eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #31
    Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

    mul on labidas koguaeg opelis

    Comment

    • Metsapull

      #32
      Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

      See ussmees tundus kuidagi tuttav nimi. 100% kindel ei ole, kas see oli tema, aga jõulude puhul oli trios mingi suurem freeroll, kus oli päris palju osalejaid ja seega väga tõsiselt ei mänginud. Igastahes välja lennates oli suht suur stakk ja pf-st sai mindud AI, suht 50-50 olukord oli. Igastahes ussmees, kes selle käe võitis sõimas ja ropendas tükk aega veel chättis. Kindel ei ole, et see tema oli, aga tegude põhjal tundub küll väga sarnane tegelane olevat.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #33
        Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

        Algselt postitas Lutzky
        Kurikas hirmutab rohkem. Lihtsam kasutada. See riist võib päti jaoks keeruline olla.


        L.
        Sul vist ei ole vaja ühtegi relva, kui oled juba pea 100 aastat poksiga tegelenud ;D

        Comment

        Working...