ETPF: Loobusin juhatuse kohast

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    ETPF: Loobusin juhatuse kohast

    Tervist. Ei viitsi uut kirja kirjutada - copy/paste ja küsimused kommentaaridesse. Panen avalikku foorumisse, kuna seda peaks igaüks teadma.

    Tervist!

    Olen aegade jooksul võtnud omale väga palju töid, kohustusi ja osalenud
    ning osalen mitmetes ettevõtmises ja kõigis neist täiesti vabatahtlikult.
    Siiani on kõik need "kohustused" olnud mulle vägagi meeldivad ja teinud
    neid südamest ning innuga.

    Aga kahjuks mingil põhjusel on ETPF minu jaoks muutunud liigagi koormavaks
    kohustuseks, pigem nagu töö ja sund ning seetõttu lihtsalt puudub
    motivatsioon ja huvi ETPF-is "töötada". Seda näitab üles ka minu
    koosolekutele mitte-ilmumised, passiivne osavõtt ja üldiselt viimasele
    minutile asjade jätmine.

    Kuna viimasel ajal on ajapuudus kasvanud väga suureks siis seetõttu
    otsutasin, et loobun kohustusest, mida ma teen täiesti vastumeelsest ning
    kahjuks üheks selleks on ETPF juhatuse koht.

    Seega loobun oma juhatuse kohast ning ma palun, et mind eemaldataks
    esimesel võimalusel Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni juhatuse
    nimekirjast ja mailinglistist. Peale selle kirja saatmist avalikustan ka
    foorumis, et mina enam EPTF juhatusse ei kuulu ja ETPF asjadega ei tegele.

    Oli väga tore koos töötada aga nagu öeldakse (inglise keeles kõlab
    paremini), "Alas, all good things must come to an end". Lisaks veel
    niipalju, et PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi jätkab tööd, hetkel
    ajutiselt siis ilma juhatuse liikmeta ETPF-is.

    PS! Kõik tulevad kirjad seoses ETPF-iga saata aadressile admin (at)
    pokkeriprod.com. Praeguse maililile saadetud (ranka (at) pokkeriprod.com)
    ETPF kirjadele ei vasta või suunan edasi.

    Lugupidamisega
    Rainer Roomet

    PokkeriProd.com Manager
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #2
    Re: ETPF: Loobusin juhatuse kohast

    kogu see etpf on paras feil siiamaani minu arvates olnud.

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #3
      Re: ETPF: Loobusin juhatuse kohast

      Õige ellusuhtumine on rankal. Kui ei tunne, et tahaks siis pole vaja ka pushida, sest ega head nahka siis nagunii ei tule ja selle tulemusena kannatavad kõik.

      Comment

      • EdgarP
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2009
        • 368

        #4
        Re: ETPF: Loobusin juhatuse kohast

        Aga Ranka- kas keegi teine pole nõus prosid esindama seal? Või tahadki kogu kommuuniga kaugeneda organisatsioonist?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: ETPF: Loobusin juhatuse kohast

          Algselt postitas EdgarP Vaata postitust
          Aga Ranka- kas keegi teine pole nõus prosid esindama seal? Või tahadki kogu kommuuniga kaugeneda organisatsioonist?
          Praeguse seisuga viiest inimesest, kes võiks esindada on vastanud, et ei soovi seda teha. Järgi on jäänud üks inimene aga leian, et teda ei ole mõtet sinna määrata kuna läheb lähiajal ajateenistusse.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #6
            Re: ETPF: Loobusin juhatuse kohast

            Pokkeriprodel kui kõige suurema kandepinnaga kommuunil peaks kindlasti ETPF'is esindatus olemas olema. Äkki mõned PP turniiripokkeri klubi likmed seaksid enda kandidatuuri üles, toimuks hääletamine vms?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: ETPF: Loobusin juhatuse kohast

              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
              Pokkeriprodel kui kõige suurema kandepinnaga kommuunil peaks kindlasti ETPF'is esindatus olemas olema. Äkki mõned PP turniiripokkeri klubi likmed seaksid enda kandidatuuri üles, toimuks hääletamine vms?
              Siin võivad tekkida väga suured komplikatsioonid, sest Pokkeriprod Turniiripokkeri Klubi peavad juhtima inimene, kes on kursis PokkeriProd.com portaali poliitikaga ja oskama/tahtma ka selle eest seista. Ei ole eriti meeldiv kui juhatuse liige lubab pealehele bännereid, pressiteateid ja muud toredat aga meie saadame ta tuimalt tagasi.

              Teiseks peab ta suutma jääda täielikult neutraalseks, esile tooma klubi liikmete, mitte endi huve.

              Comment

              Working...