Re: Kuidas ühissesse teha?
mul skypes on nii, et keegi saab sõnumi kätte, kui me mõlemad oleme online, mittte nagu sul ranka. kas sul on kuidagi seadistatud?
mul skypes on nii, et keegi saab sõnumi kätte, kui me mõlemad oleme online, mittte nagu sul ranka. kas sul on kuidagi seadistatud?
Comment