"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #496
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas lebovend
    Vastane oli Kristy Gazes obv.
    õige jah, too eit ka ei teadnud toda reeglit :D

    Comment

    • virx747
      Grinder
      • Nov 2008
      • 751

      #497
      Re: "Yes" thread

      Täielik pokkerimängija dream. Täna kaks JÄRJESTIKKU kätt.
      Esimeses käes panin vastase AK peale ja otsustasin, et kui sett vaatab vastu, siis kama.
      Teine käsi vahetult peale seda oli aga lihtsalt maasikas :D

      $0.15/$0.3 No Limit Holdem
      10 players
      Converted at weaktight.com

      Stacks:
      UTG+1 ($27.30)
      UTG+2 ($33.67)
      MP1 ($41.27)
      MP2 ($44.10)
      MP3 ($24.38)
      CO ($31.65)
      BTN ($9.40)
      Hero (SB) ($37.81)
      BB ($6.60)

      Pre-flop: ($0.45, 10 players) Hero is SB A A
      1 fold, UTG+2 raises to $1.20, 6 folds, Hero calls $1.05, 1 fold

      Flop: 8 4 K ($2.70, 2 players)
      Hero bets $2.70, UTG+2 calls $2.70

      Turn: J ($8.10, 2 players)
      Hero bets $8.10, UTG+2 calls $8.10

      River: 4 ($24.30, 2 players)
      Hero bets $25.81, UTG+2 calls $21.67

      Final Pot: $71.78
      Hero shows: A A
      UTG shows: A K

      Hero wins $70.28 ( won +$32.47 )
      UTG lost -$33.67


      Ja kohe järgmine käsi.


      $0.15/$0.3 No Limit Holdem
      9 players
      Converted at weaktight.com

      Stacks:
      UTG+1 ($41.27)
      MP1 ($44.10)
      MP2 ($24.38)
      MP3 ($31.65)
      CO ($9.40)
      Hero BTN ($70.28)
      SB ($6.30)
      BB ($27.30)

      Pre-flop: ($0.45, 9 players) Hero is A A
      6 folds, Hero raises to $1.05, 1 fold, BB raises to $3.30, Hero raises to $8.40, BB calls $5.10

      Flop: 4 8 3 ($16.95, 2 players)
      BB bets $12.75, Hero raises to $61.88, BB calls $6.15

      Turn: 9 ($97.73, 2 players)

      River: A ($97.73, 2 players)

      Final Pot: $97.73
      Hero shows: A A
      BB shows: T 6

      Hero wins $96.23 ( won +$25.95 )
      BB lost -$27.30

      Edit.
      Täitsa pael: kusjuures praegu märkasin, et mastid olid ka samad!


      Comment

      • timukasr
        Vana Tegija
        • Nov 2008
        • 1099

        #498
        Re: "Yes" thread

        Rigged, homme on KAPO ukse taga.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #499
          Re: "Yes" thread

          Mul korra AAd järjest käes olnud aga tegemist oli mingi mõttetu turnaga niiet mingit väärtust ma sellest välja ei suutnud pigistada. chatis oli küll imestut palju kuna ma mõlemaga allinis ja võitsin. Samas naq eelnevast võib aru saada siis rahadesse ma ikka ei jõudnud.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #500
            Re: "Yes" thread

            insta call oli.. villain oli 61/26/1.7 kes lauas kõiki fishideks sõimas

            Party Poker $20.00 No Limit Hold'em - 9 players
            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

            UTG+1: $26.36
            UTG+2: $19.80
            MP1: $39.65
            Hero (MP2): $19.90
            CO: $9.70
            BTN: $20.17
            SB: $50.91
            BB: $77.22
            UTG: $19.80

            Pre Flop: ($0.30) Hero is MP2 with Q Q
            4 folds, Hero raises to $0.80, 3 folds, BB raises to $77.22, Hero calls $19.10 all in

            Flop: ($39.90) 6 4 T (2 players - 1 is all in)

            Turn: ($39.90) 8 (2 players - 1 is all in)

            River: ($39.90) 2 (2 players - 1 is all in)

            Final Pot: $39.90
            Hero shows Q Q
            BB shows J A
            Hero wins $37.91
            (Rake: $1.99)

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #501
              Re: "Yes" thread

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #502
                Re: "Yes" thread

                See käsi peaks pigem donkplay rubriigi alla minema. ;D

                Comment

                • UdusOlevSiil

                  #503
                  Re: "Yes" thread

                  Algselt postitas Imric
                  See käsi peaks pigem donkplay rubriigi alla minema. ;D
                  Miks ???

