Monitoride koha pealt suht fish sest ise siiamaani ainult läpaka pealt mänginud. Vaatasin pilte foorumikasutajate töökohtadest ja 2 monitoriga variandid on üpris viisakad + easy 16+ lauda mängida.
Mis oleks best bang for the buck, kas 24" 1920x1200 v 27" 1900x1080 ? reso asi suht segane tegelikult, kas 27" ja väiksema resoga monitorile mahub rohkem laudu kui parema resoga 24"?
+mis näitajaid peaks veel jälgima kui monitori osta?
Mis oleks best bang for the buck, kas 24" 1920x1200 v 27" 1900x1080 ? reso asi suht segane tegelikult, kas 27" ja väiksema resoga monitorile mahub rohkem laudu kui parema resoga 24"?
+mis näitajaid peaks veel jälgima kui monitori osta?
Comment