Ma olen pokkerit mänginud nüüd umbes 3 aastat. Olen mänginud fullringi, 6maxi, hucash, husng, turnasid. Kõike olen proovinud. Natukene siit ja natukne sealt ja pole millegi peale kindlaks jäänud.
Nüüd mõtlesin, et hakkaks ausaks poisiks ja süvenen cashgame sügavamalt.
Mis mu teadmised on cashgamest?
Noo esialgu see, mis ranka tabel õpetab. Liigun oma rahadega NL10-sse 50 buyiniga FTPsse. Eesmärk oleks esiteks siis seda biitida ja tõenäoliselt edasi sealt liikuda.
Kas oleks mingeid soovitusi?
Ning üks küsimus oleks ka, et kas soovitate ringgame või 6max?
Nüüd mõtlesin, et hakkaks ausaks poisiks ja süvenen cashgame sügavamalt.
Mis mu teadmised on cashgamest?
Noo esialgu see, mis ranka tabel õpetab. Liigun oma rahadega NL10-sse 50 buyiniga FTPsse. Eesmärk oleks esiteks siis seda biitida ja tõenäoliselt edasi sealt liikuda.
Kas oleks mingeid soovitusi?
Ning üks küsimus oleks ka, et kas soovitate ringgame või 6max?
Comment