Re: *** 2011 SuperNova Elite***
Sellist maad ei ole olemas, on kas Eesti või siis liiga sooja kliimaga English-speaking counrty, odavatest naistest ja alkost rääkimata.
Algselt postitas rrrr
Vaata postitust
TC
Comment