"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #721
    Re: "Yes" thread

    lol! Ma kuskilt foorumist ka lugesin et maailma fishisem tuba. 55% rakebacki on ka nummi. Omahat seal pole, et holdemis möllad?
    mingi 10k turna minu arust peaks seal olema 1*nädalas vist :)

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #722
      Re: "Yes" thread

      seda vist ei tasu loota.. et seal kuidagi HEMi käima saaks? mul veel jäänud ~15 VPP'd LuckyAces teha, ehk täna/homme see tehtud, siis HEMi litsents käes ja cashout ja uut kohta otsima.. sest krdi Bodogis saab ainult 4-tableda:-/

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #723
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas pikk28
        lol! Ma kuskilt foorumist ka lugesin et maailma fishisem tuba. 55% rakebacki on ka nummi. Omahat seal pole, et holdemis möllad?
        mingi 10k turna minu arust peaks seal olema 1*nädalas vist :)
        pm omaha lauad on, isegi NL ja NL hilo , aga seal pole actionit.
        Pm jah vaid holdemis, aga krt, lükkan rahad vist välja, tahaks vaid ikkagi pacifikus hoida ja sealsele elule keskenduda :P

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #724
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas hotcocacola
          pm omaha lauad on, isegi NL ja NL hilo , aga seal pole actionit.
          Wtf? Üks neist haigetest kohtadest, kus NLO mängitakse ? :D
          See pot-limit annab vähe fishidele ruumi, et nad PF või flopis nuppe ei kütaks vaid ikka turni ära vaataks, aga nüüd on ju suisa lust ja lillepidu ;D

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #725
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas EGERT
            Wtf? Üks neist haigetest kohtadest, kus NLO mängitakse ? :D
            See pot-limit annab vähe fishidele ruumi, et nad PF või flopis nuppe ei kütaks vaid ikka turni ära vaataks, aga nüüd on ju suisa lust ja lillepidu ;D
            NL hilo kõlab küll väga kahtlaselt minu meelest.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #726
              Re: "Yes" thread

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #727
                Re: "Yes" thread

                tegid juba 1k kokku? või mis siin YESSi on :P

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #728
                  Re: "Yes" thread

                  aa ei, näitasin lihtsalt neid omaha laudu, mis seal pakutakse ja kui tyhjad need on :D
                  kandsin 200$ välja ja minek :D, miski 40$ jätsin sinna, ehk vaja kunagi midagi tinistada:D

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #729
                    Re: "Yes" thread

                    Sama network mis Action pokker. Oli fishine. Mul oli seal vist mingi 50$ sain bankrollmobi boonuse kaudu ja ütleme nii, et laudu ei olnud üldse.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #730
                      Re: "Yes" thread

                      esimene käsi kohe laudadesse istudes..

                      Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 9 players
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      UTG: $18.38
                      UTG+1: $9.93
                      UTG+2: $9.90
                      MP1: $10.27
                      MP2: $1.60
                      CO: $22.26
                      BTN: $9.20
                      SB: $11.57
                      Hero (BB): $10.00

                      Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with Q Q
                      1 fold, UTG+1 raises to $0.40, 3 folds, CO raises to $0.70, 2 folds, Hero raises to $2.90, 1 fold, CO calls $2.20

                      Flop: ($6.25) 4 J J (2 players)
                      Hero checks, CO bets $5.94, Hero raises to $7.10, CO calls $1.16

                      Turn: ($20.45) 3 (2 players)

                      River: ($20.45) A (2 players)

                      Final Pot: $20.45
                      CO shows 6 K
                      Hero shows Q Q
                      Hero wins $19.43
                      (Rake: $1.02)
                      villain oli esimese 12 käe puhul 54/38/4.0 küsimusi ei olnud allini minnes...

                      aga see mida ta näitas.. sellega suutis ta mindki üllatada

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #731
                        Re: "Yes" thread

                        tra lõppes ükskord purjus peaga mäng normaalselt kah. poleks küll võinud lõhkuda aga nee eurod tulid kasuks


                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #732
                          Re: "Yes" thread

                          eila tegin 1k kätt, nii carddead kui yldse olla saab, -26€ vms. semud kutsusid pubisse kahte õlut tegema, reede puhul, tuli minna.. kahest õllest pubis sai mingi 12 double vodka + redbulli piljardisaalis + räme mäluauk, hommikul ärgates on rohkem raha kui välja minnes. selgus, et olin vendasid tuustind 8pallis, 9pallis ja noolemängus nii et vähe polnd :D

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #733
                            Re: "Yes" thread

                            Algselt postitas vennike
                            eila tegin 1k kätt, nii carddead kui yldse olla saab, -26€ vms. semud kutsusid pubisse kahte õlut tegema, reede puhul, tuli minna.. kahest õllest pubis sai mingi 12 double vodka + redbulli piljardisaalis + räme mäluauk, hommikul ärgates on rohkem raha kui välja minnes. selgus, et olin vendasid tuustind 8pallis, 9pallis ja noolemängus nii et vähe polnd :D
                            :D vana hea mällerisse tõmbamine :D

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #734
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas vennike
                              eila tegin 1k kätt, nii carddead kui yldse olla saab, -26€ vms. semud kutsusid pubisse kahte õlut tegema, reede puhul, tuli minna.. kahest õllest pubis sai mingi 12 double vodka + redbulli piljardisaalis + räme mäluauk, hommikul ärgates on rohkem raha kui välja minnes. selgus, et olin vendasid tuustind 8pallis, 9pallis ja noolemängus nii et vähe polnd :D
                              see on jube yes mulle meeldivad need mällarid kus hommiku on rohkem raha kui välja minnes

                              Comment

                              • vennike
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1958

                                #735
                                Re: "Yes" thread

                                Algselt postitas rohelinekonn
                                see on jube yes mulle meeldivad need mällarid kus hommiku on rohkem raha kui välja minnes
                                jah, need hommikud, kui midagi ei mäleta, pappi pole rahakotis ja arve kallal ka veel käind keegi, imevad lurinal :D

                                Comment

                                Working...