KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • P2nts
    Räme Fish
    • Jul 2010
    • 24

    #1

    KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    Pm oleks üks küsimus ei saa sellest aru.mägin hetkel 0.05-0.10dollari fullringis

    Just täna üks väga loose mängija tõstis 3bb,sain endale KK,tõstsin mp3 kohapealt üle teda omakorda veel 4bb ja siis tuli ka veel kolmas mängija kaasa ja esimene tõstis veel mind üle,läksin All-in 12dollarit,kõik kolm tulid kaasa esimesel vennal oli QQ teisel AA,mul KK seega suht kehvast seisus pot oli 30 dollarit umbes...ja kaotasin selle loomulikult..
    tahakski teada milles probleem nüüd,mis teha AA-KK paariga on üldse mõtekas minna ALL-in kaasa või ise tõsta..?
  • armand0
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 358

    #2
    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

    ma parem ei ütle midagi.

    Ära foldi KK&AA preflop never !

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

      ei foldi KUNAGI KK ja AA preflop. kindlasti mitte NL10s vähemalt (AA ei foldi preflop ükskõik mis limiidis).

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #4
        Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

        quiti pokkerist kuni veel j6uad:)

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #5
          Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

          Foldisin üleeile KK pre: UTG raises, tõmbasin üle, SB tõmbas 4 beti, UTG AI ja ma foldisin. Mõtlesin, et ühel neist peab olema AA sest AK combosid on tänu minu pocketile kõvasti vähem. Üks näitas ette AK, teine QQ.

          Comment

          • armand0
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 358

            #6
            Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            ei foldi KUNAGI KK ja AA preflop. kindlasti mitte NL10s vähemalt (AA ei foldi preflop ükskõik mis limiidis).
            naljakas lause.


            (AA ei foldi preflop ükskõik mis limiidis)

            Comment

            • 2ssapaar
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 423

              #7
              Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

              Algselt postitas P2nts Vaata postitust
              Pm oleks üks küsimus ei saa sellest aru.mägin hetkel 0.05-0.10dollari fullringis

              Just täna üks väga loose mängija tõstis 3bb,sain endale KK,tõstsin mp3 kohapealt üle teda omakorda veel 4bb ja siis tuli ka veel kolmas mängija kaasa ja esimene tõstis veel mind üle,läksin All-in 12dollarit,kõik kolm tulid kaasa esimesel vennal oli QQ teisel AA,mul KK seega suht kehvast seisus pot oli 30 dollarit umbes...ja kaotasin selle loomulikult..
              tahakski teada milles probleem nüüd,mis teha AA-KK paariga on üldse mõtekas minna ALL-in kaasa või ise tõsta..?
              alati ei ole probleemi kui käe kaotad, võid mängida perfektselt, aga ikka kaotada
              käe kohta: ilma infota mängijate kohta ei saa siin midagi tarka öelda. Üldiselt ära muretse selle pärast kui saad KK preflop all-in ja kaotad. 99% on suur viga foldida KK preflop ja see 1% on väga väike viga all-in minna.

              Kuid imo on absoluutsete reeglite tegemine viga (hea näide, et never fold KK pre), mis paneb mängija arengule bloki.

              Comment

              • armand0
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 358

                #8
                Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

                Algselt postitas 2ssapaar Vaata postitust
                alati ei ole probleemi kui käe kaotad, võid mängida perfektselt, aga ikka kaotada
                käe kohta: ilma infota mängijate kohta ei saa siin midagi tarka öelda. Üldiselt ära muretse selle pärast kui saad KK preflop all-in ja kaotad. 99% on suur viga foldida KK preflop ja see 1% on väga väike viga all-in minna.

                Kuid imo on absoluutsete reeglite tegemine viga (hea näide, et never fold KK pre), mis paneb mängija arengule bloki.
                Asi on nii.

                Ükski regularist nitt ei foldi sinu vastu KK ja sina ei foldi tema vastu , suht be värk.

                Kuskilt sateliidil otsustavas kohas võib jah foldida.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #9
                  Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

                  Algselt postitas armand0 Vaata postitust
                  naljakas lause.


                  (AA ei foldi preflop ükskõik mis limiidis)
                  teema algataja tahab ju mõlemat preflop foldida (või siis vähemalt mõtiskleb, kas nendega peaks preflop allin minema või minema "kaasa").

                  Comment

                  • armand0
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 358

                    #10
                    Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

                    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                    teema algataja tahab ju mõlemat preflop foldida (või siis vähemalt mõtiskleb, kas nendega peaks preflop allin minema või minema "kaasa").
                    "mis teha AA-KK paariga on üldse mõtekas minna ALL-in kaasa või ise tõsta..?"

                    Proovi sellest lausest aru saada siis.

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #11
                      Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

                      Alati ei ole mõtet KK pre AI ka minna alati võib trappida isegi AA-d ning flopis lükata, mõni võib oma AA isegi ära foldida nii 9TJ flopil.

                      Comment

                      • 2ssapaar
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2008
                        • 423

                        #12
                        Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

                        Algselt postitas armand0 Vaata postitust
                        Asi on nii.

                        Ükski regularist nitt ei foldi sinu vastu KK ja sina ei foldi tema vastu , suht be värk.

                        Kuskilt sateliidil otsustavas kohas võib jah foldida.
                        aga kui sina leiaksid harva mõne koha kus on KK stäkkimine väikselt -ev, siis poleks enam BE regural niti suhtes. Siis oleksid sina ees.

                        Enamus KK preflop teemad, mis postitatakse, on obvious all-in kohad. Ei soovitagi KK preflop foldima hakata ja parem on minna all-in kui kahtled. Kuid räägin üldiselt, et selline reegel teha, et never fold KK pre takistab su arengut, sest tegelikult on olemas selliseid kohti isegi aggressiivsetes 6-max mängudes, kus KK foldimine on õige. Kui sa ei mõtlegi KK-ga vaid tugined igakord oma reeglile, siis on arvatavasti su mängus teisi selliseid auke..

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #13
                          Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

                          Algselt postitas armand0 Vaata postitust
                          "mis teha AA-KK paariga on üldse mõtekas minna ALL-in kaasa või ise tõsta..?"

                          Proovi sellest lausest aru saada siis.
                          ei saa eriti aru.

                          vastulauseks: teema pealkiri on "KK,AA käsi preflop All-in hea või halb.."

                          Comment

                          • P2nts
                            Räme Fish
                            • Jul 2010
                            • 24

                            #14
                            Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

                            mõte oli selles et väikstes limiitides on alati mingi vennike kes otsustab tulla kaasa,ja siiani arvan et KK ei ole mulle küll kasumit toond,kui kaotan kaotan kõik..ja needkorrad mis võidan teised foldivad:P

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #15
                              Re: KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..

                              kas Holdem Manageri või PokerTracker 3'e kasutad? kui jah, siis viska filtitest KK käsi sisse ja vaata, mis seis on. olen 100% kindel, et KK on kasumis, kui sul on korralik sample.

                              Comment

                              Working...