Kas multi-rooming on asja väärt?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fuzzy
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 452

    #1

    Kas multi-rooming on asja väärt?

    Teatavasti ennelõunal suurem osa fishe tudub kusagil kivi all, seega otsustasin mänguelamuse pikantsemaks muutmiseks avada laudu mitmest pokkertoast, s.o antud juhul 2 lauda Microgamingust ja 2 lauda 888-st.

    Paraku märkasin isegi 4 laua mängimisel, et layouti, deckide, panuste, vastaste paiknemise, panustamisnuppude jms erinevus muudab oluliselt raskemaks mängusituatsiooni lugemise, kiirete otsuste tegemise, dünaamika jälgimise jne. Julgen oletada, et selline asi kahjustab ka winrate'i.

    Kas ma olen ainuke selline tühmu või on ka teised sellist asja kogenud? Kui jah, siis kas ja kuidas on võimalik ülaltoodud sümptomeid leevendada?
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #2
    Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

    mul eile just oli 2 FT lauda, PS-i laud ja PKR ka. Ei kahjustanud midagi.

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #3
      Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

      Ise mängin 3s roomis korraga, FTP,BF ja PS, ~7-10 lauda nende peale kokku ja ei häiri kuidagi.

      Comment

      • saugakarel
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 288

        #4
        Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

        Ei leia üldse pointi nimodi mängida...kas tõesti ei leia piisavalt häid laudu ühelt saidilit?

        Comment

        • Romka
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1544

          #5
          Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

          Algselt postitas saugakarel Vaata postitust
          Ei leia üldse pointi nimodi mängida...kas tõesti ei leia piisavalt häid laudu ühelt saidilit?
          Kõik ei mängi cashi.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #6
            Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

            Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
            Teatavasti ennelõunal suurem osa fishe tudub kusagil kivi all, seega otsustasin mänguelamuse pikantsemaks muutmiseks avada laudu mitmest pokkertoast, s.o antud juhul 2 lauda Microgamingust ja 2 lauda 888-st.

            Paraku märkasin isegi 4 laua mängimisel, et layouti, deckide, panuste, vastaste paiknemise, panustamisnuppude jms erinevus muudab oluliselt raskemaks mängusituatsiooni lugemise, kiirete otsuste tegemise, dünaamika jälgimise jne. Julgen oletada, et selline asi kahjustab ka winrate'i.

            Kas ma olen ainuke selline tühmu või on ka teised sellist asja kogenud? Kui jah, siis kas ja kuidas on võimalik ülaltoodud sümptomeid leevendada?
            See on 100% harjumise asi. Ma mängin 7 saidil korraga ja nüüd juba täiesti savi, kas on kõik 4 lauda PokerStarsis või 1 laud PokerStarsis, 1 Triobetis, 1 Olympic Onlines ja 1 PartyPokeris. Kui su eesmärk on rahateenimine e. heade laudade otsimine e. bumhuntimine siis loomulikult multi-saitimine on hea, aga soovitan aeglaselt alustada, lisad kõigepealt 1 saidi, harjud nädal-kaks, siis teise jne.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #7
              Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

              alguses pidevalt multisaitisin.. ainuke asi, et kui mitmes saidis paljude laudega mängida 8+ lauda korraga, siis hakkab segama see, et pead vahpeal lobbyst uusi laudu otsima ja kui saidil pole häid filtreid või otsingusüsteeme, siis see hakkab mängimist segama..

              muus osas on imho multisaitimine hea, kahe saidi peale saad parimad lauad mõlemast saidist. Boonuste vabastamine ja mingi grindimise leveli seisukohast jälle raskem..

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #8
                Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

                Harjub ära ja kindlasti on vajalik. Vähemalt ma ei kujutaks ilma ette.

