Pm oleks üks küsimus ei saa sellest aru.mägin hetkel 0.05-0.10dollari fullringis
Just täna üks väga loose mängija tõstis 3bb,sain endale KK,tõstsin mp3 kohapealt üle teda omakorda veel 4bb ja siis tuli ka veel kolmas mängija kaasa ja esimene tõstis veel mind üle,läksin All-in 12dollarit,kõik kolm tulid kaasa esimesel vennal oli QQ teisel AA,mul KK seega suht kehvast seisus pot oli 30 dollarit umbes...ja kaotasin selle loomulikult..
tahakski teada milles probleem nüüd,mis teha AA-KK paariga on üldse mõtekas minna ALL-in kaasa või ise tõsta..?
Just täna üks väga loose mängija tõstis 3bb,sain endale KK,tõstsin mp3 kohapealt üle teda omakorda veel 4bb ja siis tuli ka veel kolmas mängija kaasa ja esimene tõstis veel mind üle,läksin All-in 12dollarit,kõik kolm tulid kaasa esimesel vennal oli QQ teisel AA,mul KK seega suht kehvast seisus pot oli 30 dollarit umbes...ja kaotasin selle loomulikult..
tahakski teada milles probleem nüüd,mis teha AA-KK paariga on üldse mõtekas minna ALL-in kaasa või ise tõsta..?
Comment