miks mul nii halvasti pidevalt läheb? :D
sest ootused on liiga suured?
kui tihti tee kuu lõpus oma tulemusega rahule jääte?
.. ma jään ca 2 korda aastas - 20%
sest ootused on liiga suured?
kui tihti tee kuu lõpus oma tulemusega rahule jääte?
.. ma jään ca 2 korda aastas - 20%
Comment