Harringtoni M zone strateegia poll

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1

    Harringtoni M zone strateegia poll

    Mõtlesin, et teeks polli , et näha kui paljud on M'i tähendusest üldse arusaajad. Sest pidevalt kuskil tournamendi teemades kui vastan, siis selgitan M'i strateegia järgi ning alati jään mõtlema, kas küsija üldse teab, mis M on :)

    Kui väga palju vastajaid ütleb Ei, siis võin võtta aega ning Harringtoni raamatu kõrvale võtta ja kirjutada M Zone strateegia kohta Eesti keelse artikli.
    0
    Jah
    0%
    0
    Ei
    0%
    0
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: Harringtoni M zone strateegia poll

    Algselt postitas RudiTurbo
    Mõtlesin, et teeks polli , et näha kui paljud on M'i tähendusest üldse arusaajad. Sest pidevalt kuskil tournamendi teemades kui vastan, siis selgitan M'i strateegia järgi ning alati jään mõtlema, kas küsija üldse teab, mis M on :)

    Kui väga palju vastajaid ütleb Ei, siis võin võtta aega ning Harringtoni raamatu kõrvale võtta ja kirjutada M Zone strateegia kohta Eesti keelse artikli.
    Ei ole kuulnud, näinud ega lugenud ;D

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #3
      Re: Harringtoni M zone strateegia poll

      Just tahtsin selle M-i kohta uurida. Arvasin, et mingi roppus

      Comment

      • Aristotep
        Grinder
        • Oct 2008
        • 605

        #4
        Re: Harringtoni M zone strateegia poll

        Kuna ma olen kuri inimene, siis ma vajutasin ei :P
        Artikkel ei jookse mööda külgi maha ja sa võiksid selle kirjutada küsitluse lõpptulemusest hoolimata.

        Comment

        • surka
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 336

          #5
          Re: Harringtoni M zone strateegia poll

          ma vastasin "jah" tähendab et olen kuulnud aga siiski ei tea sellest piisavalt. lase käia ja kirjuta artikkel ära

          Comment

          • tahanvaadata
            Julm Donk
            • Nov 2008
            • 57

            #6
            Re: Harringtoni M zone strateegia poll

            Olen kuulnud, aga ise kasutada ei oska ja selle põhimõtteid ei tea.

            Comment

            • gert23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7
              Re: Harringtoni M zone strateegia poll

              kuulnud olen, kuid rudi artiklit loeksin heameelega

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #8
                Re: Harringtoni M zone strateegia poll

                Esmapilgul juba tundub, et mitteteadjaid või lisateadmiste vajajaid on piisavalt.

                Pühapäeva õhtuks siis üritan ära teha :)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Harringtoni M zone strateegia poll

                  Ma tean, mis asi on M - ehk mitu ringi saad elada. Aga ma ei mäleta enam neid tsoone. Vist kui M alla viie, siis pushi any2 ja ära oota enam midagi ehk punane tsoon.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: Harringtoni M zone strateegia poll

                    Algselt postitas ranka
                    Ma tean, mis asi on M - ehk mitu ringi saad elada. Aga ma ei mäleta enam neid tsoone. Vist kui M alla viie, siis pushi any2 ja ära oota enam midagi ehk punane tsoon.
                    Red zone's any two küll ei ole. Ajad maybe sassi "Dead Zone-ga" mis on M2 või vähem. 5-ga saab vahel ikka folditud ka.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Harringtoni M zone strateegia poll

                      Algselt postitas lenC
                      Red zone's any two küll ei ole. Ajad maybe sassi "Dead Zone-ga" mis on M2 või vähem. 5-ga saab vahel ikka folditud ka.
                      No vot näed, olekski vaja neid zone värke meelde tuletada :) Aga ei viitsi raamatut riiulilt võtta :S

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: Harringtoni M zone strateegia poll

                        Algselt postitas ranka
                        No vot näed, olekski vaja neid zone värke meelde tuletada :) Aga ei viitsi raamatut riiulilt võtta :S
                        c'mon, kes donkamente ikka tõsiselt võtab

                        Comment

                        • ment52
                          Politseidokumendiga kusjuures!
                          • Oct 2008
                          • 1270

                          #13
                          Re: Harringtoni M zone strateegia poll

                          Algselt postitas lenC
                          c'mon, kes donkamente ikka tõsiselt võtab
                          http://officialpokerrankings.com/pok...BA792.html?t=2

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #14
                            Re: Harringtoni M zone strateegia poll

                            Algselt postitas ranka
                            No vot näed, olekski vaja neid zone värke meelde tuletada :) Aga ei viitsi raamatut riiulilt võtta :S
                            selline kole lugu, et su Harrington 2 juba mingi aasta vist mu käes. Sa ei ilmu ju live`i kui ma seda tahan ära tuua ;D

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #15
                              Re: Harringtoni M zone strateegia poll


                              üüüü nice ROI u`ve got .

                              Comment

                              Working...