Re: Üks mindseti probleem
ikka lähen võitma. alateadlikult lähen ma ju võitma, mitte kaotama. aga minu arvates tuleb selle koha peal mõelda, et võitma teisi mängijaid, mitte raha. kui liiga palju raha peale mõelda, et kuramus, istun lauas kolme buyiniga juba, peaks vist nahui panema, sest muidu kaotan selle raha ära äkki. pigem peaks mõtlema, et ma olen vastastest kõvasti täna üle olnud, mitte et olen vastastelt kõvasti raha ära võtnud täna. IMO
segane jutt obv
Algselt postitas antnx
segane jutt obv
Comment