Kes ja kuidas kaitseb pokkerimängijat toaga vaidlemisel?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • xpeepx
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 49

    #1

    Kes ja kuidas kaitseb pokkerimängijat toaga vaidlemisel?

    Pojale esitati valesüüdistus - mida ette võtta? $1300 on seal kinni - süüdistus esitati pärast $600 väljakandmist! Ta ei ole kellegiga midagi kokku leppinud ega tahtlikult midagi valesti teinud - ainuke viga on selles, et ta ei kaota eriti kusagil.
    Bodogist juba bänniti terve meie tutvusringkond - kas tõesti toad on võtnud suuna võitvate ja raket tagasi saavate mängijate nullimisele?
    Dear xxx
    I am Sherylee L. from the Operations Department at Cassava Enterprises (Gibraltar) Ltd.
    I am contacting you in regards to your 888poker account with username ".....".
    We have become alerted to several patterns of play upon your account that indicate a breach of our Terms and Conditions. We have conducted an investigation into your account to discover any signs of fraudulent activity. The patterns we are concerned with include members intentionally losing hands as a method of transferring funds through our tables. Therefore, in accordance with these conditions, your account with ourselves has been perm anently blocked. No further transactions will occur upon this account, and any future accounts that you open will be closed, and their deposits will not be refunded.
    If you wish to discuss this matter further, please feel free to contact us. Regards, Sherylee L.
    Operations Department Cassava (Gibraltar) Ltd. operations@cassava.net
    Last edited by xpeepx; 15.02.11, 18:59.
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #2
    Re: Kes ja kuidas kaitseb pokkerimängijat toaga vaidlemisel?

    Mina sain ainult affiliate kaudu asjalikult suhelda 888ga ja konto lahti...

    Comment

    • xpeepx
      Julm Donk
      • Oct 2008
      • 49

      #3
      Re: Kes ja kuidas kaitseb pokkerimängijat toaga vaidlemisel?

      Mis põhjusel Sul kinni pandi?

      Comment

      • EGERT
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1042

        #4
        Re: Kes ja kuidas kaitseb pokkerimängijat toaga vaidlemisel?

        Pokerheaven näiteks kunagi piiras võitvate mängijate mängu ja meilis kirjutas põhjenduseks, et "tuba fishisem oleks" näiteks :)

        Full Tilt saatis kunagi mulle samasuguse kirja, kus konto läks lukku koos seal oleva rahaga, mis õnneks oli küll väiksem ning ei aidanud lõputu kirjavahetus ühti...

        Võid neid "legal actioniga" ähvardada, kuid vaevalt nad $1300 pärast väga põeks...

        Comment

        • mikk2468
          Vana Tegija
          • Nov 2009
          • 1039

          #5
          Re: Kes ja kuidas kaitseb pokkerimängijat toaga vaidlemisel?

          imo küsib parem 2+2'st seal raudselt kellegil midagi sarnast juhtunud, oskab paremat nõu anda.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #6
            Re: Kes ja kuidas kaitseb pokkerimängijat toaga vaidlemisel?

            Siin on üks alles positiivse lahenduse leidnud juhtum.


            http://forumserver.twoplustwo.com/28.../#post24767475

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #7
              Re: Kes ja kuidas kaitseb pokkerimängijat toaga vaidlemisel?

              Algselt postitas xpeepx Vaata postitust
              Mis põhjusel Sul kinni pandi?
              Chip dumping HUs

              Comment

              • xpeepx
                Julm Donk
                • Oct 2008
                • 49

                #8
                Re: Kes ja kuidas kaitseb pokkerimängijat toaga vaidlemisel?

                Ta ei mänginud HU`d minu meelest - oskad Sa soovitada mida neile vastata?
                Mis aadressile kiri saata või kuhu helistada?
                On üldse mingit organisatsiooni mis mängijate huve kaitseb?
                Last edited by xpeepx; 15.02.11, 20:44.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: Kes ja kuidas kaitseb pokkerimängijat toaga vaidlemisel?

