Re: "Yes" thread
Thx.
Tglt foldida seal muidu ei saagi aga küll ainult callida. Ma täiega keskendusin küll sellele FT-le aga ei märganud varasemates kätes, et ta nutsuga riveril nii donkab... KQ käes mängib ju samamoodi. Ma olin mõned moved postflop varem teinud ja ühe korra ka kõrbenud sestap panin ka suht enesekindlalt nuppe, et ka vbl isegi way kehvematelt kätelt calli saada. Meh, happens.
Tegelt idiootsus siukest asja üldse arutada. Tuleb meelde Gus-i lause " i love when the pros are debating folding kings full on the river"
Thx.
Tglt foldida seal muidu ei saagi aga küll ainult callida. Ma täiega keskendusin küll sellele FT-le aga ei märganud varasemates kätes, et ta nutsuga riveril nii donkab... KQ käes mängib ju samamoodi. Ma olin mõned moved postflop varem teinud ja ühe korra ka kõrbenud sestap panin ka suht enesekindlalt nuppe, et ka vbl isegi way kehvematelt kätelt calli saada. Meh, happens.
Tegelt idiootsus siukest asja üldse arutada. Tuleb meelde Gus-i lause " i love when the pros are debating folding kings full on the river"
, 7
, 4
A 
A
3 
K
6
(two pair, Aces and Eights)
Comment