Re: "Yes" thread
Eelnevalt, siis nii kohutavalt läinud :o
Loodan, et läheb edaspidi ainult ülesmäge.
Algselt postitas RudiTurbo
Loodan, et läheb edaspidi ainult ülesmäge.

TC
, 8
, 6

Comment