"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #586
    Re: "Yes" thread

    ty, aga luckbox on olnud ikka liiga üle keskmise, OPR'i andmetel on mul +180 inimese MTT'de puhul ROI 1080% tänase seisuga. Oletades, et ma suudaks pikemas perspektiivis hoida Shaundeebi ROI'd (veidi üle 200%) 5-15 taalastel turnadel, mis väga tõenäoliselt ei ole reaalne, on mul ikkagi ees oodata suht rämedat swongi, nt 500 11 taalast turnat ROIga -60%. Kui kaardiõnn peaks mind maha jätma, mida ta mingi hetk ka teeb ja tulemused rohkem skilli tasemele lähenema. Madiso7, kes peaks minu puudulike teadmiste järgi üks parimaid eestlastest turnamängijaid olema on see aasta +180 mehe turnadega hoopis miinuses ja ta pole neid just vähe mänginud.

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #587
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas muruntau
      ty, aga luckbox on olnud ikka liiga üle keskmise, OPR'i andmetel on mul +180 inimese MTT'de puhul ROI 1080% tänase seisuga. Oletades, et ma suudaks pikemas perspektiivis hoida Shaundeebi ROI'd (veidi üle 200%) 5-15 taalastel turnadel, mis väga tõenäoliselt ei ole reaalne, on mul ikkagi ees oodata suht rämedat swongi, nt 500 11 taalast turnat ROIga -60%. Kui kaardiõnn peaks mind maha jätma, mida ta mingi hetk ka teeb ja tulemused rohkem skilli tasemele lähenema. Madiso7, kes peaks minu puudulike teadmiste järgi üks parimaid eestlastest turnamängijaid olema on see aasta +180 mehe turnadega hoopis miinuses ja ta pole neid just vähe mänginud.
      sul on mindset katki...
      peale head runi hakata "ootama tasakaaluks halba runi"....2ra tee seda.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #588
        Re: "Yes" thread

        ei, ega ma ei ootagi. See toodud näide oli väga ekstreemne, nagu ka minu senine joppamine. Reaalseim on jah kusagil 100% +/-50% tootlus edaspidi keskmiselt, aga võib kõike ette tulla. Hope for the best prepare for the worst, nagu öeldakse. Lihtsalt olen valmis, et 1000% tootlus pikas perspektiivis reaalne ei ole

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #589
          Re: "Yes" thread




          MIDA SEE VEND VEEL TEGI FLOPIL, ROFFLLL

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #590
            Re: "Yes" thread

            Algselt postitas hotcocacola



            MIDA SEE VEND VEEL TEGI FLOPIL, ROFFLLL
            Hero call, read oli tal isegi õige ning selle arvas ta ära, et midagi erilist Sul käes ei ole :)

            Comment

            • EGERT
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1042

              #591
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas hotcocacola



              MIDA SEE VEND VEEL TEGI FLOPIL, ROFFLLL
              Sul on ikka räme lakpoks. Tavaliselt on river J
              ;D

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #592
                Re: "Yes" thread

                vahest läheb ka hästi

                Bodog $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                BB: $24.20
                UTG: $21.50
                UTG+1: $37.45
                UTG+2: $50.45
                MP1: $46.50
                MP2: $38.70
                CO: $19.75
                Hero (BTN): $34.75
                SB: $73.10

                Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with T T
                1 fold, UTG+1 calls $0.25, 1 fold, MP1 raises to $1.10, 2 folds, Hero calls $1.10, SB calls $1, BB calls $0.85, UTG+1 calls $0.85

                Flop: ($5.50) T 5 8 (5 players)
                SB checks, BB checks, UTG+1 checks, MP1 bets $5.50, Hero calls $5.50, SB folds, BB folds, UTG+1 raises to $36.35 all in, MP1 folds, Hero calls $28.15 all in

                Turn: ($78.30) K (2 players - 2 are all in)

                River: ($78.30) 8 (2 players - 2 are all in)

                Final Pot: $78.30
                UTG+1 shows 8 5
                Hero shows T T
                Hero wins $76.80
                (Rake: $1.50)

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #593
                  Re: "Yes" thread

                  Elu teine royal...kahju, et ilma actionita

                  Comment

                  • Tuul
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 989

                    #594
                    Re: "Yes" thread

                    kerge overbet?

                    Comment

                    • stennn
                      PokkeriÕpetus.eu Coach
                      • Oct 2008
                      • 189

                      #595
                      Re: "Yes" thread

                      vist on arusaadav miks actionit ei saanud.

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #596
                        Re: "Yes" thread

                        Ilmselt olen donk, aga mulle jääb mulje, et sellise boardiga kas saab actionit vastaselt v6i ei saa ning
                        seda olenemata beti suurusest.

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #597
                          Re: "Yes" thread

                          ja mina olen vist saanud oma elus 1 korra royalit holdemis

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #598
                            Re: "Yes" thread

                            Algselt postitas lebovend
                            Ilmselt olen donk, aga mulle jääb mulje, et sellise boardiga kas saab actionit vastaselt v6i ei saa ning
                            seda olenemata beti suurusest.
                            olen üsna kindel 0,02€ callitakse 9d poolt meelsamini kui 7,55€

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #599
                              Re: "Yes" thread

                              You got a point there.

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #600
                                Re: "Yes" thread

                                Üldjuhul on nii, et kui onud kuni riverini hoiavad poti 0.9euri siis ei saa see riveril ka kuidagi suuremaks muutuda. Ebaõnn, et kellelgi midagi ei olnud. Sellise overbeti peale mikrokates üsna tihti arvatakse. et tegu järjekordse bluffiga. Vähemalt 1/3st callitakse maha.

                                Comment

                                Working...