (Rake: $2.66)

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #268
                            Re: OFFICIAL DONK PLAY THREAD

                            Endal käib käe ajal peast läbi ainult see mõte, et nii s*tasti ei ole võimalik mängida ja häbenen juba ette kaardide avamist aga vastane üllatas mind-saab veel halvemini mängida kui mina :D
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • mikk2468
                              Vana Tegija
                              • Nov 2009
                              • 1039

                              #269
                              Re: OFFICIAL DONK PLAY THREAD

                              imo vastane ei teinud midagi nii hullu ju peale limbi ( ei ole ka hull, aga liiga 2005). flop'i minbet on inducemiseks. Turnil psb, sest ta tundub nõrgem kui on ja saab paljudelt pocketidelt + 7x, 6x'idelt valuet, riveril standart valuebet, aga sina imesid oma A.

                              edit: ja ei sobi ka siia teemasse

                              Comment

                              • MTTSNG
                                Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                                • Sep 2011
                                • 621

                                #270
                                Re: OFFICIAL DONK PLAY THREAD

                                Võtsin Sunday Storm FT lahti.
                                WTF see on? Finaallauas sellised lükked, wtf?

                                Poker Stars $10+$1 No Limit Hold'em Tournament - t300000/t600000 Blinds + t60000 - 9 players - View hand 1498221
                                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                                SB: t20181578 M = 14.01
                                BB: t19758324 M = 13.72
                                UTG: t45790923 M = 31.80
                                UTG+1: t17042110 M = 11.83
                                UTG+2: t5535046 M = 3.84
                                MP1: t8403192 M = 5.84
                                MP2: t5779668 M = 4.01
                                CO: t9550770 M = 6.63
                                BTN: t23853389 M = 16.56

                                Pre Flop: (t1440000)
                                4 folds, MP2 calls t600000, 3 folds, BB checks

                                Flop: (t2040000) J A A (2 players)
                                BB checks, MP2 bets t1250000, BB raises to t19098324 all in, MP2 calls t3869668 all in

                                Turn: (t12279336) 8 (2 players - 2 are all in)

                                River: (t12279336) 6 (2 players - 2 are all in)

                                Final Pot: t12279336
                                BB shows 3 J (two pair, Aces and Jacks)
                                MP2 shows T K (a pair of Aces)
                                BB wins t12279336

                                Comment

                                Working...