Pokker ja turvalisus, kuidas ja miks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #46
    Re: Pokker ja turvalisus, kuidas ja miks

    Algselt postitas con Vaata postitust
    mingi patsaan käib mu meilis sees. eks variante ole mitmeid, et kuidas.
    Tobe küsimus, aga kust seda võimalik tuvastada on ? Kontrolliks isegi.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #47
      Re: Pokker ja turvalisus, kuidas ja miks

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Tobe küsimus, aga kust seda võimalik tuvastada on ? Kontrolliks isegi.
      footeris on "log in details" vms. väliriikide kohta annab defauldis pop-upi.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #48
        Re: Pokker ja turvalisus, kuidas ja miks

        Algselt postitas con Vaata postitust
        Kas chromele on mingit keyscramblerit? Ei tahaks kohe FF peale üle minna.
        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
        6) Keepass
        Ja jõudsimegi. Tõmba programm nimega Keepass. Tegemist on vabavaraga, kuhu sa saad sisestada kõik oma paroolid ja kontod ning neid kaitsta ja enda kasutatavate brauseritega ühildada nii, et sa ei pea paroole enam brauseri mälus hoidma, vaid lüngad täidab Keepass automaatselt.

        Seega need keerulised kasutajanimed ja paroolid – sisestada siia ja alati, kui on vaja, siis kontrollida. Hoia faili kuskil koopiana ja meeles pead pidama vaid nö Keepassi põhiparooli (hüperparool).

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #49
          Re: Pokker ja turvalisus, kuidas ja miks

          Mul häkiti eelmine aasta e-mail ära ja 2+2 account. Üritati ka mb-d ära häkkida kuna hiljem nägin maili peal, et mb-s üritatud sisse proovida logida (mb saadab autom. kirja kui vale pw paned)
          Kuna mul 2+2-s suht palju postitusi ja hea rep. ning marketplace approved siis üritati mu kasutajaga inimesi raha vahetus teemas üle lasta moodusega, et villain saadab esimesena raha. (marketplace teemas varem omajagu rahavahetusi teinud) Mingile 3le vennale oli PM-i saatnud, õnneks sain õigel ajal jaole ja kedagi ei õnnestunud üle lasta. Saatsin vendadele hiljem PM-i ka ja tegin teema marketplaces, et polnud mina jne ja õnneks kõik ok.
          Modil lasin IP ka välja võtta ja tegu oli mingi välismaa IP-ga, hetkel enam riiki ei mäleta.

          Igatahes ma ei tea tänasepäevani kuidas seda tehti. Suht rasked pw-d ja asjad mul ikka ja scannisin arvuti ka läbi igast erinevate bot progredega ja viirusetõrjetega ja midagi ei leitud.PW-d ise suht võimatu ära arvata. Ei tea, weird stuff.
          Korralik paanika oli küll.
          Last edited by qbj0hn; 02.02.12, 13:59.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #50
            Re: Pokker ja turvalisus, kuidas ja miks

            OK, see Keep ass on täitsa tore progejupp, installisin ära ja katsetasin. Töötab küll. Aga jama on ju selles, et kui ma genen nüüd näiteks gmaili jaoks 128 bitise gigamegahüperparooli ja tahan siis näiteks mõne sõbra juures oma gmaili lugeda ning mul parasjagu pole keepassi mälupulgal kaasas (on sellel üldse portable versioon?) siis ma oma mailikastile ligi ei saa.

            Et selliseid jamasid vältida, siis kas mingit veebipõhist keepassi laadset lahendust ei ole? Et suvalises kohas kus on veebiühendus, login ma mingi masterparooliga vastavasse serverisse vms. sisse oma masterparooliga ja saangi kõigile oma paroolidele ligi?

            EDIT:
            OK, otsisin ja leidsin sellise lehe: https://lastpass.com/
            Last edited by Nozzu; 02.02.12, 21:40.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #51
              Re: Pokker ja turvalisus, kuidas ja miks

              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
              OK, see Keep ass on täitsa tore progejupp, installisin ära ja katsetasin. Töötab küll. Aga jama on ju selles, et kui ma genen nüüd näiteks gmaili jaoks 128 bitise gigamegahüperparooli ja tahan siis näiteks mõne sõbra juures oma gmaili lugeda ning mul parasjagu pole keepassi mälupulgal kaasas (on sellel üldse portable versioon?) siis ma oma mailikastile ligi ei saa.

              Et selliseid jamasid vältida, siis kas mingit veebipõhist keepassi laadset lahendust ei ole? Et suvalises kohas kus on veebiühendus, login ma mingi masterparooliga vastavasse serverisse vms. sisse oma masterparooliga ja saangi kõigile oma paroolidele ligi?

              EDIT:
              OK, otsisin ja leidsin sellise lehe: https://lastpass.com/
              Sa julgeksid suvalises kohas logida kohta kus kõik su paroolid on kättesaadavad?

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #52
                Re: Pokker ja turvalisus, kuidas ja miks

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Sa julgeksid suvalises kohas logida kohta kus kõik su paroolid on kättesaadavad?
                Hmm, good question.

                A mis siis lahendus oleks...
                USB pulgal asetsev password manager kah ei pruugi toimida kuna mingites välisriigi netikohvikutes ei pruugi pulga arvutisse panek lubatud/võimalik olla.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #53
                  Re: Pokker ja turvalisus, kuidas ja miks

                  Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                  Hmm, good question.

                  A mis siis lahendus oleks...
                  USB pulgal asetsev password manager kah ei pruugi toimida kuna mingites välisriigi netikohvikutes ei pruugi pulga arvutisse panek lubatud/võimalik olla.
                  Miks on üldse vaja kõikidele oma paroolidele ligi saada võõras kohas/arvutis? MSN ja e-mail, võib-olla ka Facebook ja küll. Ja ma isiklikult ainult sellise e-mailiga julgeks võõras kohas sisse logida mis millegi tähtsaga (nagu pokkerikontod) seotud pole.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #54
                    Re: Pokker ja turvalisus, kuidas ja miks

                    mis on parim tasuta viirusetõrje teie arvates? avg või avast või midagi muud?
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #55
                      Re: Pokker ja turvalisus, kuidas ja miks

                      Microsoft Security Essentials

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #56
                        Re: Pokker ja turvalisus, kuidas ja miks

                        Minu arvamus ühineb Oliverki omaga.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #57
                          Re: Pokker ja turvalisus, kuidas ja miks

                          Oliver, oskad lisaks ehk soovitada, kuidas MSE XP, Vista või Linuxiga ühildada ?

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #58
                            Re: Pokker ja turvalisus, kuidas ja miks

                            Jätame Linuxi kõrvale, aga XP SP3 ja Vista SP1 või SP2 ühildumiseks pole vaja muud kui minna siia lehele ja tõmmata installikas.

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #59
                              Re: Pokker ja turvalisus, kuidas ja miks

                              crackitud windowsile midagi, mis tasuta oskate soovitada?

                              Tänud
                              Last edited by con; 16.02.12, 18:46.

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #60
                                Re: Pokker ja turvalisus, kuidas ja miks

                                Microsoft Security Essentials

                                Comment

                                Working...