Mis lühendeid kasutada notede tegemisel?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1

    Mis lühendeid kasutada notede tegemisel?

    Ei tea kas on juba siuke teema ja vbl kohatu küsimus,aga milliseid erinevaid lühendeid kasutate mängijatele notede tegemisel?
    Mul osade mängijate kohta mingi A4 lihtsalt kirjas ja mõnikord läheb väga kirjuks.
    On mingeid konkreetseid "rahvusvahelisi" lühendeid mida kasutatakse sel puhul?
    Last edited by qbj0hn; 08.02.11, 00:39.
  • Aadu
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 326

    #2
    Re: Mis lühendeid kasutada notede tegemisel?

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...alt-v%C3%A4lja

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: Mis lühendeid kasutada notede tegemisel?

      Lmao,tänud !:D
      Norm fail mu poolt.

      Comment

      Working...