****Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1

    ****Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid****

    Mõni päev kyll veel aega, kuid minu kuu loppes täna.
    Ilus viis aasta lõpetamiseks, rekord kuu igate pidi

    Graafik


    Boonus: 1000$
    Rakeback: ~400$
    Turna donkamised: -50$

    Year end boonuse liidan järgmisse kuuse

    Kokku: 6559$

    Jaanuari eesmärgid:
    *eksamid
    *sitaks klotsi
    *NL200

    Head vana aasta lõppu teile pokkeriprod!
    Last edited by leits; 28.12.10, 12:46.
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #2
    Re: ****Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid****

    Miks Downswingi pole?

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: ****Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid****

      Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
      Miks Downswingi pole?
      +1. Booring, Leits. Peamine, et meil lõbusam oleks. Raha pole elus kõige tähtsam.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: ****Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid****

        Äkki ta arvab, et tal on downswing, aga lihtsalt kõige väiksem, mis siiani on olnud.

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #5
          Re: ****Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid****



          Ei tohiks HU PLO-d mängida ([ ]sample size)

          NLHE on 6max.
          Last edited by Kloonike; 28.12.10, 13:34.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #6
            Re: ****Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid****

            kohe vastukaaluks- 0$.

            Jaanuari eesmärk 0$+

            Last edited by alaska; 31.12.10, 12:52.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: ****Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid****

              Kloonike, kus mängid? PKR.com? Väga ilus graafik.

              Ise oma heads-upi graafikuid ei postita, kuu ei ole ka veel läbi aga eesmärgid täidetud.

              Kokku 15k+ kätt ja tunde 127. Kuna naist ei ole kodus siis täna, homme ning isegi ülehomme mängin veel. Kasumit ka ei avalikusta aga sain rekord winmrate - 11.79 PT/BB, mis on kindlalt patuga (loe: luckiga) pooleks. Turniire mängisin ka omajagu - 166 ja nendest enamus heads-up SNG-d. Kasumiks tuli $351 dollarit ja tundide arvuks 49 tundi. Cashi tundidega neid kokku liita ei saa, sest vahepeal tiksus mõni SNG või turka kõrval.

              Järgmise kuu eesmärke on väga keeruline luua. Eesmärgiks on siis loobuda 100NL heads-upis ning mängida ainult 1/2 ja 2/4. Kuna seal bumhuntides ootamist on palju siis samal ajal mängida HUSNG-sid. Hetkel ei ole kindel oma HUSNG-de EV-s (kas üldse võidan seal v mitte, praeg roi plussis on aga väga väike sample). Alustan $34-astega ja kui saan peale 100-at mängu olen kasvõi 1% ROI liigun üles. Kui ei ole plussis lasen uued 100 ja siis peab olema 200 mängu peale plussis, et üles liikuda. Samal ajal proovin kogu aeg õppida ja vaadata HUSNG.com videosid. Kui pärast 300-400 plussis ei ole, "dropin" HUSNG-d ja võtan 100NL'i tagasi.

              Seega alg-eesmärgid oleksid:
              [ ] mängida ainult 1/2 ja 2/4
              [ ] iga päev lugeda läbi/vastata 2p2 cashgame HU ja HU sng foorum
              [ ] teha vähemalt kaks videot
              [ ] õppida HU SNG'sid
              [ ] cashgame + HUSNG-d = 150 tundi pokkerit

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #8
                Re: ****Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid****

                Andsin endast kõik, et inimeste jõulud oleks ilusad. EV sain nulli!

                Comment

                • Uniquest
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 615

                  #9
                  Re: ****Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid****

                  Something in this thread doesn't make sense...

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: ****Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid****

                    Mis mõttes?

                    Comment

                    • Uniquest
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 615

                      #11
                      Re: ****Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid****

                      Ma vist pole end kaua kursis hoidnud selle foorumi tegemistega, aga mis ajast Leits Kloonikesest suuremat võitu kuu lõikes näitab? :D

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by Uniquest; 29.12.10, 15:28.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #12
                        Re: ****Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid****

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #13
                          Re: ****Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid****

                          Algselt postitas overbet Vaata postitust
                          30bb/100?

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #14
                            Re: ****Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid****

                            Algselt postitas overbet Vaata postitust
                            ma liiguks kiiremas korras üles limiidist

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #15
                              Re: ****Detsembri graafikud/Jaanuari eesmärgid****

                              Algselt postitas overbet Vaata postitust
                              i call your overbet with nothing but a flush draw

                              give me some of that bing blang blaow

                              Comment

                              Working...