Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***
Lõpp peab ikka alati perse minema.
Järgmine kuu tahaks siis..
# vähemalt 2000sng’d teha.
# võtta shot 3.5$+rebuy ja 8$ 180 turbodes
# rohkem võita kui see kuu
# ja et keskmine ROI oleks 35-40 nagu ta see kuu sujuvalt oli enne lõppu.
Üldine kasum sng'des : 1010$ (koos boonustega)
Cash
Alguses
Nii
Ja siis mõtlesin muud saiti proovida
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Lõpp peab ikka alati perse minema.
Järgmine kuu tahaks siis..
# vähemalt 2000sng’d teha.
# võtta shot 3.5$+rebuy ja 8$ 180 turbodes
# rohkem võita kui see kuu
# ja et keskmine ROI oleks 35-40 nagu ta see kuu sujuvalt oli enne lõppu.
Üldine kasum sng'des : 1010$ (koos boonustega)
Cash
Alguses
Nii
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Ja siis mõtlesin muud saiti proovida
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)






TC


Comment