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #504
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas Imric
                    See käsi peaks pigem donkplay rubriigi alla minema. ;D
                    ma arvan, et härra ei pannud tähele, et tegu FL-ga ;D

                    Comment

                    • leits

                      #505
                      Re: "Yes" thread

                      ma ei saa siia postitada, kuna mu karma on nii sitt ja ma lihtsalt ei tee sakaute

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #506
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas vennike
                        ma arvan, et härra ei pannud tähele, et tegu FL-ga ;D
                        Heh, obv olen ma ise donk nkn :D


                        samas on FL gay värk nkn ???

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #507
                          Re: "Yes" thread

                          yeahh... kahe viimase päevaga 1/4 BRile juurde:-D ja NL25 on ikka reaalne teema.. seal vähemalt pole üllatusi kui kaotad..

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #508
                            Re: "Yes" thread

                            ma pole varem HU-d tagunud eriti, va kuskil Trios sng-d või headsupi lõbupärast Marioga (lebovend).
                            Mõtlesin, et enne magamaminekut võiks Pacifikus veits mässata.

                            Kurat tegin endaarust suurepärast mängu, okei, 1 käsi oli õnnelik, aga see oli vaid NL20.
                            See Pacific on ikka jube koht.
                            Aga mind pani imestama paar asja, eriti see mida üks eestlane tuli ütlema NL30 HUs.






                            leiasino >> gg
                            hotcocaEST >> mhmh
                            hotcocaEST >> gg :9

                            hi2uthx >> tere
                            hi2uthx >> estlane , venelane ?
                            hotcocaEST >> eestlane
                            hi2uthx >> ok my proovin eesti keelt :)
                            hi2uthx >> sa tead et ta oli regular nl400t ja nl600t ?
                            hotcocaEST >> :O
                            hotcocaEST >> pro ?

                            hi2uthx >> leiasano ?
                            hi2uthx >> arvatavasti :)
                            hotcocaEST >> huuh
                            hotcocaEST >> suht asjalik vend tegelt

                            hi2uthx >> yep
                            hi2uthx >> check other limits next time )
                            hi2uthx >> ole ohtlik !
                            hi2uthx >> )
                            hotcocaEST >> lol :) thnx
                            hi2uthx >> np


                            NB! Sellepärast ta vahepeal küsiski, et äkki prooviks kõrgemat limiiti ;D , kuid vastasin, et kahjuks ei saa, tegelen bankroll managemendiga :)






                            Teine on väike pilt peale NL20 HU-d



                            Seda kutti koorisin mõnusalt siin lauas.
                            Ennem oli ka ühes teises lauas action tema vastu, sealt sain talt ka 1 BI.




                            Või peaks rohkem proovima Pacificu HU-d ?!?!?! Eks näis :)
                            Mänguga olen väga rahul!!!!!!

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #509
                              Re: "Yes" thread

                              Tegin kogematta miss clicki ja siis oli juba flopis tunne et tuleb ära. Olen kah donk vahest

                              No-Limit Hold'em, $0.20 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              BB ($11.48)
                              UTG ($15.15)
                              UTG+1 ($6.10)
                              UTG+2 ($8.28)
                              MP1 ($18.08)
                              MP2 ($18.11)
                              Hero (MP3) ($12.41)
                              CO ($8.70)
                              Button ($17.18)
                              SB ($18.88)

                              Preflop: Hero is MP3 with 10, A
                              1 fold, UTG+1 calls $0.20, UTG+2 calls $0.20, MP1 bets $3.20, 1 fold, Hero calls $3.20, 6 folds

                              Flop: ($7.10) 7, 10, 6 (2 players)
                              MP1 bets $7.10, Hero raises $9.21 (All-In), MP1 calls $2.11

                              Turn: ($25.52) A (2 players, 1 all-in)

                              River: ($25.52) 9 (2 players, 1 all-in)

                              Total pot: $25.52

                              Results:
                              MP1 had K, K (one pair, Kings).
                              Hero had 10, A (two pair, Aces and tens).
                              Outcome: Hero won $24.25

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #510
                                Re: "Yes" thread

                                LeiAsino mingi aeg üsna aktiivselt tegutses jah NL200-s... Ei mäleta, kas oli hea või mitte, HEM-i järgi 100 kätt tema vastu mänginud ja buy-in plussis...

                                Ju siis ei olnud hea kui NL30 mängib :P

                                Comment

                                Working...