"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #481
    Re: "Yes" thread

    Algselt postitas Codecci
    Peaks elukutseliseks HU 4-tablechallengeriks hakkama kiire softiga saitidel. Miski neljas või viies 4-table challenge, pole veel kordagi miinusesse jäänud nendes :P



    Mitte just eriti palju mammonat, aga vastane oli suht ok skandist regular ja raha ära ei andnud kuigi kergelt.
    Kas 4 lauda HU mägnida on standart või on liiga palju profi nagu Sinu jaoks.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #482
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas mcbethk
      mismõttes challenge?
      Sama venna vastu 4 lauda.

      Algselt postitas TIGRANO
      Kas 4 lauda HU mägnida on standart või on liiga palju profi nagu Sinu jaoks.
      Kuskil FTP-s või Starsis oleks pohh, aga Betfair ja Pacific on ikka väga-väga kiired võrreldes nendega, mõned regularid ei saa isegi 2 lauaga hakkama neil saitidel. Muidu standard on 2 lauda ja üle selle kunagi ei mängi v.a. juhtudel kui sama vastasega mängin, siis read sama kõikides laudades ja tal sama raske kui mul :)

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #483
        Re: "Yes" thread

        Tänane päev. NL50.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #484
          Re: "Yes" thread

          Algselt postitas -andres-
          Tänane päev. NL50.

          Ilus jooks olnud.

          Comment

          • timukasr
            Vana Tegija
            • Nov 2008
            • 1099

            #485
            Re: "Yes" thread



            Ship, ship.

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #486
              Re: "Yes" thread

              naisss
              MTT tips pls

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #487
                Re: "Yes" thread

                äge, olen ka seda turnat korra lasknud, hea väike field.

                4. koht ka eestlane

                Comment

                • leits

                  #488
                  Re: "Yes" thread

                  on n2ha et inimesed downswingi ei koge .. üritan ka iljem ehk mängida

                  Comment

                  • timukasr
                    Vana Tegija
                    • Nov 2008
                    • 1099

                    #489
                    Re: "Yes" thread

                    Sain ka mingi 3 nädalat tagasi samas turnas 6. koha.

                    Comment

                    • UdusOlevSiil

                      #490
                      Re: "Yes" thread

                      Algselt postitas leits
                      on n2ha et inimesed downswingi ei koge .. üritan ka iljem ehk mängida
                      Valet teemat vaatad, siit ei tasu downswinge otsitada :)

                      Comment

                      • PokerDevil
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1177

                        #491
                        Re: "Yes" thread

                        Testisin täna 10'l laual 6maxi ja NL50's. (Ei meeldi :D)

                        Aga meelde jäi käsi:


                        Stars on ju imedemaa.

                        Comment

                        • Davy
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1341

                          #492
                          Re: "Yes" thread

                          Algselt postitas PokerDevil
                          Testisin täna 10'l laual 6maxi ja NL50's. (Ei meeldi :D)

                          Aga meelde jäi käsi:


                          Stars on ju imedemaa.
                          Sa polegi kuulnud, et kicker ei mängi fishide arust :P

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #493
                            Re: "Yes" thread

                            Algselt postitas PokerDevil
                            Testisin täna 10'l laual 6maxi ja NL50's. (Ei meeldi :D)

                            Aga meelde jäi käsi:


                            Stars on ju imedemaa.

                            mine kanni :D ,kui hea, vähe ei tee kadedaks see pot! :)

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #494
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas PokerDevil
                              Testisin täna 10'l laual 6maxi ja NL50's. (Ei meeldi :D)

                              Aga meelde jäi käsi:


                              Stars on ju imedemaa.
                              Vastane oli Kristy Gazes obv.

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #495
                                Re: "Yes" thread

                                $0.1/$0.25 No Limit Holdem
                                6 players
                                Converted at weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG ($9.20)
                                UTG+1 ($16.98)
                                Hero (CO) ($60.42)
                                BTN ($12.09)
                                SB ($32.59)
                                BB ($25.00)

                                Pre-flop: ($0.35, 6 players) Hero is CO Q Q
                                UTG raises to $2.25, 1 fold, Hero raises to $11.50, 2 folds, BB goes all-in $25, UTG goes all-in $6.95, Hero calls $13.50

                                Flop: 4 7 7 ($59.55, 3 players)

                                Turn: K ($59.55, 3 players)

                                River: Q ($59.55, 3 players)

                                Final Pot: $59.55
                                BB shows: K A
                                UTG shows: K A
                                Hero shows: Q Q

                                Hero wins $56.36 ( won +$31.36 )
                                BB lost -$25.25
                                UTG lost -$9.20

                                Comment

                                Working...