"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #631
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas BuildUp

    Results:
    Hero had J, J (royal flush).
    UTG had K, 3 (flush, Ace high).
    Outcome: UTG won $53


    lol

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #632
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas RudiTurbo
      lol
      must be chuck norris here.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #633
        Re: "Yes" thread

        Algselt postitas RudiTurbo
        lol
        Irw. Ma ei märganudki. Mingi ongame ja converteri kala. ;D

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #634
          Re: "Yes" thread

          Microgaming, $0.02/0.04 Hold'em NL Cash Games, 5 Players
          Hand Converter by Pokerhand.org

          Board:
          Topetiger (Button): $
          Montaneris (SB): $13.29
          Santana-z (BB): $4.78
          Hero (UTG): $7.16
          kebab4268555 (CO): $9.01

          Dealt to Hero A A

          Pre-flop:
          Hero raises to $.16, (2 folds), Santana-z raises to $.28, Hero raises to $.40, Santana-z raises to $.52, Hero raises to $.64, Santana-z raises to $.76, Hero raises to $.88, Santana-z raises to $1, Hero raises to $1.12, Santana-z raises to $1.24, Hero raises to $1.36, Santana-z raises to $1.48, Hero raises to $1.60, Santana-z raises to $1.72, Hero raises to $1.84, Santana-z all-in $3.06, Hero calls $4.78

          Flop: ($9.62) 7 J 5 (3 Players)

          Turn: ($9.62) K (3 Players)

          River: ($9.62) 2 (3 Players)

          Results:
          Santana-z Showed A 4
          Hero Showed A A
          Hero wins $9.48


          Turni kaardiga tõmbas korra vedelaks juba, et krt jälle dongile aga joppas seekord. Tüüp oli pea iga käsi allinn peale esimest poole stacki kaotamist mulle. Jõudsin oma aabitsad ära oodata. 8)

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #635
            Re: "Yes" thread

            vau, sa 18bettisid teda lõpus....

            Comment

            • PokerDevil
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1177

              #636
              Re: "Yes" thread

              Nimigi meenutab ju jõuluvana.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #637
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas alaska
                vau, sa 18bettisid teda lõpus....

                Kuskil siin foorumis oli kellelgi sarnane käsi postitatud, aga vb on mul nüüd mitteametlik foorumi rekord :D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #638
                  Re: "Yes" thread

                  Algselt postitas Provoker

                  Kuskil siin foorumis oli kellelgi sarnane käsi postitatud, aga vb on mul nüüd mitteametlik foorumi rekord :D
                  Vale vastus fish!

                  Lugege see üle:

                  http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=295

                  Aga too on semi-fake, kuna viiest HU matchist käisid viimased kaks ja siis kaotasin neljanda saatusliku ja viiendas minraisesime pooleks.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #639
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas ranka
                    Vale vastus fish!

                    Ai ai ai. Kohe sõimama niimoodu.
                    Väga mööda ei pane tegelikult.:D

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #640
                      Re: "Yes" thread

                      "vale vastus, fish" on lihtsalt üks Eesti pokkerimeelelahutuse kuldvaramu väljendeid. Originaalselt kasutas seda Krayzie PN-i foorumis "10 nõuannet MTT mängijale" teemas.

                      Lihtsalt et keegi midagi valesti välja ei loe sellest. Fish on standard üte :D

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #641
                        Re: "Yes" thread

                        Jälle olen terake targem.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #642
                          Re: "Yes" thread

                          Algselt postitas lenC
                          "vale vastus, fish" on lihtsalt üks Eesti pokkerimeelelahutuse kuldvaramu väljendeid. Originaalselt kasutas seda Krayzie PN-i foorumis "10 nõuannet MTT mängijale" teemas.

                          Lihtsalt et keegi midagi valesti välja ei loe sellest. Fish on standard üte :D
                          exaclty

                          Ennne kui tulevad BBV mehed, teen ise ära:

                          [ ] exaclty

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #643
                            Re: "Yes" thread

                            Algselt postitas lenC
                            "vale vastus, fish" on lihtsalt üks Eesti pokkerimeelelahutuse kuldvaramu väljendeid. Originaalselt kasutas seda Krayzie PN-i foorumis "10 nõuannet MTT mängijale" teemas.

                            Lihtsalt et keegi midagi valesti välja ei loe sellest. Fish on standard üte :D
                            Keegi sellele teemale linki oskab anda?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #644
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas Vapsik
                              Keegi sellele teemale linki oskab anda?


                              EDIT: cliffnote:

                              http://www.grapheine.com/bombaytv/bt.swf?code=4226f348c6ac962a1af7e567028cddd1

                              Comment

                              • surka
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 336

                                #645
                                Re: "Yes" thread

                                ;D @ lmgtfy

                                Comment

                                Working...