*** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Carl
    FPP Pro
    • Jul 2010
    • 213

    #31
    Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***


    Lihtsurelike graphe ka. Lõpus downswing.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #32
      Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

      Kõvad graafikud on postitatud see kuu, eriti uute kasutajate poolt :)

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #33
        Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

        Haiged graafikud.. :D

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #34
          Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

          $3,7k, lõpp läks väga käest ära :( üldiselt ka fail

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #35
            Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

            Jep, kui tavaliselt head graphid tõstavad motti, siis seekord on vastupidi. 9 posti vennad viskavad +35k letti ja tekib tunne, et nahhui ma seda pokkerit üldse m2ngin :D

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #36
              Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
              Jep, kui tavaliselt head graphid tõstavad motti, siis seekord on vastupidi. 9 posti vennad viskavad +35k letti ja tekib tunne, et nahhui ma seda pokkerit üldse m2ngin :D
              +1

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #37
                Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

                online cash: 1000€
                live tegemised: ca 102 000€

                tõnn, väga solid (Y).

                Comment

                • Silinder
                  Bännitud
                  • Aug 2011
                  • 21

                  #38
                  Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  online cash: 1000€
                  live tegemised: ca 102 000€

                  tõnn, väga solid (Y).
                  krt jäin enne vaatama et sa tegid +23k netis aga see oli hoopis ment oma avatariga. jäin praegu mõtlema et mida :D

                  Comment

                  • supastone
                    FPP Pro
                    • Apr 2010
                    • 242

                    #39
                    Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

                    3.5+r ja 8 shot algas normaalselt. Järsku kõik pöördus. Siis kui roll enam ei kannatanud neid mängida, tuli taguda 2.5$. Kus jooks oli jälle normaalne. Ja lõpuks kui lubas jälle läks uus shot ka perse. Väga sitt jooks see kuu.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #40
                      Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

                      Eesmärk oli 60$ jõuda mängima, see ebaõnnestus totaalselt, suur kukkumine on kõik 60$ mängud. Mängud ülevaadates ei saa halba jooksu väga süüdistada, tilti oli ikka omajagu. Siis läksin tagasi 30$ ja tegin kuu lõpuni ainult A-game. Nüüd roll jälle 60$ shotiks koos.




                      sept: 60$ pidama jääda.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #41
                        Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

                        Võimsad tulemused härrade poolt (Y)

                        *NL30 - august + ~100 RB.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        *Sept - Kooli kõrvalt grindida 20k-30k kätt.
                        Last edited by inward; 01.09.11, 10:35.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #42
                          Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Augusti eesmärgid:

                          * €10,000 (online; live võidud ega kaotused ei lähe arvesse)
                          Fail, ei mänginud ja olin oma standard "bum" modes, EPT rikkus hea mängurežiimi ära. Volüümi kohta decent winnings tho.

                          * 10,000 kätt (EPT tõttu vähem seekord)
                          ^

                          * Võtta EPT-d väga tõsiselt ja näidata head mängu
                          Success, mängisin Parkis €500 live satikat ja Swissis €300 turbot ja Main Eventi, jäin oma mänguga väga rahule. Oleks võinud vb veidi rohkematest eventitest osa võtta, cashi küll käisin nillimas paaril korral, aga sobivaid mänge polnud, ainult suured PLO mängud ja liiga madalad NLHE mängud.
                          Augusti graafik:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Septembri eesmärgid:

                          * €10,000
                          * 15,000 kätt NLHE HU-d @ midstakes
                          * Iga päev (v.a. juhul kui on pohmakas, olen haige või ei ole arvuti ligi) mängida vähemalt 100 kätt, et end tegevuses hoida. Iga nädal 1 patupäev on lubatud mil ma seda ei tee.

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #43
                            Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

                            Kusine jooks 2 kuud juba, lõpp hakkas looma uuesti
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            MTT: -85$
                            RB+boonus: +270$
                            --------------
                            Kokku: +322$

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #44
                              Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

                              Volüüm oli taaskord väike, aga tulemus enamvähem okei. Nl50 ja nl30 pooleks ning vahepeal mõnituhat kätt HU ka. Sai ka vaadatud mitmeid videoid jms, et mängu arendada.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Samas kuu alguses sai ühel teisel saidil nl50€ mängitud ja halvasti joostud, nii et sealt ca -300$.
                              Rb 230$ ja seega kuu kokku ligikaudu +600$.

                              September:
                              * rohkem volüümi
                              * A-game
                              * vähemalt 20h vaadata 6maxi kohta vide

                              Comment

                              • Kloonike
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 898

                                #45
                                Re: *** Augusti graafikud ja septembri eesmärgid ***

                                3. kuu juba breakeven. Septembri eesmärgiks on mängida vähem laudu ja mingi stabiilsus leida jälle, et taas elurõõmu tunda. Tõsine ikaldus on olnud see suvi ja jube halvasti olen mänginud, sest pole harjunud nulliringe tegema ja mindset on nagu ta on. Lugesin augusti lõpus paar raamatut uuesti läbi ja vaatasin mõned videod ning küsisin endalt, et mida fakki ma siiani teinud olen. Tunne on nagu pime oleks saanud nägijaks. Eks näis kuidas läheb.

                                Panen 3 kuu graafiku, sest pole paar kuud postitanud.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...