2p2-s on "phishing" katseid tehtud ja seetõttu, kõik kes kasutavad 2p2 foorumit siis kindlalt lugege läbi:
http://forumserver.twoplustwo.com/96...ncement99.html
See on Teie enda turvalisuse huvides. Ja kes isegi kasuta, siis lugegu ikka läbi, sest "phishingut" võite kohata tulevikus paljudel muudel saitidel.
Phishing siis on populaarsest lehest täiesti identse koopia tegemine aga URL on natuke erinev, et siis lohakatelt internetikasutajatelt (kes on enamus) varastada ära paroolid. Ja reeglina need lohakad interneti kasutajad ongi need samad vennad, kes kasutavad igal pool samu paroole - logides ratesse, kui ka oma firma pangaarvele sama parooliga.
http://forumserver.twoplustwo.com/96...ncement99.html
See on Teie enda turvalisuse huvides. Ja kes isegi kasuta, siis lugegu ikka läbi, sest "phishingut" võite kohata tulevikus paljudel muudel saitidel.
Phishing siis on populaarsest lehest täiesti identse koopia tegemine aga URL on natuke erinev, et siis lohakatelt internetikasutajatelt (kes on enamus) varastada ära paroolid. Ja reeglina need lohakad interneti kasutajad ongi need samad vennad, kes kasutavad igal pool samu paroole - logides ratesse, kui ka oma firma pangaarvele sama parooliga.

Comment