Tere!
Selline küsimus, et mis nippe kasutada tilt controlliks?
Põhiline viga on selles, et kui mängin sessi ja kui näiteks kiirelt kaotan umbes 3 BI, siis lihtsalt peas hakkavad alarmbellid tööle ja VPIP % läheb lakke ning igal juhul tuleb vastane "outplayda".
On keegi siinsetest kellel sama viga ennemgi olnud ja on sellest kuidagi vabanenud?
Olen NL 50 rex.
Igasugu nõuanded teretulnud.
Selline küsimus, et mis nippe kasutada tilt controlliks?
Põhiline viga on selles, et kui mängin sessi ja kui näiteks kiirelt kaotan umbes 3 BI, siis lihtsalt peas hakkavad alarmbellid tööle ja VPIP % läheb lakke ning igal juhul tuleb vastane "outplayda".
On keegi siinsetest kellel sama viga ennemgi olnud ja on sellest kuidagi vabanenud?
Olen NL 50 rex.
Igasugu nõuanded teretulnud.
Comment