Kes mis evente mängib?
FTOPS 2011 veebruar
Collapse
X
-
Sildid: Ei ole
-
Re: FTOPS 2011 veebruar
nice troll haha, aga maksan kui keegi confirmib, samamoodi saan mina küsida ju:(
Andres ütles, et ei mäleta midagi sellest.
Comment
-
Re: FTOPS 2011 veebruar
Hakkasid eile, nüüdseks juba 2 eventi mängitud ja kestavad 20 veebruarini.
Ilmselt mngin täna Rush eventi.
Comment
-
Re: FTOPS 2011 veebruar
Fakk tahaks ka mängida,ei leia lobbyst ülesse.Panin turniirid ja FTOPS,aga seal ainult satikadAlgselt postitas KristjanLaas Vaata postitustHakkasid eile, nüüdseks juba 2 eventi mängitud ja kestavad 20 veebruarini.
Ilmselt mngin täna Rush eventi.
Comment
-
-
Re: FTOPS 2011 veebruar
Piletid on saadaval ka FT poes. Näiteks $109 pilet maksab 21900 punkti. Ära osta nänni, vaid mine ja hiti turnal :)
Comment
Comment