Probleem siis selles et nad tahavad mingit billi või statementi.
Käisin pangas ja võtsin neile 3 kuu väljavõtte, saatsin ära ja tuli vastu kiri et ei kodus prinditud oneline'ist jama nemad ei taha
. Probleem nimelt ongi selles et ühtegi arvet minu nimele ei tule. Kas kuskil saaks lasta teha omale mingi arve?? Hirmus kiirelt on vaja raha kätte saada ja nüüd siis selline jama.
Tänud ette ära !
Käisin pangas ja võtsin neile 3 kuu väljavõtte, saatsin ära ja tuli vastu kiri et ei kodus prinditud oneline'ist jama nemad ei taha
. Probleem nimelt ongi selles et ühtegi arvet minu nimele ei tule. Kas kuskil saaks lasta teha omale mingi arve?? Hirmus kiirelt on vaja raha kätte saada ja nüüd siis selline jama. Tänud ette ära !
Comment