Tervist.
Mängin hetkel NL2 ning oleks küsimus, et kui suur peaks olema BI arv, et liikuda näiteks NL5? Kas 20-25BI on normaalne? Ning mis piiri peaksin endale panema, juhul kui kukun kõrgemas limiidis allapoole, et siis liikuda tagasi NL2?
Mängin hetkel NL2 ning oleks küsimus, et kui suur peaks olema BI arv, et liikuda näiteks NL5? Kas 20-25BI on normaalne? Ning mis piiri peaksin endale panema, juhul kui kukun kõrgemas limiidis allapoole, et siis liikuda tagasi NL2?

Comment