Diadema is back

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #1

    Diadema is back

    Ma küll ei mäleta enam tõpselt, mis strateegia sellel diademal oli, aga igatahes leidsin ühe väga huvitava mängumehe. Tähelepanu tõmbasid tema statistilised näitajad, mis on 30/0 300 käe põhjal. Toksisin nime PTR-i ja avastasin oma üllatuseks, et ta on suhteliselt suurelt võitev mängija. Huvitav, kas tegu on ikka inimesega või hoopis botiga? Vaadake ta mängitud käsi ja minu meelest võtavad need kukalt kratsima. Mis arvate? Kas sellise stiiliga saab ka pikas perspektiivis võitvalt mängida?

    Last edited by Kotkas1000; 24.02.11, 12:57.
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #2
    Re: Diadema is back

    mis kasutanimi on ?

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #3
      Re: Diadema is back

      Kasutajanime unustasid õelda jah.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: Diadema is back

        metsapull on see

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5
          Re: Diadema is back

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          metsapull on see
          Nalja teed või?

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #6
            Re: Diadema is back

            OMG, mõnus pidur. Lisasin PTR lingi esimesse posti.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #7
              Re: Diadema is back

              Kas tegemist on bumhunteriga FR laudades või ta mängib ka 9-mängijaga lauas? FTP-s kohtasin umbes samasugust tegelast, kes 2-4 handed pmst alati limpis sisse või limp callis, ei austanud cbette, slowplays, callis palju maha ja oli ka normaalse 5bb winratega. Sampel oli mingi 50k vb ja mängis 35bb stackiga.

              EDIT: PTR ütleb, et ta on NL100s 10% tightim kui optimaalne 7000k käe põhjal.
              Last edited by Pahvak; 24.02.11, 13:19.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #8
                Re: Diadema is back

                See stiil küll savi kui asi toimib ja oskab enda kasuks seda pöörata.Nagu on ka tulemustelt näha...

                Btw NL25 üks suurimaid võitjaid FTP-s mängib mingi 35/5 stiiliga ja mul ta peal tuhandetes kätes sample.

                Comment

                Working...