*** 2011 SuperNova Elite***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #91
    Re: *** 2011 SuperNova Elite***

    Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    Huvitav, miks ei valita mõnd sooja kliimaga English-speaking counrtyt? Ei saa nii pirtsakas olla naiste suhtes või siis tarbida alkot nii suures koguses, et hind määravaks osutub või siis olla megamaias musta leiva järele...
    Sellist maad ei ole olemas, on kas Eesti või siis liiga sooja kliimaga English-speaking counrty, odavatest naistest ja alkost rääkimata.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #92
      Re: *** 2011 SuperNova Elite***

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      minu andmetel oli ainus põhjus
      Kusjuures poisile maitseb must leib vägevalt. Ostis omale pätis leiba koju ja sõi kuivalt seda :)

      Algselt postitas rrrr Vaata postitust
      Huvitav, miks ei valita mõnd sooja kliimaga English-speaking counrtyt? Ei saa nii pirtsakas olla naiste suhtes või siis tarbida alkot nii suures koguses, et hind määravaks osutub või siis olla megamaias musta leiva järele...
      Ütle siis mulle selline mõni "english-speaking-country". Tema eelistuseks on kindlasti ka internet, kuna on SNE, mille taset ta tahab hoida ja seetõttu peab grindima palju. Teiseks on tal siin eelmisest aastast üpriski palju tuttavaid ja seetõttu "sisseelamine" on lihtsam.

      Näiteks ESTPatrickuga aitasime tal sebida korterit, netti, elamisluba ja muud nipet-näpet. Kasvõi elementaarsed asjad, et see on kallis takso, selelga ära sõida jne. Üksinda võõrasse kohta asumisega selliseid asju õpid alles kuude või isegi aastatega. Kui elamisluba käes saab mööda euroopat lasta niipalju kui tahab.

      Siis sõber prantslane, kes samamoodi minu kaudu tuli Eestisse elama. Ütles, et Eestis on paremaid euroopa riike. Enne elas Pariisis ja siis Maltal. Lisaks sõbralikusele, turvalisusele on siin ka üpriski odav kõik võrreldes teiste riikidega.

      Heh ja eile üks kanadalane pani mind skype, kes plaanib tulla järgmisel aastal (augustis saab teada) elama siia. PTR graafikut näidates läksin lolliks, sest poisil oli "Top Hat" badget.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #93
        Re: *** 2011 SuperNova Elite***

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Kusjuures poisile maitseb must leib vägevalt. Ostis omale pätis leiba koju ja sõi kuivalt seda :)



        Ütle siis mulle selline mõni "english-speaking-country". Tema eelistuseks on kindlasti ka internet, kuna on SNE, mille taset ta tahab hoida ja seetõttu peab grindima palju. Teiseks on tal siin eelmisest aastast üpriski palju tuttavaid ja seetõttu "sisseelamine" on lihtsam.

        Näiteks ESTPatrickuga aitasime tal sebida korterit, netti, elamisluba ja muud nipet-näpet. Kasvõi elementaarsed asjad, et see on kallis takso, selelga ära sõida jne. Üksinda võõrasse kohta asumisega selliseid asju õpid alles kuude või isegi aastatega. Kui elamisluba käes saab mööda euroopat lasta niipalju kui tahab.

        Siis sõber prantslane, kes samamoodi minu kaudu tuli Eestisse elama. Ütles, et Eestis on paremaid euroopa riike. Enne elas Pariisis ja siis Maltal. Lisaks sõbralikusele, turvalisusele on siin ka üpriski odav kõik võrreldes teiste riikidega.

        Heh ja eile üks kanadalane pani mind skype, kes plaanib tulla järgmisel aastal (augustis saab teada) elama siia. PTR graafikut näidates läksin lolliks, sest poisil oli "Top Hat" badget.
        Ok, korter ja nett on tänapäeval reeglina nagu leiva ja saia ostmine aga kuidas see elamisloa sebimine käis? Kusjuures mina ei kahtlegi , et keskmise arenenud riigi kodaniku jaoks on Eesti suht pro koht, samas on keskmise Eesti elaniku jaoks ülejäänud Euroopa suht pro koht.

        Võimalusel oleks Eesti minu jaoks kodumaa, mille eest oma vajadusel oma elu anda ja kuhu tulla võimalusel surema aga samas siiski koht, kust põegeneda, kui tervis jms, korras.
        Last edited by Potsataja; 16.06.11, 17:04.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #94
          Re: *** 2011 SuperNova Elite***

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Ok, korter ja nett on tänapäeval reeglina nagu leiva ja saia ostmine aga kuidas see elamisloa sebimine käis? Kusjuures mina ei kahtlegi , et keskmise arenenud riigi kodaniku jaoks on Eesti suht pro koht, samas on keskmise Eesti elaniku jaoks ülejäänud Euroopa suht pro koht.
          Kui sa loed juttu siis tal seda veel ei ole, sest bürokraatia võtab aega aga kui sul on häid kontakte, kes sellega ennem tegelenud siis asi läheb libedalt.

