Plaanis seoses majandussurutisega üle minna Ubuntule.
Aga on kellegil kogemust kuidas näiteks pokerstars ubuntuga jookseb ja kuidas tracker3/holdem manager ennast üleval seal peab?
Aga on kellegil kogemust kuidas näiteks pokerstars ubuntuga jookseb ja kuidas tracker3/holdem manager ennast üleval seal peab?
Comment