"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • UdusOlevSiil

    #406
    Re: "Yes" thread

    Algus on osad käed ka NL-5st, NL-10 siis see kuu 5000 käega ligikaudu 30 bb/100.


    By metsapullu

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #407
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas UdusOlevSiil
      Algus on osad käed ka NL-5st, NL-10 siis see kuu 5000 käega ligikaudu 30 bb/100.


      By metsapullu
      Jooksed nagu jumal ;D

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #408
        Re: "Yes" thread

        No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        saw flop | saw showdown

        BB ($199.95)
        UTG ($337.50)
        MP ($198.50)
        Hero (CO) ($200)
        Button ($190)

        Preflop: Hero is CO with A, A
        MP bets $3, Hero raises $10.50, 3 folds, MP calls $7.50

        Flop: ($22.50) A, Q, 6 (2 players)
        MP checks, Hero bets $15, MP calls $15

        Turn: ($52.50) J (2 players)
        MP checks, Hero bets $38, MP raises $76, Hero raises $136.50 (All-In), MP calls $97 (All-In)

        River: ($398.50) A (2 players, 2 all-in)

        Total pot: $398.50

        Results:
        MP had Q, Q (full house, Queens over Aces).
        Hero had A, A (four of a kind, Aces).
        Outcome: Hero won $397

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #409
          Re: "Yes" thread

          täna siis sain rahad moneybookersisse kantud, sealt edasi dobogi võrku vms.. ja idlemineri saiti sai regatud.. ja ootan neilt siis pacificu handgrabberi litsentsi.. seniks aga võtsin triali millega 1000 kätt saab mängida..

          ja no millest me räägime.. kohe teine tera:



          suht hea run.. 777 käe kohta tuli 13x AA või KK

          btw.. kas ma kuskilt saan HEMi ka ise sissekandeid teha.. ma tahaks selle LuckyAces eelmise nädala -41 taala kuidagi sisse kanda, et üldine graafik reaalset kasumit kajastaks...

          Comment

          • UdusOlevSiil

            #410
            Re: "Yes" thread

            Vastase suureks üllatuseks tema J 6 siiski kaotas.

            No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            saw flop | saw showdown

            UTG ($5)
            UTG+1 ($6)
            MP1 ($5.50)
            MP2 ($8.70)
            CO ($10.20)
            Button ($1.45)
            SB ($2.30)
            Hero (BB) ($10)

            Preflop: Hero is BB with K, K
            2 folds, MP1 calls $0.10, MP2 calls $0.10, 1 fold, Button calls $0.10, SB calls $0.05, Hero bets $0.70, 1 fold, MP2 calls $0.70, 2 folds

            Flop: ($1.90) K, Q, A (2 players)
            Hero bets $1.30, MP2 calls $1.30

            Turn: ($4.50) J (2 players)
            Hero bets $3.90, MP2 calls $3.90

            River: ($12.30) Q (2 players)
            Hero bets $4 (All-In), MP2 calls $2.70 (All-In)

            Total pot: $17.70

            Results:
            Hero had K, K (full house, Kings over Queens).
            MP2 didn't show
            Outcome: Hero won $18.15

            Comment

            • virx747
              Grinder
              • Nov 2008
              • 751

              #411
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas UdusOlevSiil
              Vastase suureks üllatuseks tema J 6 siiski kaotas.
              ;D Pokker on lahe mäng

              Comment

              • UdusOlevSiil

                #412
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas virx747
                ;D Pokker on lahe mäng
                Jep :) Ma olin tõsiselt üllatunud, kui tal sellist lehte nägin, aga tore, et ka selliseid on, arvatavasti tema jaoks pole selline summa mingi raha ning ta tahtis näha mis kaardiga ma ikka nii mängin ja äkki tal siiski veab.

