7. september: Olympic Poker Club vs PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi HU challenge

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    7. september: Olympic Poker Club vs PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi HU challenge

    Homme (7.09) toimuval Olympic Poker Club Heads-Up Challengel on Olympic Poker Club vastaseks PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi kaheksa liikmeline meeskond. 50 eurose sisseostuga turniir algab kell 18:00 Reval Park Hotel & Casino restoranis Lounge, kus pakutakse ka kergeid suupisteid.

    Turniir toimub kaheksases alagrupis, kus mõlemast klubist on korraga võistlemas neli mängijat. Iga mängija mänigb läbi oma alagrupi vastas klubi iga liikmega ehk kokku neli vastast. Iga vastasega mängitakse alagrupis kahe võiduni. Seega iga mängija mängib minimaalselt kaheksa matshi. Vastase alistamine annab ühe punkti, kaotus null punkti. Alagrupist saab edasi kaks parimat, võrdsete punktide korral saab edasi mängija, kellel on rohkem puhtaid võite. Poolfinaalid on samuti kahe, finaal aga kolme võiduni.

    PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi esindavad kasutajad ranka, pastilaa, nikitheone, muruntau, ESTPatrick, Tolmuahv, spewmonkey ja lenC. Olympic Poker Club meeskonda esindavad on augusti neli parimat Live mängijat (Olympic Poker Club Live ranking) ja neli aktiivsemat Olympic-Online mängijat (enim FPP-sid kogunud mängijat).
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: 7. september: Olympic Poker Club vs PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi HU challeng

    Tegelt on meil klubi alafoorumis selline teema olemas ja seal pikk arutelu aga kuna kõik ei saa ligi sinna siis panin ka avalikku foorumisse uudise.

    Comment

    • kala luu
      Julm Donk
      • Feb 2011
      • 27

      #3
      Re: 7. september: Olympic Poker Club vs PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi HU challeng

      üldiselt mäng kiskus väga metaseks, aga peale ne''40 minutilist mängu taipasin küsida - a kui ma võidan selle kas ma saan siis alagrupist edasi? vastus - ei. ehk siis läks iga ksi all in ja vana hea black jack ütles aitäh :)

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #4
        Re: 7. september: Olympic Poker Club vs PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi HU challeng

        mis seis jäi? kes võitis jne

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #5
          Re: 7. september: Olympic Poker Club vs PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi HU challeng

          Härrad seiklevad Kapis veel, küll pärast kuuleb kangelastegudest....

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #6
            Re: 7. september: Olympic Poker Club vs PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi HU challeng

            Tore ja asjalik algatus! Tyty!

            Ürituse formaati võiks siiski reformida. See alagruppide asi ei tundunud kõige parem variant. Puudub igasugune ülevaade võistkonna hetkeseisust. Samuti on olematu alagrupimängude olulisus võistkondlikust aspektis (niikuinii saadakse võrdselt edasi). Mul tekkis näiteks tiimikaaslase ESTPatrickuga totter seis, kus viimases voorus mängisime kõrvuti ja sisuliselt oli meile kummalegi positiivne tulemus tiimikaaslase kaotus, sest see selgitas, kumb saab meist grupist edasi jne.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #7
              Re: 7. september: Olympic Poker Club vs PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi HU challeng

              lahe üritus oli. pastilaa tööle jõudsid?:P

              aga midagi võiks muuta küll. ajaliselt läks täitsa okeilt tegelt.
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #8
                Re: 7. september: Olympic Poker Club vs PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi HU challeng

                Ma muudaks ka alagruppide asja. Ma ei tea isegi peale võistlust, kellega ma samas grupis olin. See oli tore, et kiirelt lahendati ära probleem 25-25 blindid 1st level (HU formaat ju!). Ise teeks rohkem 'deep stack turboks' selle. Levelid 5 min ja algstack 10k vms. Saab vähemalt alguses mõne 3-beti ja 4-beti panna ilma pildipaarita, samas ajaliselt ei peaks pikemaks venima. Üldiselt tore algatus.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #9
                  Re: 7. september: Olympic Poker Club vs PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi HU challeng

                  kes üldse võitis muidu? ja kumb meeskondlikus arvestuses?
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #10
                    Re: 7. september: Olympic Poker Club vs PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi HU challeng

                    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                    pastilaa tööle jõudsid?:P
                    jep - 3h maganud isegi :P.

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #11
                      Re: 7. september: Olympic Poker Club vs PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi HU challeng

                      On märkimisväärne, et keegi osalejatest ei tea, kuidas üritus lõppes. Me tulime ESTPatrickuga ära kui ta poolfinaali kaotas. lenC jäi vist finaali mängima, ülejäänud rahvas oli suuresti laiali valgunud.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #12
                        Re: 7. september: Olympic Poker Club vs PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi HU challeng

                        Lenci 1-0 eduseisul tehti diil, et tiitel talle ja raha pooleks. Võistkondlikult läks napikaks, pidin viimase mängu 2-0 võitma, et ära tuleks ja tuli ära, tiitel meie.

                        Kusjuures, kurioosne lugu oli veel selles, et tegelikult oleks meie alagrupist pidanud Lenci asemel hoopis mina poolfinaali saama, aga keegi oli ühe tulemuse valesti märkinud. Selleks ajaks kui mu alagrupimängud lõppesid, oli lenc juba finaali jõudnud. Rigged. Tegime lenciga diili obv.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #13
                          Re: 7. september: Olympic Poker Club vs PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi HU challeng

                          rofl. gg
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: 7. september: Olympic Poker Club vs PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi HU challeng

                            1-1 oli enne diili imo, see mis muruga tehti oli küll inetu

                            Comment

                            • oskar
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 113

                              #15
                              Re: 7. september: Olympic Poker Club vs PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi HU challeng

                              See mis muru minuga tegi oli ka inetu, täiesti omatud sain. :)
                              Aga üritus oli väga lahe pole varem live hu turniiri mängida saanud.

                              Comment

                              Working...