                  Poovi mõne Pacificu esindajaga 2+2 foorumi kaudu ühendust saada, "Jon G" on üks näiteks.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #10
                    Re: Kes ja kuidas kaitseb pokkerimängijat toaga vaidlemisel?

                    Saatsin sellele samale meile adrele kirja, mis nad andsid(Operations). Vabandasin(mainisin ka, et ei teadnud kõiki reegleid täpselt) siiralt ja kahetsesin ning avaldasin soovi ka edaspidi seal mängida. Sealt vastust ei tulnud mitme päeva jooksul ja siis mainisin affiliatele seda sitta seisu ja miski nädal hiljem neile öeldi, et acceptisid mu selgituse ja annavad uue võimaluse ja et tegid mu konto lahti. 888-lt ma ühtegi kirja ei saanudki enda meilile kogu selle aja jooksul :P

                    Aga kui neil pole soovi kontot avada, siis pakun, et juriidiliselt jääb neile õigus ja oledki rahast ilma... aga alustage sellest, et kirjutage, mis teie asjast teate, mingi põhjus peab olema, et konto kinni pandi, ei usu ealeski, et lambist seda tehti.

                    Comment

                    • xpeepx
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 49

                      #11
                      Re: Kes ja kuidas kaitseb pokkerimängijat toaga vaidlemisel?

                      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                      ... Aga kui neil pole soovi kontot avada, siis pakun, et juriidiliselt jääb neile õigus ja oledki rahast ilma... aga alustage sellest, et kirjutage, mis teie asjast teate, mingi põhjus peab olema, et konto kinni pandi, ei usu ealeski, et lambist seda tehti.
                      Seekord on tõepoolest lambist ja vähemalt teadlikult midagi valesti teinud ei ole.
                      Ei tea isegi seda kas ta võitis või kaotas kuidagi valesti nende meelest!

                      Comment

                      • xpeepx
                        Julm Donk
                        • Oct 2008
                        • 49

                        #12
                        Re: Kes ja kuidas kaitseb pokkerimängijat toaga vaidlemisel?

                        Jääb arusaamatuks miks on tarvis teha dumpingut, kui on võimalik lihtsalt raha ühelt arvelt teisele saata?
                        Kas on võimalik, et security vennad tõestavad bossidele, et nad siiski teevad midagi?

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #13
                          Re: Kes ja kuidas kaitseb pokkerimängijat toaga vaidlemisel?

                          Siis ei ole raha liigutamised nii läbinähtavad, mis iganes põhjustel aga kanded sõbrale näeb kohe ära.

                          Comment

                          • xpeepx
                            Julm Donk
                            • Oct 2008
                            • 49

                            #14
                            Re: Kes ja kuidas kaitseb pokkerimängijat toaga vaidlemisel?

                            Kogu mäng toimus 6 max. $0,5/$1 laudades korraga 6 - 9 lauas ja viimasel ajal pole suurelt võitnud ega kaotanud.
                            Päris kindlasi teadlikult, meelega ei ole midagi valesti teinud - mitte esmakordselt kandis välja $600 + affiliatelt tuli mingi $150.
                            Kuidas "Jon G" Pacificu esindajaga 2+2 foorumi kaudu ühendust saada?
                            Kas avalikult 2+2 foorumis temalt küsida või uus teema - on seal üldse privaatsõnumite võimalus?
                            Paluks soovitusi, kuidas täpselt edasi toimida?
                            Mida neile võiks vastata ja mida küsida - ei tahaks pärast peaga vastu vaikivat seina joosta!

                            Eks püüan kõigi meie huvides ka teid kursis hoida ettevõetud sammudega ning tulemustest teavitada.
                            Kõik soovitused on teretulnud samuti oma kogemuste jagamine - tegin sama teema ka PN`foorumisse.

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #15
                              Re: Kes ja kuidas kaitseb pokkerimängijat toaga vaidlemisel?

                              Sitei kodulehtedel tavaliselt kirjas kes nendega tegeleb. 888.com all nurgas oli eCOGRA selleks.

                              Comment

                              Working...