          Teisest lausest ei saa aru. Kuidas muu euroopa on eestlasele PRO koht? Pigem ikka vastupidi, et minnakse mujale euroopasse tööle, et seal teenida miinimumpalka või väga väikest palka, mis jällegi on Eestis üpriski viks papp ning lüüakse seda laiaks siin.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #95
            Re: *** 2011 SuperNova Elite***

            näita seda top hati tegelast ptris...


            edit: ei viitsi uurida, aga keegi võiks öelda, kuidas Will saavutas SNE? Cashiga? SNGd? Mis limiit, kui palju käsi/mänge vms?

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #96
              Re: *** 2011 SuperNova Elite***

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              näita seda top hati tegelast ptris...

              edit: ei viitsi uurida, aga keegi võiks öelda, kuidas Will saavutas SNE? Cashiga? SNGd? Mis limiit, kui palju käsi/mänge vms?
              Elamisloa kätte saab siis võiks ta teha siia oma welli ja igaüks võiks küsida tema käest ise...
              Kõlab nagu idee, Ranka?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #97
                Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                näita seda top hati tegelast ptris...

                edit: ei viitsi uurida, aga keegi võiks öelda, kuidas Will saavutas SNE? Cashiga? SNGd? Mis limiit, kui palju käsi/mänge vms?
                Kui ma oleks tahtnud näidata siis ma oleksin lingi pannud. Saate ise välja ju uurida, sest asukoht olemas ja neid top hat tegelasi vähe ning infot annab ka 2p2 Estonia thread.

                William on teinud SNE-ks kaks aastat ja tahab ka see aasta teha. Esimesed aastat põhiliselt cashgame (400NL-600NL FR/6max) ja see aasta siis SNG-d. Aga mängib cashi veel. Kokku siiani ca. 25% SNG-dest.

                EDIT: SNG-d siis põhiliselt $60-$200, nii 6max, 9max, 18, 27 ja isegi 90 man.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #98
                  Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                  Algselt postitas kuco Vaata postitust
                  Elamisloa kätte saab siis võiks ta teha siia oma welli ja igaüks võiks küsida tema käest ise...
                  Kõlab nagu idee, Ranka?
                  Seda peate tema käest küsima.

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #99
                    Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                    Algselt postitas Pudgehook Vaata postitust
                    ment on sne graafikus?
                    mul on 157k vpp nii et napilt jääb puudu

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #100
                      Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                      Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                      mul on 157k vpp nii et napilt jääb puudu
                      William ka tegelt jubedalt maas seoses black fridayga. Tal miski 320k vms oli. Selle kuu lõpuks tahab 400k täis teha ja siis iga järgneb kuu 100k. Kui küsisin, et kas 100k kerge või raske kuus teha ütles, et kui ei reisi siis piece of cake, lol :)

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #101
                        Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Kui ma oleks tahtnud näidata siis ma oleksin lingi pannud. Saate ise välja ju uurida, sest asukoht olemas ja neid top hat tegelasi vähe ning infot annab ka 2p2 Estonia thread.

                        William on teinud SNE-ks kaks aastat ja tahab ka see aasta teha. Esimesed aastat põhiliselt cashgame (400NL-600NL FR/6max) ja see aasta siis SNG-d. Aga mängib cashi veel. Kokku siiani ca. 25% SNG-dest.

                        EDIT: SNG-d siis põhiliselt $60-$200, nii 6max, 9max, 18, 27 ja isegi 90 man.
                        medium stakes cashist läks SNGle üle. huvitav. miks?
                        on seal üldse traffickut?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #102
                          Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          medium stakes cashist läks SNGle üle. huvitav. miks?
                          on seal üldse traffickut?
                          Seal on trafficut väga palju. Seda ei tea, miks ta muutis. Olen küsinud aga ei mäleta.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #103
                            Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust

                            Teisest lausest ei saa aru. Kuidas muu euroopa on eestlasele PRO koht? Pigem ikka vastupidi, et minnakse mujale euroopasse tööle, et seal teenida miinimumpalka või väga väikest palka, mis jällegi on Eestis üpriski viks papp ning lüüakse seda laiaks siin.
                            Miks peaks Euroopa mõistes miinimumpalka laiaks lööma siin, kas meil on nii odavad hinnad või ? Ma pigem säästaks oma palga seal ja investeeriks ka seal elamisse. Laiaks lüüa annab igat palka, kuid arvestadaes meie ja muu Euroopa plagaerinevusi ning alko jms. hinnaerinevusi (Saksas odavam?) jne., siis milleks tulla siia oma plka laiali lööma ?

                            USA SNE jaoks on Eesti muidugi suhtkoht parim valik. Slaavlased lasevad sind esimesel võimalusel üle ja soome-ugrilased alles teisel.
                            Last edited by Potsataja; 16.06.11, 17:30.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #104
                              Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                              100k vppd on umbes mitu daala raket?

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #105
                                Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                                ranka plz link to 2+2 estonia thread
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...