Probleem HEMiga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Hal
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 35

    #1

    Probleem HEMiga

    ahoi
    Täna juhtus nii et HEM otsustas et ei lähe enam käima
    ja kui vaadata windos task manageri alt siis näitab peale HEMi käivatamist et korraks nagu käiks ja siis kaob kohe Processes listist ära

    Kas kellegil on sellist jama varem olnud ja mida peaks tegema restart updatid ei aita ...
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #2
    Re: Probleem HEMiga

    reinstall??

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Probleem HEMiga

      jube sai uued juhised, loodame, et aitab,

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #4
        Re: Probleem HEMiga

        Mul hakkas ka HEM j2lle mingip2ev n2gensisse panema. Niikaua kuni pelasin cashi oli k6ik korras.
        Siis aga m6tlesin et v6tan cashi k6rvale yhe odava turna laua(1 taala cash tournament). Noja mida
        kuradit. Hakkas seda turnalauda iga sekund ette popupima. T2iesti absurdne. Mitte ainult teistest
        laudadest, vaid ka teistest programmidest popis just see turnalaud ette. Ja nii kui HEMi kinni panin,
        l6ppes see jama 2ra. Tegin triobetile restardi, ei aitanud. Tegin arvutile restardi, ei aitanud. Nii kui HEMis
        "Start Auto Import" panin, hakkas seda krdi turna laua spammima ette.

        Ei ole rohkem turnasid teinud ning updatesin HEMi ka 2ra. Loodan, et sellist idiootsust enam ei juhtu.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Probleem HEMiga

          lebovend - 1 õlle vahele, et tegu oli prima pot limit turniiriga. Oli ju nii? Kui jah, siis väldi prima pot limit turkasid, kui samal ajal cashi mängid.

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #6
            Re: Probleem HEMiga

            100% oli NL.

            J2ta see 2L Double Bock Supilinna Herne poe ette, korjan hiljem 2ra selle sealt.

            Comment

            • gert23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7
              Re: Probleem HEMiga

              mul oli sama probla, mis sul lebovend ja nüüd kui ma tagasi mõtlen, siis 100 % oli tegu pot limit turnaga. Eile õhtul oli 2 NL turnat lahti + cash ja ei mingisugust jama.

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #8
                Re: Probleem HEMiga

                Ma m2ngisin seda kella 15:15 1 taala cash turnat.

                Mis päeval ma seda 6llet seal n2ha v6in?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Probleem HEMiga

                  Algselt postitas lebovend
                  Ma m2ngisin seda kella 15:15 1 taala cash turnat.

                  Mis päeval ma seda 6llet seal n2ha v6in?
                  Oot Tartus vä? Kui jah, siis ehk laupäeval, annan täpsemalt teada, kui selgub.

                  Comment

                  • Hal
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 35

                    #10
                    Re: Probleem HEMiga

                    sain korda tänud rankale abi eest ... probleem oli väga veider mingil moel oli HEM nakatunud troya viirusega vms ... ja viirusetõrje lihtsalt ei lasknud seda avada... veider asi aga sain vähemalt korda

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #11
                      Re: Probleem HEMiga

                      Algselt postitas Hal
                      sain korda tänud rankale abi eest ... probleem oli väga veider mingil moel oli HEM nakatunud troya viirusega vms ... ja viirusetõrje lihtsalt ei lasknud seda avada... veider asi aga sain vähemalt korda
                      Mis viirusega tegu oli ja huvitav, miks just HEM, et kuda see võimalik, mingi nuhkvaraga äkki tegu.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Probleem HEMiga

                        Algselt postitas Hal
                        sain korda tänud rankale abi eest ... probleem oli väga veider mingil moel oli HEM nakatunud troya viirusega vms ... ja viirusetõrje lihtsalt ei lasknud seda avada... veider asi aga sain vähemalt korda
                        Kui nii, siis vaheta KÕIK PAROOLID ÄRA, ERITI, MIS ON SEOTUD POKKERITUBADE VÕI VÕIVAD MUUD MOODI PÕHJUSTADA VÄGA SUURT MAJANDUSLIKKU KAHJU SINULE. Pean siis silmas - pokkeritubade paroole, emaili paroole, mis seotud pokkerikontodega, samuti ehk pangaparoolid, moneybookers, neteller jne. Ning kindlasti ära kasuta pokkeritubadega seotud kontodel samu paroole.

                        Sest viirused, mis poogivad pokkeritubade/progede külge on kõige ohtlikumad ning tihti just mõeldudki pokkeriparoolide varastamiseks.

                        NB! Enne paroolide vahetamist scanni oma arvuti läbi anti-viirusgea (AVG, Karsperksy, jne) ja kindlasti ka spywarega (ad-aware näiteks) ning kasuta head tulemüüri. Kui need tehtud ja oled kindel, et kompuuter puhas, siis vaheta paroolid ära.

                        EDIT: Ja veel turvaliseusest - maili aadressid, mis on seotud Teie pokkerikontodega, ärge hoidke neil mittemingisugseid kirju, mis viitavad Teie osalust pokkerikontoga - ei reklaam kirjasid, ei cashoute, turniiri tulemusi jne. Kõik visake ära nii inboxist kui ka trash canist. Nii isegi häkkides Teie emaili ei suuda keegi välja mõelda teie screen-name ja seostust pokkeritoaga. Paljudel pokkeritubadel piisab juab ainuükski emaili parooli teadmisest, et Teie pokkeritoa parool ära muuta.

                        Samuti vahetage paroole tihedalt - kuus korra näiteks. Hodike anti viirused, spyware uuendatud ning ärge käige kahtlastel lehtedel või avage kahtlaseid linke/pilte/jms.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #13
                          Re: Probleem HEMiga

                          Väga oluline teema, kunagi peaks tegema kõva taustauuringu, kuidas oma arvutit kaitsta viiruste ja häkkerite eest, parimad viirusetõrjed, pairmad softid liikluse jälgimiseks ehk isegi mingi eraldi tulemüür osta, mis oleks veelgi tõhusam jne.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Probleem HEMiga

                            Keda huvitab turvalisus ja pokker, siis väga hea teema 2p2-s:
                            http://forumserver.twoplustwo.com/48...osting-321637/

                            Comment

                            • Tisko
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 163

                              #15
                              Re: Probleem HEMiga

                              kusjuures, eile juhtus selline asi, et samal ajal kui full tildis mängisin hüppas ette sõnum, et mujalt arvutist üritas keegi sisse logida mu kontole ja oli võimalik panna accept või deny. ilmselt seda küsitakse juba enne parooli verifitseerimist, sest pärast vaatasin historyst, et hollandist oli üritatud logida mu kasutajanimega ja kolm korda järjest pandi valet parooli. ilmselt siis keegi kas 1) lihtsalt näiteks tehtud bad beadi eest pani lambi parooli mu kasutajale, et ma näekski seda ja hämming oleks 2) üritas kuritahtlikul eesmärgil screenname'ile mingit loogilist parooli leida (muidugi lootusetu antud juhul) 3) kogemata sisestas vale kasutajanime, näiteks tal on kasutajanimi mis erineb ainult ühe tähe võrra vms.
                              enivei, oli mis oli, igatahes alguses tõmbas ikka kergelt ehmatusse aga pole põhjust arvata, et tingimata midagi kuritahtlikku selles oli.

                              Comment

                              Working...