TÄHELEPANU - KÕIK KES KASUTAVAD 2P2 FOORUMIT (KASVÕI AASTAS KORRA)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    TÄHELEPANU - KÕIK KES KASUTAVAD 2P2 FOORUMIT (KASVÕI AASTAS KORRA)

    2p2-s on "phishing" katseid tehtud ja seetõttu, kõik kes kasutavad 2p2 foorumit siis kindlalt lugege läbi:

    http://forumserver.twoplustwo.com/96...ncement99.html

    See on Teie enda turvalisuse huvides. Ja kes isegi kasuta, siis lugegu ikka läbi, sest "phishingut" võite kohata tulevikus paljudel muudel saitidel.

    Phishing siis on populaarsest lehest täiesti identse koopia tegemine aga URL on natuke erinev, et siis lohakatelt internetikasutajatelt (kes on enamus) varastada ära paroolid. Ja reeglina need lohakad interneti kasutajad ongi need samad vennad, kes kasutavad igal pool samu paroole - logides ratesse, kui ka oma firma pangaarvele sama parooliga.

  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: TÄHELEPANU - KÕIK KES KASUTAVAD 2P2 FOORUMIT (KASVÕI AASTAS KORRA)

    Inimesi on ikka igasuguseid, nüüd juba foorumi paroole vaja

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: TÄHELEPANU - KÕIK KES KASUTAVAD 2P2 FOORUMIT (KASVÕI AASTAS KORRA)

      Algselt postitas Tigrano
      Inimesi on ikka igasuguseid, nüüd juba foorumi paroole vaja
      Sest foorumi paroolid avavad tee edasi - mailidele, pokkeritubadesse, e-walletid (moneybookers, neteller jne), sest inimesed ei viitsi kasutada erinevadi paroole.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: TÄHELEPANU - KÕIK KES KASUTAVAD 2P2 FOORUMIT (KASVÕI AASTAS KORRA)

        Algselt postitas ranka
        Sest foorumi paroolid avavad tee edasi - mailidele, pokkeritubadesse, e-walletid (moneybookers, neteller jne), sest inimesed ei viitsi kasutada erinevadi paroole.
        Kui aus olla, siis igasugu asjaajamistel on vaja niipalju eri lehekülgedel regada, et paroolid korduvad kindlasti, sest füüsiliselt ei jõua neid vahetada ja meeles pidada. Näiteks webi lehte tehes, ma ei teagi mitukümment korda oli vaja kuskile regada, et midagi saada ja kui nüüd peaks eri paroole kasutama, läheks suht tilti ;D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: TÄHELEPANU - KÕIK KES KASUTAVAD 2P2 FOORUMIT (KASVÕI AASTAS KORRA)

          Algselt postitas Tigrano
          Kui aus olla, siis igasugu asjaajamistel on vaja niipalju eri lehekülgedel regada, et paroolid korduvad kindlasti, sest füüsiliselt ei jõua neid vahetada ja meeles pidada. Näiteks webi lehte tehes, ma ei teagi mitukümment korda oli vaja kuskile regada, et midagi saada ja kui nüüd peaks eri paroole kasutama, läheks suht tilti ;D
          no asi on easy. Kõikidel mõttetutel kontodel - miski rate.ee või sinukoer.ee või siis miski lihtsalt mõttetu foorumi paroolid võivad kõik samad olla aga edasi, kus liiguvad tähtsad - pokkerikontod, mailid, e-walletid, pangakontod või muud kohad, kus liigub infot, millega on sulle võimalik põhjustada majanduslikku kahju peavad olema kõik erinevad.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #6
            Re: TÄHELEPANU - KÕIK KES KASUTAVAD 2P2 FOORUMIT (KASVÕI AASTAS KORRA)

            Algselt postitas ranka
            Sest foorumi paroolid avavad tee edasi - mailidele, pokkeritubadesse, e-walletid (moneybookers, neteller jne), sest inimesed ei viitsi kasutada erinevadi paroole.
            viitsivad ikka

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #7
              Re: TÄHELEPANU - KÕIK KES KASUTAVAD 2P2 FOORUMIT (KASVÕI AASTAS KORRA)

              Algselt postitas ranka
              no asi on easy. Kõikidel mõttetutel kontodel - miski rate.ee või sinukoer.ee või siis miski lihtsalt mõttetu foorumi paroolid võivad kõik samad olla aga edasi, kus liiguvad tähtsad - pokkerikontod, mailid, e-walletid, pangakontod või muud kohad, kus liigub infot, millega on sulle võimalik põhjustada majanduslikku kahju peavad olema kõik erinevad.
              mul on

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #8
                Re: TÄHELEPANU - KÕIK KES KASUTAVAD 2P2 FOORUMIT (KASVÕI AASTAS KORRA)

                rsk, just võtsin ie-l selle kaitse asja maha. rsk. peab tagasi panema siis.

                tx,
                L.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: TÄHELEPANU - KÕIK KES KASUTAVAD 2P2 FOORUMIT (KASVÕI AASTAS KORRA)

                  Algselt postitas Lutzky
                  rsk, just võtsin ie-l selle kaitse asja maha. rsk. peab tagasi panema siis.

                  tx,
                  L.
                  Mul ei ole IE-ga olnud kunagi mingeid probleeme aga teadjad mehed räägivad, et IE pidi olema kõige ebaturvalisem interneti lehitseja ja soovitatakse teisi. Mozilla Firefox populaarseim ja ise ka igaks juhuks kasutan toda. Samas on mugavam kui IE aga minu arvates kohati aeglasem.

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #10
                    Re: TÄHELEPANU - KÕIK KES KASUTAVAD 2P2 FOORUMIT (KASVÕI AASTAS KORRA)

                    ei suuda mozillat kasutada. ie või ilma netita


                    L.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #11
                      Re: TÄHELEPANU - KÕIK KES KASUTAVAD 2P2 FOORUMIT (KASVÕI AASTAS KORRA)

                      Algselt postitas Lutzky
                      ei suuda mozillat kasutada. ie või ilma netita


                      L.
                      Täpselt vastupidi, ainult mozilla ;D

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #12
                        Re: TÄHELEPANU - KÕIK KES KASUTAVAD 2P2 FOORUMIT (KASVÕI AASTAS KORRA)

                        Chrome kah OKEI~!

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #13
                          Re: TÄHELEPANU - KÕIK KES KASUTAVAD 2P2 FOORUMIT (KASVÕI AASTAS KORRA)

                          Algselt postitas antnx
                          Chrome = nuts
                          +1

                          Comment

                          • Tisko
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 163

                            #14
                            Re: TÄHELEPANU - KÕIK KES KASUTAVAD 2P2 FOORUMIT (KASVÕI AASTAS KORRA)

                            +2
                            proovige, väga kiire on ka

                            Comment

                            Working...