"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virx747
    Grinder
    • Nov 2008
    • 751

    #1006
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas RudiTurbo
    Aga NL50's pole ma veel peale AA mitte halligi näinud kui 4Bettimiseks on läinud, ning neljal korral on mul vastaseks olnud vähemalt 25VPIPiga mängija nende viimaste KK vs AA'de hulluse ajal. Imo NL50's tulex küll see never fold KK preflop asi ära unustada, sest senimaani kõik KK'd mis pottides olen näinud, on regular 3Beti flattinud preflopist, keegi ei pane alla AA 4betti otsa.
    +1
    Täpselt minu mõtted ka Ongames mängides.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1007
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas vennike
      eks neid tuleb teistele riikidele kah, kui eestile peaks tulema, siis sulle võrdub see insta milestone boonusega. Nad olid seda teinud testi mõttes. Ilmselt tunnevad ennast ebakindlalt, miks muidu sellise asjaga välja tullakse.
      Testi mõttes riigis, kus elab miljoneid pokkerimängijaid? Pigem oli see samm tungida agresiivselt ühendkuningriikide turule.

      Algselt postitas surka
      ROFLMAO
      Mis siin nalja pakub? Enne oli Supernova üpriski tugev VIP level ja selle saavutamiseks tuli üpriski palju vaeva näha. Nüüd päev-päevalt see VIP tase järjest rohkem devalveerub - see UK promo ja samuti WSOP-le minejad saavad Supernovaks (palju neid Starsis tavaliselt läinud on? Miski tuhande kanti?). Kui nad lisavad veel ja veel riike, siis see asi läheb hullumajaks - varsti Supernova freerollid on 10,000 pealised endised prima freekad.

      Comment

      • Matzet
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 74

        #1008
        Re: "Yes" thread

        Debüüt Nl10s ;D

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #1009
          Re: "Yes" thread

          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          UTG+1 ($16.90)
          MP1 ($11.05)
          MP2 ($14.55)
          MP3 ($24.85)
          CO ($25)
          Hero (Button) ($25)
          SB ($25)
          BB ($34.15)
          UTG ($25)

          Preflop: Hero is Button with Q, Q
          1 fold, UTG+1 bets $0.75, 1 fold, MP2 calls $0.75, 1 fold, CO calls $0.75, Hero raises to $3.75, 1 fold, BB raises to $6.75, UTG+1 calls $6, 1 fold, CO raises to $12.75, Hero raises to $25 (All-In), BB raises to $34.15 (All-In), 1 fold, CO calls $12.25 (All-In)

          Flop: ($82.60) 2, 5, 9 (3 players, 3 all-in)

          Turn: ($82.60) Q (3 players, 3 all-in)

          River: ($82.60) 6 (3 players, 3 all-in)

          Total pot: $82.60 | Rake: $3

          Results:
          Hero had Q, Q (three of a kind, Queens).
          BB had 8, 9 (one pair, nines).
          CO had 10, 10 (one pair, tens).
          Outcome: Hero won $79.60


          shit it donks :d

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #1010
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas ranka
            Testi mõttes riigis, kus elab miljoneid pokkerimängijaid? Pigem oli see samm tungida agresiivselt ühendkuningriikide turule.

            Mis siin nalja pakub? Enne oli Supernova üpriski tugev VIP level ja selle saavutamiseks tuli üpriski palju vaeva näha. Nüüd päev-päevalt see VIP tase järjest rohkem devalveerub - see UK promo ja samuti WSOP-le minejad saavad Supernovaks (palju neid Starsis tavaliselt läinud on? Miski tuhande kanti?). Kui nad lisavad veel ja veel riike, siis see asi läheb hullumajaks - varsti Supernova freerollid on 10,000 pealised endised prima freekad.
            Kui tihti sa neid freerolle mängid?

            Comment

            • krayzie
              Grinder
              • Oct 2008
              • 706

              #1011
              Re: "Yes" thread


              blindbattles vs regulars

              Party Poker $400.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 136367
              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

              CO: $130.95
              Hero (BTN): $433.80
              SB: $527.00
              BB: $1299.00
              UTG: $567.10

              Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN with A J
              2 folds, Hero raises to $12, 1 fold, BB raises to $42, Hero raises to $123, BB raises to $1299, Hero calls $310.80 all in

              Flop: ($869.60) 4 2 7 (2 players - 1 is all in)

              Turn: ($869.60) 7 (2 players - 1 is all in)

              River: ($869.60) 4 (2 players - 1 is all in)

