Re: OFFICIAL DONK PLAY THREAD
emm.. ma küll ei tea turnadest midagi.. aga ikkagi flopis.. panid sa ta kindlasti set peale? overpairist on oesd + fd favoriit..
emm.. ma küll ei tea turnadest midagi.. aga ikkagi flopis.. panid sa ta kindlasti set peale? overpairist on oesd + fd favoriit..
7
(
3
, A
, Q
K
T
TC
Comment