HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

    Vajan abi ja tahan teada Teie tulemusi.

    Selleks, et mind aidata käituge järgnevalt:
    • avage HEM;
    • valige Filter->Edit (pilt nr. 1);
    • avanevas aknas valige Positsiooniks Button ja Preflop Action Facing Player - Unopened (pilt nr. 2);
    • siis valige more filters ja seal valige PFR = TRUE ja Faced Preflop 3 Bet = TRUE (pilt nr. 3);
    • vajutage Save and Close (pilt nr. 3);
    • öelge käte arv ja tulemused, numbriliselt pole vaja - piisab kas ütlete miinuses, plussis, nullis


    PILDID
    Pilt nr. 1
    [img width=750 height=177]http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/HEM/buttonvsblind/1.jpg[/img]

    Pilt nr. 2
    [img width=750 height=470]http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/HEM/buttonvsblind/2.jpg[/img]

    Pilt nr. 3
    [img width=750 height=470]http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/HEM/buttonvsblind/3.jpg[/img]

    Mida filter tähendab?
    See tähendab seda, et Te olite button (diiler) ja Teieni folditud ning Te open-raisesite (ehk stealisite) ja siis Teid SB või BB 3bettis (ehk kaitses blindi agresiivselt) ning siis me näeme, kas Te olete seal plussis või miinustes. Mina olen miinuses :S Ja sellepärast tahangi Teie abi - teada, kas peabki olema miinuses (nagu SB ja BB-gi) või äkki on viga minus.

    Aitäh!
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #2
    Re: HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

    Minul on väikeses miinuses, nl50 142 kätt, -20$. See kuu nl100 40 kätt ja -171$, aga no nl100-s on igast lollusi ka tehtud ja ma arvan et ma olen liiga aggressiivne selliste kohtade peal.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

      Algselt postitas Fortune
      Minul on väikeses miinuses, eelmine kuu nl50 142 kätt, -20. See kuu nl100 40 kätt ja -171, aga no nl100-s on igast lollusi ka tehtud ja ma arvan et ma olen liiga aggressiivne selliste kohtade peal.
      Pane suurem sample - all hands.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #4
        Re: HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

        728 kätt -170bb/100. Ei lähe hästi ühesõnaga.

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #5
          Re: HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

          Algselt postitas ranka
          Pane suurem sample - all hands.
          Paningi all hands, nl50s on 110k kätt ja 142 (tundub kuidagi vähe küll :s) kvalifitseerub antud filtri alla ning 20$ kahjumit. Ma arvan mingeid nl25 ja nl10 käsi pole mõtet arvestada ja nl100-t ka eriti mitte, seal ka aint mingi 30k kätt.

          EDIT: suuremates limiitides on asi kindlasti aggressiivsem nii et päris üks ühele võrrelda ei saa, aga palju sul sealt miinust tiksub?

          Comment

          • stennn
            PokkeriÕpetus.eu Coach
            • Oct 2008
            • 189

            #6
            Re: HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

            oioi päris suur miinus vaatab vastu selle alt.

            Comment

            • olavike
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1269

              #7
              Re: HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

              3082 kätt, +766,77$, +23.07 bb/100

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #8
                Re: HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

                Üldiselt ma arvan et seda ei saa väga üks-ühele võtta. Näiteks keegi, kes stealib QQ+ näitab sellise filtriga kindlalt suurt kasumist, samas kui steal 50%+ vennad satuvad sellisesse olukorda tihti nõrgemate kätega, aga samas teevad selle kuhjaga tagasi õnnestunud stealidest või stealile järgnenud cbettidest.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

                  Algselt postitas ment52
                  Üldiselt ma arvan et seda ei saa väga üks-ühele võtta. Näiteks keegi, kes stealib QQ+ näitab sellise filtriga kindlalt suurt kasumist, samas kui steal 50%+ vennad satuvad sellisesse olukorda tihti nõrgemate kätega, aga samas teevad selle kuhjaga tagasi õnnestunud stealidest või stealile järgnenud cbettidest.
                  sellepärast ma tolle tegingini, et leida põhjusi - kas viga on endas või peabki nii olema.

                  Comment

                  Working...