Sisseostude arv, et liikuda edasi..

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Forlan
    Räme Fish
    • Apr 2011
    • 12

    #1

    Sisseostude arv, et liikuda edasi..

    Tervist.
    Mängin hetkel NL2 ning oleks küsimus, et kui suur peaks olema BI arv, et liikuda näiteks NL5? Kas 20-25BI on normaalne? Ning mis piiri peaksin endale panema, juhul kui kukun kõrgemas limiidis allapoole, et siis liikuda tagasi NL2?
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #2
    Re: Sisseostude arv, et liikuda edasi..

    20Bi piisab ja 5BI kaotamisel liigud tagasi nl2. Üldiselt kui oled mängu kallal vaeva näinud, siis alla liikumist ei tohiks tihti ette tulla :D

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #3
      Re: Sisseostude arv, et liikuda edasi..

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      gl

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #4
        Re: Sisseostude arv, et liikuda edasi..

        Priidix, mis selle sinisega kirjutatud Cashout for each level öelda on tahetud?

        Comment

        • low-flow
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1208

          #5
          Re: Sisseostude arv, et liikuda edasi..

          Algselt postitas bluelite Vaata postitust
          Priidix, mis selle sinisega kirjutatud Cashout for each level öelda on tahetud?
          Seda, et pole mõtekas kogu BR hoida pokkerikontol. Väga madalates limiitides siiski cashoutida ei soovita, sest teenistus kasvab eksponentsiaalselt ja muidu üles liikumine võtab mõttetult kaua aega. NL100-ni laseks toorest grindi, pärast seda hakkaks mõtlema cashoutimisele/liferolli & backup rolli kogumisele. Samuti on oluline cashoutida aeg-ajalt ja endale midagi lubada, et oleks motivatsiooni edasi grindida (kui lihtsalt raha teha selleks, et rohkem raha teha võivad tekkida mindseti probleemid ja sellest kannatab omakorda ka üldine mängupilt).

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #6
            Re: Sisseostude arv, et liikuda edasi..

            Cashout, iga leveli kohta?

            Jah, low-flow jõudsid juba ...aga muidu : NL2s teed 60$ - 150$ (võib 25$ cashoutida ja ostad midagi head , jääb alles 125$ millega hakkad NL5s grindima:)
            Last edited by Priidix; 01.05.11, 16:50.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #7
              Re: Sisseostude arv, et liikuda edasi..

              Algselt postitas bluelite Vaata postitust
              mis selle sinisega kirjutatud Cashout for each level öelda on tahetud?
              Seda, et enne NL50 ei maksa veel vanemate juurest minema kolida. NL100 võid hakata mõtlema juba naisevõtule ning kui juba NL200 biidid, siis võib naine lõpetada beebipillide söömise. Edasi tulevad juba majad, jahid, särgid-värgid.

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #8
                Re: Sisseostude arv, et liikuda edasi..

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                Seda, et enne NL50 ei maksa veel vanemate juurest minema kolida. NL100 võid hakata mõtlema juba naisevõtule ning kui juba NL200 biidid, siis võib naine lõpetada beebipillide söömise. Edasi tulevad juba majad, jahid, särgid-värgid.
                Vanemate juurest sai ära kolitud juba 2000 aastal ja Naine on ka olemas. Aga teemasse, siis tänud vastajatele.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #9
                  Re: Sisseostude arv, et liikuda edasi..

                  Ma kolisin peale esimest turna hitti vanemate juurest minema and never looked back.

                  ( turna hitt oli 800$ ) lol.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: Sisseostude arv, et liikuda edasi..

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Ma kolisin peale esimest turna hitti vanemate juurest minema and never looked back.

                    ( turna hitt oli 800$ ) lol.
                    in b4 looking back

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #11
                      Re: Sisseostude arv, et liikuda edasi..

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      Seda, et enne NL50 ei maksa veel vanemate juurest minema kolida. NL100 võid hakata mõtlema juba naisevõtule ning kui juba NL200 biidid, siis võib naine lõpetada beebipillide söömise. Edasi tulevad juba majad, jahid, särgid-värgid.
                      hea post!

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #12
                        Re: Sisseostude arv, et liikuda edasi..

                        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                        Seda, et enne NL50 ei maksa veel vanemate juurest minema kolida. NL100 võid hakata mõtlema juba naisevõtule ning kui juba NL200 biidid, siis võib naine lõpetada beebipillide söömise. Edasi tulevad juba majad, jahid, särgid-värgid.
                        Krt siis naisevõtuni ei jõuaks ju paljud ja lasterõõmu oleks vaid valitud vähestele...

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #13
                          Re: Sisseostude arv, et liikuda edasi..

                          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                          Krt siis naisevõtuni ei jõuaks ju paljud ja lasterõõmu oleks vaid valitud vähestele...
                          See kõik tuleb enne pokkerit mängima asumist ära teha, siis on mindset head trenni saanud ja oluliselt tugevam.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #14
                            Re: Sisseostude arv, et liikuda edasi..

                            Njah endal kohati ikka suht raske keskenduda. Laps vahest röögib ja ei lase vapsee mõelda. Sellepärast üritan oma mängud ära teha varahommikul/õhtul natuke hiljem ja vahest päeval kui laps magab.

                            Comment

                            • lollir
                              Julm Donk
                              • Mar 2009
                              • 34

                              #15
                              Re: Sisseostude arv, et liikuda edasi..

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Njah endal kohati ikka suht raske keskenduda. Laps vahest röögib ja ei lase vapsee mõelda. Sellepärast üritan oma mängud ära teha varahommikul/õhtul natuke hiljem ja vahest päeval kui laps magab.
                              Endal sama teema :D. Rahus ja vaikuses mängida ei saa siis ikka väga ----EV

                              Comment

                              Working...