Nii, tervitused kõigepealt teile kõigile!
Ja nüüd siis kohe asja juurde... Selline mure, et olen juba vääga pikalt olnud Triobeti klient ja kõik on töödanud suht kenasti, va siis noh teate ise ka neid trio nalju..
Aga nüüd, siis selline värk, et kasutades pokkeri tarkvara tekib selline
probleem, et aegajalt hangub
kogu tarkvara, nagu internetiühendus oleks katkenud, kuid samas internet
ise toimib ideaalselt.
Näitena on umbes nii, et 10 minutit kõik töötab laitmatult ja siis hangub
kõik 3ks minutiks, kui
teha relog pokkerisse, siis on kohe kõik korras. Äärmiselt ebamugav on
niimoodi mängida, et ei oska
ise ka midagi väljamõelda, milles võiks probleem olla, varem pole sellist
asja ettetulnud, nüüd
paar nädalat tagasi soetasin uue arvuti ja kohe algusest on see probleem
muret tekitanud.
Interneti ühendus on koguaeg sama old nii, et selle taga nagu asi olla ei
saaks...
Kui peaks midagi määrama see siis op systeem on XP Pro koos SP2'ga
Ehk teil kellelgi on kogemusi sellise asjaga, et milles krt see viga võiks olla, mine või peast lolliks ???
Ja nüüd siis kohe asja juurde... Selline mure, et olen juba vääga pikalt olnud Triobeti klient ja kõik on töödanud suht kenasti, va siis noh teate ise ka neid trio nalju..
Aga nüüd, siis selline värk, et kasutades pokkeri tarkvara tekib selline
probleem, et aegajalt hangub
kogu tarkvara, nagu internetiühendus oleks katkenud, kuid samas internet
ise toimib ideaalselt.
Näitena on umbes nii, et 10 minutit kõik töötab laitmatult ja siis hangub
kõik 3ks minutiks, kui
teha relog pokkerisse, siis on kohe kõik korras. Äärmiselt ebamugav on
niimoodi mängida, et ei oska
ise ka midagi väljamõelda, milles võiks probleem olla, varem pole sellist
asja ettetulnud, nüüd
paar nädalat tagasi soetasin uue arvuti ja kohe algusest on see probleem
muret tekitanud.
Interneti ühendus on koguaeg sama old nii, et selle taga nagu asi olla ei
saaks...
Kui peaks midagi määrama see siis op systeem on XP Pro koos SP2'ga
Ehk teil kellelgi on kogemusi sellise asjaga, et milles krt see viga võiks olla, mine või peast lolliks ???
Comment