eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #1

    eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

    Dealer: Game #23935644867: ESTPatrick wins pot ($90)
    ussmees: mul oli kaa äss
    ussmees: värdjas
    ESTPatrick: ebaoluline
    ussmees: sul aint bluff
    ESTPatrick: sa ju foldid
    ussmees: ja suur stäkk
    Dealer: ESTPatrick has a pair of Queens
    Dealer: Game #23935705413: ESTPatrick wins pot ($71) with a pair of Queens
    ESTPatrick: see pole turniir

    ussmees: jah jah palju raha siis
    ESTPatrick: welcome to my life

    ussmees: mine vittu
    Dealer: ussmees has two pair, Tens and Nines
    Dealer: ESTPatrick has three of a kind, Tens
    Dealer: Game #23935836369: ESTPatrick wins pot ($89.50) with three of a kind, Tens
    ESTPatrick: tehtud
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

    LOL.

    Palju tal stack oli? Miski ebamäärase stackiga?

    Comment

    • surka
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 336

      #3
      Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

      Käisid NL20 mängimas, et vastased 90$ pottide pärast endast välja lähevad ???

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #4
        Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

        ei standard 200nl, aga ta liitus miski 100-150 stäkiga, mille kaotas 7-10 käega ja siis reloadis, pakkusin HU ka, aga ta ei leidnud mu lauda üles nagu ütles, siis kaotas veidi, kuid mitte enam sama tempoga ja järsku kadus

        Comment

        • PokerDevil
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1177

          #5
          Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

          /gg, mees, kes teadis ussisõnu got pwned.

          Comment

          • stennn
            PokkeriÕpetus.eu Coach
            • Oct 2008
            • 189

            #6
            Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

            Mul juhtus vist eile sama asi kui kloun7 istus miski 137$ sisse ning mängis turniiri 8) Minu teada on ta vist tunriirimängija. Lõppes see muidugi nii, et ma mitmekordistasin ta stacki 400 peale.

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #7
              Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

              rofl :D
              ma olen selle mehega koos joonud ja laivis m2nginud.
              see oli elu kogemus. Poiss oli nii sassis oma 6lledest,
              et ei saanud aru, kuidas tal p2eva alguses oli rahakoti
              vahel 750 Big Blindi ja 6htu l6ppedes enne seda, kui ta
              t2is peaga oma autoga vastu teist(aia taga seisvat)autot
              s6itis, oli tal seal t2pselt 0 Big Blindi. Lubas yht siinset foorumi-
              kasutajat ära tappa ja oli muidu alla keskmise IQ tasemega.

              Comment

              • surka
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 336

                #8
                Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

                hea et selliseid tegelasi pokkerimaastikul leidub ja suured tänud stennile, kes teda duubeldas et tal oleks ikka tahtmist rohkem pokriga tegeleda ;D

                Comment

                • mihkel88
                  Jube Noob
                  • Oct 2008
                  • 140

                  #9
                  Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

                  see mees on mind ähvardanud ära tappa... ja mu autole sisse tagurdanud pärast seda kui ma võitsin talt mingi 2 käega üle tonni 1-2 krooniste blindidega ;D

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #10
                    Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

                    tundub soliidne härra

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #11
                      Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

                      pigem tohman

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #12
                        Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

                        ära pabista, see vääris küll oma teemat.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #13
                          Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

                          Screenname (ussmees) läheb kokku hästi arutlusega, mis on antud teemas tekkinud.

                          Comment

                          • Lutzky
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1829

                            #14
                            Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

                            kui vaja saadan mehed peale:P

                            L.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #15
                              Re: eestlane ajab sassi kas mängib turnat või cashi

                              Tra küll, miks keegi kunagi naisi peale ei saada :D

                              Comment

                              Working...