Positsioonid.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • burt0n
    Räme Fish
    • Dec 2008
    • 2

    #1

    Positsioonid.

    Tere, tahtsin küsida ntx et kui dealer on kõige viimasel early positsioonil , kas siis positsioonid liiguvad kah edasi vms ? ;D
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Positsioonid.

    Tere tulemas foorumissse!

    Küsimus natuke keeruline, loodan, et sain õigesti aru.

    Kõik positsioonid liiguvad, kui diileri nupp liigub. Diiler ei ole mitte kunagi viimasel early position - ta on alati DIILER ehk button. Tema vasakul käel kaks järgmist on blindid (SB/BB - räägime standard lauast). Kui nüüd käsi läbi saab, siis button liigub edasi järgmise mängija juurde (kes oli eelmine käsi SB) ja siis on tema button ehk diiler ning temast kaks mängijat vasakul on nyyd SB ja BB.

    Parimad soovides,
    Ranka.

    Comment

    • burt0n
      Räme Fish
      • Dec 2008
      • 2

      #3
      Re: Positsioonid.

      Okei , seda ma mõtlesingi :P tänud.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Positsioonid.

        Np.

        Comment

        Working...