*** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #16
    Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Profit: 760
    Rb :~400
    Kokku: ~1160$

    Eesmärk:

    Teha normaalne kuu nl50s.
    Last edited by inward; 01.07.11, 02:34.

    Comment

    • MrRiver
      Grinder
      • Oct 2008
      • 735

      #17
      Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Loodetavasti saab FTP'st raha kätte. Järgmise kuu eesmärk on mitte asju lõhkuda.

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #18
        Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***



        FML

        Eesmärgid failisin ka pika puuga

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Ermii
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 402

          #19
          Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #20
            Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

            -$15k :(

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #21
              Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              +190$ eest stellareid
              +585$ väärtuses FPP'si.

              Kokku siis ligi 1600$

              Graafiku keskel on näha stiilimuutumist :D
              Last edited by RudiTurbo; 01.07.11, 09:08.

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #22
                Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

                FAIL, pean end käsile võtma edaspidi..
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Lisaks RB ja boonus tugevad 25 daala

                KOkku: 186$

                Comment

                • trippin567
                  Julm Donk
                  • Mar 2010
                  • 65

                  #23
                  Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

                  nl25 FR @ FTP
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  juuli eesmärk: otsida uus tuba ja hakata rolli kasvatama

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #24
                    Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Aga jamh...FTP ftw

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #25
                      Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

                      Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                      Aga jamh...FTP ftw
                      Wow - wp!! Mille pealt selline massiivne areng - coachi võtsid?

                      Comment

                      • g00000se
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1047

                        #26
                        Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        Wow - wp!! Mille pealt selline massiivne areng - coachi võtsid?
                        Nope, eelmine kuu tuli BE tänu sellele, et "investeerisin" u. 6k 6maxi alla :P Aga no mida külvad seda lõikad, sain 6maxile nati rohkem pihta. Eks ole näha nüüd, mis starsis saama hakkab

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #27
                          Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

                          Väga ilus graafik g00000se, on näha arengut :)

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #28
                            Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

                            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                            Nope, eelmine kuu tuli BE tänu sellele, et "investeerisin" u. 6k 6maxi alla :P Aga no mida külvad seda lõikad, sain 6maxile nati rohkem pihta. Eks ole näha nüüd, mis starsis saama hakkab
                            Kas Starsis lased FRi või 6-maxi?

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #29
                              Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

                              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                              Kas Starsis lased FRi või 6-maxi?
                              Segamini nagu FTPs
                              Limiite hakkan ka segamini laskma, kui roll kasvab

                              Comment

                              • petteri
                                Jube Noob
                                • Feb 2011
                                • 162

                                #30
                                Re: *** Juuni graafikud ja juuli eesmärgid ***

                                Juuni eesmärgid:
                                1. Profit +
                                2. Õppida, õppida ja veelkord õppida + tegin end husng.com standard liikmeks ja kokku sai oma 50-60 videot ära vaadatud, nuts kraam.
                                3. Jõuda $34.50 limiiti HUSNGdes - jõudsin sinna, aga kuu lõpus pidin alla poole tagasi kolima, seega fail!!

                                Graafik seekord vaid chippides (HU only):
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                MTT -179$
                                Cash +41$
                                HUSNG +435$
                                RB ja muud boonused $101

                                Kokku: $398

                                Juuli eesmärgid:
                                1. teha rohkem profitit kui juunis
                                2. vaadata nädalas 3-4 videot

                                Comment

                                Working...