Nl2 donk vajab abi NL5 FR biitimiseks.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MrT2inem
    Jube Noob
    • Dec 2009
    • 132

    #1

    Nl2 donk vajab abi NL5 FR biitimiseks.

    Otsustasin, et oleks aeg ükskord NL2 seljataha jätta ja alustada mängimist NL5-s. Point on aga selles, et pole õrna aimugi milline võiks välja näha poketite mäng antud limiidis. Kui nl2-s suutsin näidata kasumit, mängides kõiki poketeid kõikides positsioonides, siis paistab, et nl5s see ei toimi, kuna mängitakse vihaselt üle ja kerge scared money tunne ka sees. Sellega tekkiski küsimus -

    MILLINE VÕIKS VÄLJA NÄHA POKETITE PREFLOP MÄNG NL5 FULL RINGIS ?

    Tänud kõigile, kes abi pakuvad :)
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: Nl2 donk vajab abi NL5 FR biitimiseks.

    vt. ranka tabelit. ez game

    Comment

    • sawcrish
      Jube Noob
      • Nov 2008
      • 166

      #3
      Re: Nl2 donk vajab abi NL5 FR biitimiseks.

      Yks soovitus on mitte mängida väikseid pocketeid EP, soovitan EP mängida 66+, siis MP mängida 44+ ja alates HJ-st lase kõikide pocketitega. Nii on lihtsam sul postflop, sest ega nl5 ei saa väga vastast foldima sundida postflop kui tal midagigi käes om. (ala bluff checkraisidega)
      Blindide peal võid ka ala 66+ mängida, siis on väiksem oht saada set vs set, ega muud eriti polegi seal just SPP mängimisel.

      Comment

      • MrT2inem
        Jube Noob
        • Dec 2009
        • 132

        #4
        Re: Nl2 donk vajab abi NL5 FR biitimiseks.

        Tundub päris asjalik vastus, täna hakkan proovima :)

        Tänud.

        Comment

        • viki
          Grinder
          • Apr 2010
          • 893

          #5
          Re: Nl2 donk vajab abi NL5 FR biitimiseks.

          Ma mängin kõiki pocketeid.Vaata kuidas endal mugavam on.Bluffida pole mõtet ja cbeti pole ka mõtet fishide vastu teha,kui vähemalt paari pole,ka mingit suvalist paari ei taheta foldida.

          Comment

          • MrT2inem
            Jube Noob
            • Dec 2009
            • 132

            #6
            Re: Nl2 donk vajab abi NL5 FR biitimiseks.

            Väga hea, jätan meelde (Y)

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #7
              Re: Nl2 donk vajab abi NL5 FR biitimiseks.

              Aga mis vahet on, kas sa mängit UTG 22 või 66 ja MP 22 või 44 kui nagunii kõik overid tulevad maha enamasti?

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #8
                Re: Nl2 donk vajab abi NL5 FR biitimiseks.

                Avad UTG-lt 22, kõik foldivad, pot sinu. Kõik ei foldi, flopis 2, enamasti pot sinu. Kõik ei foldi, hea flop cbetiks, enamasti pot sinu.

                =+EV

                Comment

                • MrT2inem
                  Jube Noob
                  • Dec 2009
                  • 132

                  #9
                  Re: Nl2 donk vajab abi NL5 FR biitimiseks.

                  Krt nüüd kisub asi keeruliseks. Aga kui enne mind on keegi avanud, siis mismoodi võiks minu mäng edasi näha teatud poketitega teatud positsioonidel ? Alates JJ igalt positsioonilt 3bet otsa kohe ? Tõsise fishina tunnen igatahes end hetkel.

                  Comment

                  • viki
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 893

                    #10
                    Re: Nl2 donk vajab abi NL5 FR biitimiseks.

                    Ma tõstaks AK,QQ+ Kui Bt või Co stealib üle 30%,siis tõstaks kõigi pocketitega.Muidu calliks,kui on oddse setminemiseks.

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #11
                      Re: Nl2 donk vajab abi NL5 FR biitimiseks.

                      Algselt postitas MrT2inem Vaata postitust
                      Krt nüüd kisub asi keeruliseks. Aga kui enne mind on keegi avanud, siis mismoodi võiks minu mäng edasi näha teatud poketitega teatud positsioonidel ? Alates JJ igalt positsioonilt 3bet otsa kohe ? Tõsise fishina tunnen igatahes end hetkel.
                      hudi kasutad?

                      pmst 3beti for value selles limiidis. kui sa 3betid for value siis vastase jätkamise range peab olema nõrgem sinu käest. pmst võta stove ette ja uuri asja.

                      utg pealt miski 11/8 avab siis AK, JJ 3bettida pole mõtet, pigem flati.
                      blindidel olles kui ees on 1 raise enamvähem mängijalt siis foldi pmst kõik alla 99
                      kui shortstacker avab(50bb) siis sul pole oddse callida, pmst ainus variant on isoda/foldida aga sulle soovitaks pigem foldida kõik alla 88 ja 88+ tõsta.
                      3beti saad siis foldi väiksed pocketid alati kui just fullstack mingit min3beti ei tee, positsioon on siin vöga tähtis.

                      pmst jälgi vastaseid, 3beti vastast mitte kätt. miski fishine 30/20 tüüp on siis saad AQ+/TT+ ka for value 3bettida. kui nit utg pealt avab siis võid vabalt flattida AK/JJ. JJ on üldse parem falttimiseks kui normaalne(tight) vastane avab ükskõik kust.

                      pmst soovitan kõiki avada, hakka mõtlema millisel laual on hea cbettida ja millisel mitte. kuival a/k/q high flopil on cbet kõige efektiivsem, mingil QJ8ss flopil töötab kõige halvemini jne. kui vastane on väga passiivne siis sa ei pea isegi cbettima, ürita odavalt sd jõuda, väga suure osa ajast võidad.

                      viki mainis stealimist. pmst keskmise stealiga vastast võid 3bettida 4% rangega blindidelt, võta stove ette.
                      poker evaluation and enumeration software. Contribute to andrewprock/pokerstove development by creating an account on GitHub.

                      lae alla, pane käima, vajuta player>preflop ja sealt saad % vaadata
                      nl5 mingeid mega stealereid pole nkn, pole vaja pilli lõhki ajada

                      fold nupp on kõigesuurem sõber kui kahtled. gl, loodetavasti aitas, ma liiga unine, loodetavasti ei teinud vigu.
                      Last edited by con; 13.02.11, 01:05.

                      Comment

                      • MrT2inem
                        Jube Noob
                        • Dec 2009
                        • 132

                        #12
                        Re: Nl2 donk vajab abi NL5 FR biitimiseks.

                        HEM-i small stakes versioon täitsa olemas ja üritan nüüd seda kasutada. Siiamaani peale vpipi, pfr ja steali suurt midagi kasutada ei oska. A nüüd mängides vähe kõrgemal limiidis, üritan statid korralikult selgeks saada.

                        Aga senini ongi fold nupp üks suur sõber olnud ja tunnen, et mind mängitakse lihtsalt üle aga viimaste päevadega olen vähe rohkem hakanud asjadest aru saama ja asi on muutunud paremaks. Saaks nüüd käteranged enamvähem selgeks ja suudaks vastast paremini mingi käe peale panna ......

                        Igatahes väärt lugemine siiamaani olnud ja tunnen juba kuidas graafikud sirgemalt kõrgemale liikuma hakkavad. :D

                        Comment

                        Working...