              Final Pot: $869.60
              Hero shows A J
              BB shows 6 9
              Hero wins $866.60
              (Rake: $3.00)

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #1012
                Re: "Yes" thread

                wooow, nice!
                reade ei soovi avaldada? :D

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1013
                  Re: "Yes" thread




                  viimased paar päeva on väga stressirikkad olnud, õnnex praegune õhtu oli lihtsalt niceeeeee.......paar monster potti plo50s läks kaduma, aga õnnex magus pluss.
                  1388 VPPd on teha, et platinum saada...st seda et tuleb teha 3 normaalset sessi...ei tea kas homme suudan 3 teha, aga...2 tahaks küll teha. Vb on tööjuures eriti igav (60-40, et reede on nii kuiv ja tuhkagi teha pole), siis paneks 10st kuni 17ni hard omahat
                  PLatinum on kõva sõna, eriti kui see pm nädalaga ära teha (H), alustades limiitides plo25;nl25 ja lõpetades plo50-nl50. i just love multitabeling, not just multitabeling, but fking starsi multitabeling on LIHTSALT TEHNUTS- 15-18 lauda.

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #1014
                    Re: "Yes" thread

                    tower peab lihtsalt meeldima, pani mu päevale nii ilusa punkti.


                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #1015
                      Re: "Yes" thread

                      konn sa NL50 juba ?

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #1016
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas ranka
                        Testi mõttes riigis, kus elab miljoneid pokkerimängijaid? Pigem oli see samm tungida agresiivselt ühendkuningriikide turule.
                        1)no ma ei tea, starsi support igastahes ütles, et testi mõttes.
                        2)niikaua kui ma siin elanud olen, pole ma vist kordagi juhtunud nägema starsi reklaami telekast, ajalehest, jalkaklubide särkidel ega ka kusagil mujal (v.a. SkySportsi ja SentantaSportsi pealt ehk?) ja telekat vaatan ma päääris palju. Kui see oleks tõesti tulnud suure reklaamkampaania saatel, siis oleks asi usutavam.
                        3)Pokkerimängijaid/klubisid on siin tõesti rämedalt palju, kas just miljoneid aga ikkagi. Kõikidel brick&mortar klubidel on oma pokkerisaidid (enamasti küll oma skiniga kusagil suuremas võrgus, WilliamHill, Ladbrokes, Gutshot, BigSlick jne) ja kuna pokerstars sellist asja ei luba siis edu neile.

                        EDIT : oh ja unustasin skypoker.com sootuks. (ja skybox on vist kyll kõigil kodus) minge tsekkige softi, no nii rigged ikka annab olla. point on selles, et kogu see edvuse laat siin tahab ennast telekast näha (mingi x aeg hiljem näidatakse telekast, mis seal toimub) see on vist kõige masendavama tasemega koht ever. aga isegi see ei kaalu ülesse seda softi, see on ikka klass omaette.

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #1017
                          Re: "Yes" thread

                          Algselt postitas vennike
                          konn sa NL50 juba ?
                          kle põhimõtteliselt jah proovin jalgu alla saada seal ja viisakalt biitima hakata seda. Üldjuhul lasen madalamaid limiite kah kõrvalt.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1018
                            Re: "Yes" thread

                            Algselt postitas ment52
                            Kui tihti sa neid freerolle mängid?
                            Korra aastas

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #1019
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas ranka
                              Testi mõttes riigis, kus elab miljoneid pokkerimängijaid? Pigem oli see samm tungida agresiivselt ühendkuningriikide turule.
                              See on tegelikult ju loogiline, sest võrdlemisi mõttetu oleks sellist kampaaniat testida näiteks Eestis, kus on mingi 100 mängijat, sest nende tegevusest ei saa mingeid järeldusi teha. Küll aga saab edasist planeerida suure valimi pealt ning pole võimatu, et sama promo kuulutatakse edaspidi välja regiooniti a'la USA, Nordic, rest of Europe, Asia vms. Või siis kõik korraga va UK, sest raha voolas nii kenasti :P

                              Sinu pahameel on muidugi mõistetav, sest oled kõvasti rüganud ja kampaaniafishid on madalates limiitides.

                              Comment

                              • ment52
                                Politseidokumendiga kusjuures!
                                • Oct 2008
                                • 1270

                                #1020
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas Kris
                                panin 11$se sng kinni, vot kui kõva mees olen!
                                VN, congratz!
                                On millalgi welli ka oodata?

                                Comment

                                Working...