*** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Roomet
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 211

    #46
    Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

    Ise ka BE 3. kuu, eelmise kuu graafikut ei postitand ja enam seda alles pole(tegin formati), aga muidu kõik kuud sisuliselt samad: 30K kätt NL100 ning BE või väga väike +.

    Comment

    • EestiMats
      Grinder
      • Jul 2009
      • 625

      #47
      Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

      NL50 HU , veits alla poolte käte on 1 regi vastu 2 tablemisest, arvasin, et suudan teda biitida, aga jäin siiski -8BI tema vastu, PLO25-te veits mänginud, kuu lõpuks sain õrnasse plussi sealt, rb +257 ja üleüldse kuu jäi siis mingisse minimaalsesse kasumisse.


      September : PLO25 6maxi mängida ja PLO manager osta / NL50 HU bummida ja seekord BUMMIDA või PLO25 6max + nl50 hu bumhunt + plo manager (kellelgi soodsalt pole pakkuda :D ? )

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #48
        Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        PLO25 6max
        alguses jooksin sitasti, siis mängisin sitasti. õnneks ei mänginud palju.

        september.

        [] back to basics
        [] profit

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #49
          Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

          Krt unustasin refresh teha graafikule jälle :D panen kohe uue ja halvema.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Mindset ei pidanud vastu enam lõpupoole ja ronisin 6max multitablema ja tiltama. Graafik ise on alates 24-ndast nii et suht vähe augustit on seal.
          Fullring nl5-s läks suht enamvähem kuigi be seisak tekkis mingi hetk.
          Septembris katsun vaikselt rolli kasvatada ja lebotada.
          Praegu roll $312.
          Last edited by Vandalar; 01.09.11, 19:43.

          Comment

          • Rando
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2010
            • 316

            #50
            Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

            Läksin tagasi PSi kuna partypokker imes kotte. Mingi kuskil alla kahe nädala mängisin augustis.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Septembrikuu eesmärk on NL10 roll kokku saada.

            Comment

            • E-Kunn
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 261

              #51
              Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              +23$ boonuseid

              Septembri eesmärk on NL20 6-max-i shotti võtta ja loodetavasti ka pidama jääda.
              Vähemalt 30k kätt.

              Comment

              • SR1337
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2011
                • 348

                #52
                Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***



                RB suutis nullis hoida selle kuu.. Vahetasin Party Starsi vastu ning septembri eesmärgiks profit ning tagasi NL25'te

                Comment

                • Fuzzy
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2010
                  • 452

                  #53
                  Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

                  There and back again.



                  $1800 RB-d
                  $800 urkasaidilt
                  Last edited by Fuzzy; 02.09.11, 10:34.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #54
                    Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

                    Selline näeb välja minu avvvgust. Positiivne on see, et ligi 1/3 on NL50 käed ja need on plussis :D

                    Septembris istuda laudades miljon tundi ja võtta kõikidelt WCOOPi hittijatelt rahad endale cashis!

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #55
                      Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

                      Nonii, augustis juba sai veidi mängitud, 10k käsi on muidugi ulmeväike voluum, aga vaikselt suudan juba hakata ABC pokkerit meelde tuletama ja NL100/200'le omane spewimine hakkas vaikselt kaduma. Starsis oli ka 8$ rolli mille NL2s kasvatasin $12 peale ja siis hakkasin Badugit mängima, mis alguses tundus fun ja kerge mäng, sain rolli $40+ peale ja lõpuks tiltasin maha.. tough luck:-) aga savi, ei hakanud segama oma tavalist mindseti, Carbonis läks kõik ludinal, mängisin NL4 ja NL10 segamini, kui roll kasvas võtsin NL25 laudu ka juurde.. ja vaikselt toimib. Winrate on mehine ja ma tõesti ei saa nendest meestest aru, kes kuid ja kuid virelevad NL10s vms, seal ei ole vaja midagi leiutada standard ranka tabel ja valuebetimine ja jube palju on fishe, kes maksavad. 14/12/5 stiiliga mängisin.

                      graaf:


                      stats:


                      Septembri eesmärgid:
                      * leida see aeg ja mängida rohkem, käsi üle 10000 paluks.
                      * rolli kasvatada nii kaugele, et julgeks Oktoobris NL50 laudu juurde võtta.

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #56
                        Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

                        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                        http://www.officialpokerrankings.com...43C88.html?t=2

                        Hemi peaks ära ostma omale mingi aeg:), või emal laskma eestist koodi üles otsida, aga muidu ülim hiiter see kuu, see ka ainuke kuu mil olen austraalias saanud natuke tõsiselt võtta ja nagu näha siis enamus turnad mängitud nädalavahetusel.

                        Selle kuu goale polnudki veel, kuna olin päris kaua pokkerist eemal.
                        Aga augustiks paneks küll mõned.

                        *Hittida APPT-l:D
                        *Käia rohkem tööl ja mitte olla iga nädala esmasp. või reede haige, et saaks pokkerit mängida.
                        *vähem gämblimist
                        *otsida omale reisikaaslane, kes tahab minuga 2+ kuud balil rannaäärses villas grindida.
                        Hem sai ostetud, aga ei taha oma väärtuslikku aega raisata selle seadmistamise peale, ehk ei kasuta seda:D.
                        APPT-l sain korraliku cooleri, muidu üldsielt olen mänguga väga rahul, muidugi ei hitind ka PLO evendil ja cashis kah 500$ miinust.
                        tööl käin korralikult,seegi hea.
                        gämblimist pole vähemalt olnud väga, sest onlines pole väga ängind kah.
                        reisidest ei taha üldse juttu teha.

                        kokkuvõtteks oli paras feil kuu nii muidu elus kui ka pokkeris.

                        septembris tahaks lihtsalt vähemalt ühe turnahiti saada, sest ka neid pole väga mängind PLO HU kõrvalt.

                        Comment

                        Working...