Shortstacking jms

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1

    Shortstacking jms

    Kas tänapäeval on veel võimalik shortstackimise või mõne sarnase kerge ja lihtsa viisiga pokkeris raha teenida? Mingi kerge süsteem mida on võimalik õpetada pokkerikaugele inimesele selgeks mõne tunni/päevaga ja mida tehes nagu poole kohaga tööd oleks võimalik teenida ~ $500 kuus (kas rakebackina või otsese kasumina - vahet pole)?

    NB! Ei oota, et keegi siia töötava süsteemi postitaks, tahan lihtsalt teada, kas on veel olemas selliseid süsteeme.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Shortstacking jms

    Pokkeris ei ole kunagi olnud lollikindlat süsteemi, mis sulle iga kuu raha sisse tooks.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3
      Re: Shortstacking jms

      20BB shortstacking oli ju.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #4
        Re: Shortstacking jms

        nl50HUs leiab 500 daala eest -40ptbb tarde vabalt

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Shortstacking jms

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          20BB shortstacking oli ju.
          On siiani aga see ei ole ka nii lihtne. Parimad suudavad näidata 1-2PT/BB aga enamus regularid break-even või natuke kaotavad. Lisaks väga suur variatsioon ja peab väga suurt volüümi näitama. Matemaatikat, rangesid jms. pead ka oskama hästi lugeda/arvutada.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #6
            Re: Shortstacking jms

            2 päevaga ei õpeta pokkerikauget inimest 50NLHU biitima, tableselectima, variatsiooni mõistma jms.

            Kunagi foorumi esi-shortstacker rääkis, et tema süsteem on selgeks õpitav kõigest mõne tunniga ja seejärel just clicking buttons - kas midagi sellist veel eksisteerib?

            Hyper Turbo HU SNG-d tunduvad huvitavad - algavad 25BB deep ja iga 2 minuti tagant tõstetakse blinde. Samas ei kujuta ette hetkel kui lihtne seda siiski õpetada...

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #7
              Re: Shortstacking jms

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              2 päevaga ei õpeta pokkerikauget inimest 50NLHU biitima, tableselectima, variatsiooni mõistma jms.
              nl50hu beatimiseks on inimesele vaja anda ptri konto ja tableninja. variatsioonivaba pokkerivormi mu teada ka olemas pole.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #8
                Re: Shortstacking jms

                Sellist asja ei ole võimalik imo. Vaata kasvõi kui palju on siin foorumis inimesi, kes pole kunagi microlimiitidest üles liikunud ja kes ei suuda võita isegi minimaalsel tasemel. Mõned on olnud aktiivsed foorumi liikmed aastaid isegi.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Shortstacking jms

                  Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                  Sellist asja ei ole võimalik imo. Vaata kasvõi kui palju on siin foorumis inimesi, kes pole kunagi microlimiitidest üles liikunud ja kes ei suuda võita isegi minimaalsel tasemel. Mõned on olnud aktiivsed foorumi liikmed aastaid isegi.
                  +1

                  Õpetamise kohta niipalju: õpetada ei saa inimest, kellel on ainult pealiskaudne huvi. Õpetada saab inimest, kes ise pidevalt õpib, uurib ja küsib ehk on rohkem kui lihtsalt huvi.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: Shortstacking jms

                    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                    Sellist asja ei ole võimalik imo. Vaata kasvõi kui palju on siin foorumis inimesi, kes pole kunagi microlimiitidest üles liikunud ja kes ei suuda võita isegi minimaalsel tasemel. Mõned on olnud aktiivsed foorumi liikmed aastaid isegi.
                    20BB breakeven shortstacking minu teada oli selline asi. Samas ma kindel pole, väga ei süvenenud.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Shortstacking jms

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      20BB breakeven shortstacking minu teada oli selline asi. Samas ma kindel pole, väga ei süvenenud.
                      Mida väiksem on winrate seda suuremad ja pikemad on swingid. Võid võrrelda AK vs QQ ja AA vs QQ situatsiooni, kus minnakse preflopis all-in. Kumbas olukorras on sul suurem eelis (equity) ja kumbas olukorras on suurem swing (variance).

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #12
                        Re: Shortstacking jms

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Mida väiksem on winrate seda suuremad ja pikemad on swingid. Võid võrrelda AK vs QQ ja AA vs QQ situatsiooni, kus minnakse preflopis all-in. Kumbas olukorras on sul suurem eelis (equity) ja kumbas olukorras on suurem swing (variance).
                        See savi, kui inimesel on lihtne ABC mänguplaan mida ta täpselt tegema peab mis olukorras siis ta ei pea õppima variancega toime tulema - ta on pmst inimbot. Samas 50NLHU sa juba pead mängima õppima ja variancega toime tulema - tekivad paranoiad ja küsimused kas mängisin õigesti, kas ma üldse biidin jne. Kui ta kasutaks kellegi etteantud 20BB shortstackimise tabelit mis on tõestatud, et toimib, siis neid küsimusi ei teki.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: Shortstacking jms

                          Ma pole kyll kindel, aga starsi hyper-plo hu sngd? Oskab maybe keegi nende kohta midagi tarka öelda? Maybe just see on kõige kergem? Sest enamjaolt ollakse 50:50 flipil, kuid preflop jätame madalate poketitega käed välja.

                          Aga tõenäoliselt andul on õigus.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Shortstacking jms

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            Ma pole kyll kindel, aga starsi hyper-plo hu sngd? Oskab maybe keegi nende kohta midagi tarka öelda? Maybe just see on kõige kergem? Sest enamjaolt ollakse 50:50 flipil, kuid preflop jätame madalate poketitega käed välja.

                            Aga tõenäoliselt andul on õigus.
                            HT on tunduvalt raskem ja keerulisem kui tavaline staatiline 20BB mäng cashgames, sest HT-s tõusevad blaindid + lisaks peab päris hästi oskama adjustida buttoni avangule (millal callida, millal 3bet shoveda valuele, millal foldida, millal callida shove jne). Samamoodi buttoni mäng sõltub paljustki BB mängust. Millal 2x, millal shove, millal limp, millal loosemaks, millal tightimaks. Full-ringis näiteks vs LP on enamustel samad ranged ja mängijad liiga tightid. Lisaks ei ole blindide tõusu, mis muudab mängjate stratreegia drastiliselt.

                            Niipalju kui ma sharkscope olen vaadanud on seal ikka päris räiged swingid regularidelt. 20BI daily ei ole probleemiks ja mitutuhat mängu BE lasta ei tundu ka probleem olevat.

                            EDIT: pm sama kui soovitada PLO-d algajale :)

                            Comment

                            • Karelkorm
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 856

                              #15
                              Re: Shortstacking jms

                              Cashgames on arvatavasti vähem vaalu, kui HTs. Väga palju nitte pisut kaotavaid mängijaid, kellelt peab raha välja pigistama kuidagimoodi ja algajana seda kerge teha pole. Vb nl50 short laudades hästi selektides saab sngde taseme kätte. Ma usun, et mitutuhat mängu BE peab olema vigadest tingitud isegi hüperites.

                              Comment

                              Working...