Harringtoni M zone strateegia poll

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: Harringtoni M zone strateegia poll

    Algselt postitas andu_andu
    selline kole lugu, et su Harrington 2 juba mingi aasta vist mu käes. Sa ei ilmu ju live`i kui ma seda tahan ära tuua ;D
    tean :D

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #17
      Re: Harringtoni M zone strateegia poll

      Kuna lubasin pühapäevaks ning ei tea, kui kaua ma magada võin, kui ma nüüd kunagi magama lähen, siis kirjutasin praegu pärast maratoni valmis ning kuskil 2h võttis aega raamatust lugemine ja Eesti keelde tõlkimine ja natuke oma sõnades üldsemaks muutmine, et liiga pikk ei oleks! :)

      http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg24062

      Toogu siis keegi veebruaris Sunday mill koju ära ja minu PS'i kasutajat teate küll! ;D

      Comment

      Working...