eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #16
    Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

    Algselt postitas surka
    hea et selliseid tegelasi pokkerimaastikul leidub ja suured tänud stennile, kes teda duubeldas et tal oleks ikka tahtmist rohkem pokriga tegeleda ;D
    Sunday warm-up 10.08.08
    Entrants : 3559

    1. Pass_72(Rosemere) 101 250$
    2. Scriptdude(Lalaland) 71 250 $
    3. Kloun7(Tallinn) 48 750 $

    Ärgem nüüd nimesid sega aja, kloune usside või nende meestega .

    Comment

    • Metsapull

      #17
      Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

      Algselt postitas Imric
      Sunday warm-up 10.08.08
      Entrants : 3559

      1. Pass_72(Rosemere) 101 250$
      2. Scriptdude(Lalaland) 71 250 $
      3. Kloun7(Tallinn) 48 750 $

      Ärgem nüüd nimesid sega aja, kloune usside või nende meestega .
      mhh, kloun7 käis vist ka PokerStars Caribbean Adventure turniiril

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

        Algselt postitas mihkel88
        see mees on mind ähvardanud ära tappa... ja mu autole sisse tagurdanud pärast seda kui ma võitsin talt mingi 2 käega üle tonni 1-2 krooniste blindidega ;D
        lolololololol

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #19
          Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

          lol ;D

          Comment

          • timukasr
            Vana Tegija
            • Nov 2008
            • 1099

            #20
            Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

            Eesti ongi piisavalt Ida-Euroopa riik, et pärast lüüaksegi 2k tõttu maha...

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #21
              Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

              Algselt postitas timukasr
              Eesti ongi piisavalt Ida-Euroopa riik, et pärast lüüaksegi 2k tõttu maha...
              Praeguses Eesti majanduslikus surutises (lol ajakirjanduslik väljend) saad kolki ka 25 EEKi pärast.

              L.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

                Nõustun eelkõnelejatega.

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #23
                  Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

                  Algselt postitas Lutzky
                  Praeguses Eesti majanduslikus surutises (lol ajakirjanduslik väljend) saad kolki ka 25 EEKi pärast.

                  L.
                  ma annaks 50 eeku, siiis ei saa.

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #24
                    Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

                    Algselt postitas ESTPatrick
                    ma annaks 50 eeku, siiis ei saa.
                    sellises majanduslikus olukorras opelimees sa ei anna midagi, sellises olukorras opelimees sult lihtsalt võetakse. opeli omamise eest saad peksa nagunii.

                    ;D

                    L.

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #25
                      Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

                      Aga huvitav kas opel võetakse või jäetakse alles? ;D Ma arvan, et praeguses majanduskrahhis läheb ISEGI opel. :D

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #26
                        Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

                        Insta müüakse vanarauaks. Nii et pät osta endale kurikas pagasnikusse.

                        L.

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #27
                          Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

                          Kurikas on ebamugav. Parem midagi käepärast [img width=400 height=400]http://www.prettivacant.com/Photos-clean%20jpgs%20copy/Pins/BrassKnucklesP.jpg[/img]

                          Comment

                          • Lutzky
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1829

                            #28
                            Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

                            Kurikas hirmutab rohkem. Lihtsam kasutada. See riist võib päti jaoks keeruline olla.


                            L.

                            Comment

                            • Uniquest
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 615

                              #29
                              Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

                              Algselt postitas Lutzky
                              Kurikas hirmutab rohkem. Lihtsam kasutada. See riist võib päti jaoks keeruline olla.


                              L.
                              Nojah, kui päti jaoks sõrmede kindasse saamine keeruline on näiteks. ;D

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #30
                                Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

                                jah. päti=Patrick, antud juhul..my bad

                                L.

                                Comment

                                Working...