                Comment

                • leho57
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 664

                  #413
                  Re: "Yes" thread

                  Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, €0.10 BB (10 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  BB (€1.95)
                  Hero (MP1) (€14.72)
                  UTG (€6.82)
                  UTG+2 (€10.23)
                  MP2 (€2)
                  MP3 (€8.26)
                  CO (€23.05)
                  Button (€3.71)
                  SB (€1.90)
                  UTG+1 (€2.98)

                  Preflop: Hero is MP1 with 10, 10
                  3 folds, Hero bets €0.40, 1 fold, MP3 calls €0.40, CO calls €0.40, 2 folds, BB calls €0.40

                  Flop: (€1.65) 10, K, 9 (4 players)
                  BB checks, Hero bets €1.23, MP3 raises to €7.86 (All-In), CO calls €7.86, 1 fold, Hero raises to €14.32 (All-In), CO calls €14.32

                  Turn: (€38.15) 9 (3 players, 2 all-in)

                  River: (€38.15) 10 (3 players, 2 all-in)

                  Total pot: €38.15 | Rake: €1.90

                  MP3 oli muide 99 käes :D ma ei tea mis see converter siin jamab
                  panin all-in peale CO calli sest see üks paras potisuurendaja... just paar kätt tagasi AA'ga callisin ühe all-in siis tüüp liitus kolmandana KJo-ga - ja võitis 8)

                  Comment

                  • kivisaba
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2514

                    #414
                    Re: "Yes" thread

                    bossmedias bad biit jackpoti pole ?

                    Comment

                    • leho57
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 664

                      #415
                      Re: "Yes" thread

                      on aga ma ei istunud bad beat lauas. bad beat hakkab seal juba 6666 kaotuse puhul nii, et oleks kvalifitrseerunud küll :-\.nüüd magasin selle ka maha. teist korda enam taolist olukorda mul vaevalt lähitulevikus tuleb

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #416
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas virx747
                        ;D Pokker on lahe mäng
                        eile oli üks santa, kel oli 2xBI lauas.. ja kahel korral tuli minuga pfis allini A7 ja A2 olid tal..mul olid loomulikult QQ+ rõõm oli puhtalt minu poolne:-D

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #417
                          Re: "Yes" thread

                          Algselt postitas Rage
                          eile oli üks santa, kel oli 2xBI lauas.. ja kahel korral tuli minuga pfis allini A7 ja A2 olid tal..mul olid loomulikult QQ+ rõõm oli puhtalt minu poolne:-D
                          Mul oli üks 6xBI lauas, ja kusagil 40 minutiga nõrgus tühjaks mees. Mina sain ühe BI, kui ta mu turnis näidatud "nõrkuse" peale riveril bluffshoves. Ma ei tea, kuidas ta selle stacki saanud oli, kui lauda istusin, oli juba olemas, aga alguses callis küll iga käega, lõpus, kui stack kokku kuivas, tõmbas julmaks nitiks. Imelik oli vaadata, ta oli minust vasakul, alguses callis kõik mu buttonraised, ma ei saanud pool tundi midagi varastada, lõpus viskas absoluutselt kõik blindid maha. Selline mõnus tunne oli, kõik loksus paika, muidu näed ainult seda donkide Hit´n´runi, nüüd nägin ka päris elu.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #418
                            Re: "Yes" thread



                            4-table madinaid

                            Comment

                            • lenin
                              Jube Noob
                              • Dec 2008
                              • 133

                              #419
                              Re: "Yes" thread

                              JEEE

                              Sain elu esimese ROYAL FLUSHI ;D ;D ;D ;D

                              Ja loomulikult olin ka all-inn olukorras ;D

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #420
                                Re: "Yes" thread

                                Tra kui kõva. Tööl panen tühja kogu aeg, siis otsustasin, et kasutan aega ära seal ja siis täna terve päeva tegin hi/lo arvutusi ja uurisin matat mängu taga. Ja pean tõdema, et selle ühe päeva vabatahtliku pusimisega omaha jaoks, sain holdemi matast ka lõpuks normaalselt aru( aga ilmselt nii kiiresti ei jõuaks välja mõelda). Igatahes tekkis mõte, et võtta eratunde natuke keskkooli mataõpsilt, kes oli selline lahe tädi ja õpiks combinatory mathematicsi korralikult ära - mis on sisuliselt sama, mis rangest equity peale panek
                                Koolis oli oksemaik suus ikka tõsiselt, aga praegu hakkas selle korraga päris meeldima.
                                ship it!

                                Comment

                                Working...