Re: Pokkeri/foorumi lühendid/terminid
Kas seal 3bet definitsiooni all mängija B ei peaks raisema mitte re-raisema? Muidu re-raise järel tõste oleks juba 4bet?
Kas seal 3bet definitsiooni all mängija B ei peaks raisema mitte re-raisema? Muidu re-raise järel tõste oleks juba 4bet?
Comment