                Comment

                • saugakarel
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 288

                  #9
                  Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

                  peaks proovima:P

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #10
                    Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

                    Kuna tahtsin vaheldust, siis ma ükspäev vahetasin oma eluaaegse theme pokerstarsis ära ja ma olin sunnitud selle väga kiiresti jälle ümber vahetama. Ma ei olnud lihtsalt suuteline midagi aru saama. Jätkan hypersimple themega :)
                    Tegelikult usun, et päeva-paariga harjub ära uue asjaga, aga mul ei ole aega oodata :P

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #11
                      Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

                      Ise olen tihti mänginud, sõltub palju laudu mängida, kus mängida ja millised on teie setupid ja eesmärgid. Palju laudu mängides võiks valida kindlasti esiteks ühe toa, kus on korralik soft, näiteks Stars või FTP ja siis mingi urka sait kõrvale, näiteks Ongame, Ipoker. Kui juba mängida palju laudu, siis oleks tihti hea kui oleks 3 monitori, et ühel monitoril mängida ühes toas, teisel teises toas ja siis kolmandal lobbysi, HEMi, PTRi, MSNi jne

                      Cardrunneris oli ka video kus üks mängis korraga 24 lauda starsis ja 16 lauda FTP, rakeback nl200 kahe saidi peale kokku 100$ tunnis kui ma ei eksi.

                      Kui vähem laudu mängida, näiteks hommikuti pole euro saitidel trafficut, siis mitme euro saidi peale saab kokku enamvähem lauad, et korralikult volüümi anda ka hommikuti.

                      Seega esimine asi, miks on väärt, sest alati ei ole laudu nagu sooviks ja mitme toa peale kokku saab head lauad kindlalt.

                      Vähe laudu mängides ei näe üldse raskusi, see on umbes sama nagu HU mängijad mängivad 10 saidil korraga.

                      Kindlasti peab vaatama, et boonused ja muud lisahüved kesiseks ei jääks kui laotada oma mäng paljude saitide peale laiali.

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #12
                        Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

                        eks see ole vastavalt mindseti tugevusele, kes suudab, ja kes mitte

                        harjumise asi ka muidugi.

                        Comment

                        • Firzen
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 605

                          #13
                          Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

                          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                          Ise olen tihti mänginud, sõltub palju laudu mängida, kus mängida ja millised on teie setupid ja eesmärgid. Palju laudu mängides võiks valida kindlasti esiteks ühe toa, kus on korralik soft, näiteks Stars või FTP ja siis mingi urka sait kõrvale, näiteks Ongame, Ipoker. Kui juba mängida palju laudu, siis oleks tihti hea kui oleks 3 monitori, et ühel monitoril mängida ühes toas, teisel teises toas ja siis kolmandal lobbysi, HEMi, PTRi, MSNi jne

                          Cardrunneris oli ka video kus üks mängis korraga 24 lauda starsis ja 16 lauda FTP, rakeback nl200 kahe saidi peale kokku 100$ tunnis kui ma ei eksi.

                          Kui vähem laudu mängida, näiteks hommikuti pole euro saitidel trafficut, siis mitme euro saidi peale saab kokku enamvähem lauad, et korralikult volüümi anda ka hommikuti.

                          Seega esimine asi, miks on väärt, sest alati ei ole laudu nagu sooviks ja mitme toa peale kokku saab head lauad kindlalt.

                          Vähe laudu mängides ei näe üldse raskusi, see on umbes sama nagu HU mängijad mängivad 10 saidil korraga.

                          Kindlasti peab vaatama, et boonused ja muud lisahüved kesiseks ei jääks kui laotada oma mäng paljude saitide peale laiali.
                          Sorri, et ma risustan, aga üks punkt su jutus jäi väga kripeldama. Kust otsast on OnGame ja iPoker urka "saidid"? Tegemist esiteks võrgustikega ja urkad nad küll minu arust pole. Miks sinu arust urkad?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #14
                            Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

                            Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                            Sorri, et ma risustan, aga üks punkt su jutus jäi väga kripeldama. Kust otsast on OnGame ja iPoker urka "saidid"? Tegemist esiteks võrgustikega ja urkad nad küll minu arust pole. Miks sinu arust urkad?
                            ilmselgelt on nad urkad .. alustades softist ja lõpetades customer servicega

                            Comment

                            • Firzen
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 605

                              #15
                              Re: Kas multi-rooming on asja väärt?

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              ilmselgelt on nad urkad .. alustades softist ja lõpetades customer servicega
                              Maailmas liikluse poolest 4. ja 6. kohal asetsevad võrgustikud on urkad? Ma saan aru, et OO on urgas, aga miks nimetada hiidu nagu William Hill urkaks? Teine tegutseb juba aastast 1934 ju. Kuidas urgas oma putkasid püsti hoiab nii kaua? http://en.wikipedia.org/wiki/William_Hill_(bookmaker) Sulle infoks.

                              Comment

                              Working...