Kui tihti jääd kuuga rahule?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1

    Kui tihti jääd kuuga rahule?

    miks mul nii halvasti pidevalt läheb? :D
    sest ootused on liiga suured?

    kui tihti tee kuu lõpus oma tulemusega rahule jääte?
    .. ma jään ca 2 korda aastas - 20%
    81
    10
    0%
    19
    20
    0%
    11
    30
    0%
    11
    40
    0%
    9
    50
    0%
    9
    60
    0%
    8
    70
    0%
    4
    80
    0%
    7
    90
    0%
    0
    100
    0%
    3
  • Ahangama
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 615

    #2
    Re: Kui tihti jääd kuuga rahule?

    Hea teema! Eelmine aasta äkki 6-7 kuuga võis rahule jääda aga ei mäleta ka enam täpselt. See aasta 0 peal veel.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: Kui tihti jääd kuuga rahule?

      Enne mendi graafiku vaatamist olen viimasel ajal rahul.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: Kui tihti jääd kuuga rahule?

        94% rahul - erialast tööd on palju ja pokkerit mängida väga ei ole aega (ma olen selline tüüp, et ise õpetada ja olla õpetatav meeldib vaat et rohkem, kui grind ise. aegajalt mõni skype+mikogo sess teha on puhas lust). Foorumis trollida kahjuks ikka aega leiab.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: Kui tihti jääd kuuga rahule?

          Ei ole veel rahule jäänud (võiks valikutes olla BE donkidele).

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #6
            Re: Kui tihti jääd kuuga rahule?

            Peaasi, kui rakebackiga rahule jääb..

            Comment

            • viki
              Grinder
              • Apr 2010
              • 893

              #7
              Re: Kui tihti jääd kuuga rahule?

              Olen rahul.
              Last edited by viki; 02.03.11, 07:14.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: Kui tihti jääd kuuga rahule?

                Millega rahule? Tulemusega 90%+, mänguga 20%-

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #9
                  Re: Kui tihti jääd kuuga rahule?

                  pole nagu ammu kurtmiseks põhjust olnud

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #10
                    Re: Kui tihti jääd kuuga rahule?

                    70% rahul, kasumi osas tegelt ei ole kunagi rahul vaadates siin teiste sama limiidi mängijate omi, aga midgai pole teha, voluum on nii väike, siis ei saagi suuri summasid näha, jälgin endal winratet ja hourly ratet ja nendega lihtsalt peab rahul olema..

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #11
                      Re: Kui tihti jääd kuuga rahule?

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Millega rahule? Tulemusega 90%+, mänguga 20%-
                      oleneb mida tähtsaks pead.
                      mina üritan ikka teatud arv kvaiteetselt mängitud tunde ära grindida.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #12
                        Re: Kui tihti jääd kuuga rahule?

                        Alati saab paremini

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #13
                          Re: Kui tihti jääd kuuga rahule?

                          peale uue kasutaja starsi tegemist pole ühegi kuuga rahul. vana kasutajaga mängides olin ikka 50+% kuudest rahul

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #14
                            Re: Kui tihti jääd kuuga rahule?

                            Ma pole ühegi kuuga kunagi rahul. Nagu gbj0hn ütles..alati saab paremini.

                            Comment

                            Working...