"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sorm
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1511

    #1036
    Re: "Yes" thread

    Mehed see ei ole nalja asi. Sõber poolteist on nüüd "terve" karjus pool oma häält ära! Dont push your luck = lubadus on lubadus! Soovitan vennikest kõigile, ta teab mida ta "välja karjub" (vaadake www.tuule.com) ja ei mingit tilti :)

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #1037
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas Tarmonator
      väärt sõber (y)
      no eks tal on kilo kalamarja ja kast viina soolas kui külla tuleb

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #1038
        Re: "Yes" thread

        superweekendi 2.koht.
        tegime klepatsiga HUs diili ja võrdsete stackidega flippasime pimedalt karikate peale.
        sai see luckbox tühjaks.....45,7k kukkus.
        24h üleval, 12h mängu.131 üliagro skandi seljataga, :P.
        ja maratiga oli 10% diil. ta mulle 7k sisse toond, mida sai nüüd 4,5k võrra vähendatud.
        mai on ilus........

        Comment

        • akristjan
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 406

          #1039
          Re: "Yes" thread

          Sul need diilid muruga ikka joppavad ma vaatan :)

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1040
            Re: "Yes" thread

            mul on maailma suurim peavalu, mis yldse olla saab

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1041
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas your_naked_mom



              massssssive
              Sick. Mul vist üle 6BI polegi kunagi lauas olnud aga ma siblin laudade vahel väga palju ringi ka.

              Algselt postitas vennike
              ee.. seal on ehk rohkem kui 109$ rebuy. anyways, mehe sõna on mehe sõna :)




              Hea töö! Eestlased räigelt hittima hakanud või on lihtsalt kommuun nii suureks kasvanud :)

              Comment

              • TaaviK
                FPP Pro
                • Nov 2008
                • 248

                #1042
                Re: "Yes" thread

                Panite tähele, et teise koha sai PokerDevil. Meil selline kasutaja siin foorumis olemas küll, aga ei tasuks vist väga loota, et ta Salt Lake Citys elab.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1043
                  Re: "Yes" thread

                  Tema kasutaja on miski DareDevil43 või PokerDevil43 või midagi taolist :)

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #1044
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas ranka
                    Tema kasutaja on miski DareDevil43 või PokerDevil43 või midagi taolist :)
                    DareDevil38 peaks olema täpsemalt

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1045
                      Re: "Yes" thread

                      PokerStars Pot-Limit Omaha, $0.25 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      Hero (BB) ($28.15)
                      UTG ($10.80)
                      MP ($20)
                      Button ($39.65)
                      SB ($24.55)

                      Preflop: Hero is BB with , , ,
                      1 fold, MP bets $0.85, Button calls $0.85, SB calls $0.75, Hero calls $0.60

                      Flop: ($3.40) , , (4 players)
                      SB bets $1, Hero calls $1, 1 fold, Button calls $1

                      Turn: ($6.40) (3 players)
                      SB bets $2, Hero calls $2, 1 fold

                      River: ($10.40) (2 players)
                      SB checks, Hero bets $9.90, SB raises to $20.70 (All-In), Hero calls $10.80

                      Total pot: $51.80 | Rake: $2




                      Comment

                      • surka
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 336

                        #1046
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas vennike
                        ee.. seal on ehk rohkem kui 109$ rebuy. anyways, mehe sõna on mehe sõna :)




                        turna võitis mell123, aga raha kandis mel123 ???

                        Comment

                        • mcbethk
                          Bännitud
                          • Oct 2008
                          • 687

                          #1047
                          Re: "Yes" thread

                          Algselt postitas surka
                          turna võitis mell123, aga raha kandis mel123 ???
                          vaata lähemalt seal on ikka kaks L-i.

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #1048
                            Re: "Yes" thread

                            Algselt postitas surka
                            turna võitis mell123, aga raha kandis mel123 ???
                            time to get new glasses lol

                            Comment

                            • surka
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 336

                              #1049
                              Re: "Yes" thread

                              pole kunagi kandnud prille ega hakka kandma
                              okei
                              tegin pildi suureks, siis oli seal kaks "L"-i
                              time to get new monitor :D

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1050
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas surka
                                pole kunagi kandnud prille ega hakka kandma
                                okei
                                tegin pildi suureks, siis oli seal kaks "L"-i
                                time to get new monitor :D
                                vabandused...:D

                                Comment

                                Working...