Kas multi-rooming on asja väärt?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #16
    Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    ilmselgelt on nad urkad .. alustades softist ja lõpetades customer servicega
    tbh, fulltilti soft on korralik ja reliable, aga interface ja graafika on ikka väga 2002

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #17
      Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

      Algselt postitas adam_q Vaata postitust
      tbh, fulltilti soft on korralik ja reliable, aga interface ja graafika on ikka väga 2002
      Aga millised peale starsi tänapäevasemad on?
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • adam_q
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1453

        #18
        Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

        tea jah, mis neil softiarendajatel viga on -elavad kuskil kivi all. mu arust ongame on ka päris slick ja minimalistlik ning 888 on ka cool

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #19
          Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

          Algselt postitas adam_q Vaata postitust
          tea jah, mis neil softiarendajatel viga on -elavad kuskil kivi all. mu arust ongame on ka päris slick ja minimalistlik ning 888 on ka cool
          no ytleme nii et ongamel on areneda veel sajandeid .. p2ris horrible on kohat, aga ilmselt on see harjumise asi ... samas 24 tableda (isegi kui oleks voimalik) on mission impossible still vist

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #20
            Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

            rahameestel teised nõudmised, turnadeks sobib idekalt

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #21
              Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

              Example:

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #22
                Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

                Multi-saitimise probleem ongi see, et kui võtad uue toa, siis on raske harjuda selle softiga. Thats why paljud PS/FTP regid ei kannata ühtegi teist softi, ega ei suuda adjustida. See on täiesti loogiline, kui 2-3-4-5a oled vaid ühel-kahel saidil mänginud.

                aga kui suudad mängida sama head mängu igal saidil, siis bumhuntides saad väga kõrge winratei

                Comment

                • Fuzzy
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2010
                  • 452

                  #23
                  Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

                  Mulle kohati tundub, et Starsi ja FTP ülistajate ajukeemia sarnaneb mõnes mõttes Macipedede omale, st vallanduvad samad transmitterid, mis religioosse elamuse puhul. Ka välismaistes foorumites leidub alati keegi, kes suvalise teema all röögatab "Stars/FTP is the only way to go IMO. All other rooms are crap, don't waste your time there.".

                  Tegelikult on ju asi ikkagi adjustmises. Uus tarkvara on loomulikult harjumatu ja tihti leidub seal mõni bug, aga nii hull see asi ka ei ole, et päris urkaks peaks nimetama. Starsi tarkvara on muidugi väga hea, FTP mitte midagi erilist. Microgaming ja 888 on näiteks täiesti mängitavad ja ka välimusel pole viga. Alati saab hankida modi, suurem osa probleeme on lahendatavad jne. Küsimus on ainult tahtmises.

                  Summary: Starsis/tildis on veidi parem tarkvara, tugevamad vastased, sitem valueback jne. Ei saa aru sellest hullusest.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #24
                    Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

                    Starsi kasuks räägib kindlasti see, et rahva arvamust arvestatakse ka, mistõttu igapäevaselt lisandub selliseid väikseid muudatusi, mis elu kõvasti mugavamaks teemad. Lisaks veel ülinuts support, kes on väga vastutulelik. Samuti SN ära tehes tuleb täitsa enam-vähem RB kui suudad kannatust varuda boonuste ostmiseks ning ei pea kedagi moosima ega paluma RB ja boonuste saamiseks.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #25
                      Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

                      Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                      Maailmas liikluse poolest 4. ja 6. kohal asetsevad võrgustikud on urkad? Ma saan aru, et OO on urgas, aga miks nimetada hiidu nagu William Hill urkaks? Teine tegutseb juba aastast 1934 ju. Kuidas urgas oma putkasid püsti hoiab nii kaua? http://en.wikipedia.org/wiki/William_Hill_(bookmaker) Sulle infoks.
                      Näiteks ongames ei kannatanud alles hiljuti mängida üle 8 laua mõne arvutiga ei vedanud üle 6 laua välja, jooksis pidevalt kokku jne, ja seda aastaid. Nüüd uus soft ei crashi enam aga selline jama peale ütleks leits kohe, et mis urgas see on siin ei kannata ju mängida.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #26
                        Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

                        pokerstars/FTP on sama, mis meile passat rahvaauto.
                        mida see tähendab, ma ka ei tea.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #27
                          Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          pokerstars/FTP on sama, mis meile passat rahvaauto.
                          mida see tähendab, ma ka ei tea.
                          super

                          Comment

                          Working...