*** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • supastone
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 242

    #31
    Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Lõpp peab ikka alati perse minema.


    Järgmine kuu tahaks siis..

    # vähemalt 2000sng’d teha.

    # võtta shot 3.5$+rebuy ja 8$ 180 turbodes

    # rohkem võita kui see kuu

    # ja et keskmine ROI oleks 35-40 nagu ta see kuu sujuvalt oli enne lõppu.

    Üldine kasum sng'des : 1010$ (koos boonustega)

    Cash

    Alguses

    Nii

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ja siis mõtlesin muud saiti proovida

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Ahangama
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 615

      #32
      Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***


      rb ka kuskil 500
      Juuli: Kasvatan Partys rolli kuniks ftpsse tagasi lastakse :)

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #33
        Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

        trololol
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

          Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
          Standard swing http://erit.eu/archives/168.

          GL ! :)
          Oled sa kindel, et see EV PT3-es töötab turniiride chip puhul? Lasin ka pullipärast oma turniirid üle (HUSNG-d). Võidud jooksid diagonaalis alla, EV oli break-even. Tundub kahtlane.

          Endal sitane kuu. HU $3400, muud mängud -$2400, kokku närused $1k. Järgmine kuu coachida, 150 tundi pokkerit, rohkem midagfi.

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #35
            Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

            Kõrvalteema oli pokker ja alkohol.Nüüd hoiatuseks,kuna olen üle 20 aasta joonud,siis ei saagi mikrost välja.Stars jaNL5 http://www.upload.ee/image/1460687/B...nds_Played.png

            Comment

            • g00000se
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1047

              #36
              Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

              Btw mis Aadu'st/Supsti'st saanud on? Ja Sm112

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #37
                Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

                +700.
                aga jah nüüd sisi starsis peksan nl2-te:D.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #38
                  Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

                  ptri andmetel on Aadu hetkel ONLINE.

                  mäletan aadut ja supstit nende gigahiiteri aegadest, mil mõlemad polnud oma vitsasid veel saanud ja lubasid igapäev ühe video vaadata lol.

                  anyways aadu on viimasel ajal päris hästi paugutanud (ptri andmed)

                  Comment

                  • Aristotep
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 605

                    #39
                    Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

                    Postitan ka oma PS lulzgraphi... Kuna FT scammis osavalt mu rolli ära, siis alustasin eile PS-s NL2s rolli taastamist. Algkapitaliks siis 20 kontol lebavat doltsi.

                    Järgmise kuu eesmärgiks saab olla ainult kontojäägi suurendamine.

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #40
                      Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Pikemalt blogis.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #41
                        Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

                        Lõpp läks käest ära ja $1,5-1,7k :(

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #42
                          Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

                          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                          -$15k :(
                          ouch.
                          kas see on see ftp teema pärast või päriselt -15k$ :P ?

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #43
                            Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Oled sa kindel, et see EV PT3-es töötab turniiride chip puhul? Lasin ka pullipärast oma turniirid üle (HUSNG-d). Võidud jooksid diagonaalis alla, EV oli break-even. Tundub kahtlane.

                            Endal sitane kuu. HU $3400, muud mängud -$2400, kokku närused $1k. Järgmine kuu coachida, 150 tundi pokkerit, rohkem midagfi.
                            Jah, töötab kindlasti sellega olen saanud juba väga kaua oma long term profitit ennustada. Lihtsalt tuli selline sick kuu.
                            Ma ei näe põhjust miks ei peaks ka HUSNGDes töötama :S.
                            Väike sample ? ega nagu näha 100k kätt pole ka midagi :D

                            Comment

                            • DaBeat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2010
                              • 404

                              #44
                              Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

                              Esimene kuu starsis,mänguga väga rahul pole ja volüüm jäi liialt väikseks.



                              Juulis plaan siis 80k kätt ja enamus nl200,aga see oleneb ilmadest ka.

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #45
                                Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Eesmärgid:
                                - ainult 15$ või 7$ fifty50 mängida, muud jama ei torgi
                                - ilmselt veel vähem mängida
                                - profit

                                Comment

                                Working...